Aileler ve Güneş Enerjisi: Neden sizin için gerekli olmalı

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Dünyanın önde gelen enerji tüketicileri olarak ABD, enerjilerini birkaç farklı kaynaktan alır. Kömür, doğal gaz ve petrol gibi fosil yakıtlar, ABD’de en fazla tüketilen enerjiyi üretir. Ancak bu kaynaklar sonsuza kadar olmayabilir.

Son zamanlarda güneş enerjisi hakkında kısa bir makale yazmaya yaklaştım. Her gün haberlerde yenilenebilir enerji kaynaklarını duyuyoruz. Hükümetimiz konuya bölünmüş durumda. Ülkenin diğer bölgelerinde veya açık denizde petrol delmeye devam etmeliyiz veya güneş gibi yenilenebilir enerji kaynaklarına çok daha fazla para yatırmalıyız? Eminim enerji tüketimi hakkında kendi görüşünüz var.

Anne ve enerji uzmanı Monique Hanis tarafından cevaplanan birkaç soruya kadar yenilenebilir enerjinin gerçekten ne kadar gerekli olduğunu fark etmedim. Washington D.C. Monique’deki Solar Enerji Endüstrileri Derneği sözcüsü, Arlington, VA’daki güneş enerjili evlerinde ailesiyle birlikte yaşıyor. Genç çocuklarımız, yıl boyunca spor yapıyorlar çünkü sıcak güneş duşlarını takdir ediyorlar. Fayda faturalarımızdaki tasarrufları seviyoruz.

Aşağıda Monique sormaktan onur duyduğum sorular var.

-Aileler güneş enerjisinden nasıl yararlanabilir?

“Aileler, genellikle sistemlerinin operasyonel olduğu ilk gün başlayarak para tasarrufu yaparak güneşten yararlanıyor. Güneşe giden aileler, enerji faturalarını önemli ölçüde kesebileceklerini fark ederler. Birçok durumda, kamu hizmetleri size ürettiğiniz ekstra elektrik gücü için kredi raporu verir ve şebekeye geri beslenir. Maliyet etkin güneş su ısıtma sistemleri de tasarruf edin. Bir güneş suyu ısıtma sistemi almak yılda binlerce dolar tasarruf edebilir. Sistemleri kurulduktan sonra, yakıt maliyeti, güneş ışığı tamamen serbesttir, böylece dalgalanan fosil yakıt maliyetlerinden korunurlar. Solar’a gitmek, ailelerin paradan tasarruf etmesi için akıllı bir yatırımdır. Çok sayıda aile, çevreyi korumak için güneş enerjisine yatırım yapmaktan mutluluk duyar, çünkü güneş temiz, bol ve güvenilir yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisine yatırım yapan aileler tipik olarak enerji tüketiminin çok daha bilinçli hale gelir ve enerji kullanımlarını azaltır ve diğer verimlilik önlemlerini iyileştirir. ”

İlgili Planlı Ebeveynlik Şöyle diyor: İstatistiklerimizi okuyun: “Kürtaj için Federal Fon Yok” Yalanlar, Lanet Yalanlar ve İstatistikler

-Evler için güneş enerjisi sistemleri uygun mu?

“Bugün, evler için güneş enerjisi sistemleri, fiyatlar son 5 yılda önemli ölçüde azaldığı ve endüstri ölçeklendikçe – cep telefonu ve bilgisayar sektörlerine benzer şekilde düşmeye devam ettikçe her zamankinden çok daha ekonomik. Aslında, 50 eyalette ülkenin dört bir yanındaki aileler güneş enerjisine gitmek için akıllı yatırım yapıyor. Ailem 2006’da güneş enerjisine gitti ve yatırımımızdan 401 (k) fonumdan daha iyi bir getiri aldık. Çok daha fazla yükleyici şirketi de finansman seçenekleri sunar. Tipik olarak ek finansman maliyeti, kamu faturalarındaki tasarruflarla dengelenmekten çok daha fazladır. ”

“Hepsi müşteriden tasarruf edebilecek güneşe gitmenin birçok yolu var. Birçoğu, insanlar güneş enerjisini düşündüklerinde, çatılardaki fotovoltaik (PV) güneş panelleri düşünürler. Bu paneller, güneş ışığını, sistemin boyutuna, konum ve ortak ev enerjisi kullanımına bağlı olarak bir evin elektrik gücü ihtiyaçlarının yarısını veya çok daha fazlasını dengeleyebilen elektrik gücü oluşturmak için dönüştürür. Ev sahipleri, geleneksel elektrik, doğal gaz veya ısıtma yağı suyu ısıtıcılarına uygun bir yedek görevi gören bir güneş suyu ısıtma sistemi ile güneşin gücünü kullanabilirler. Fayda ölçekli güneş enerjisi santrallerinin büyüyen boru hattı, çok daha fazla Amerikalının, kendi mülklerine koyamasalar bile, yerel hizmetleri tarafından üretilen temiz, güvenilir güneş enerjisinden yararlanmalarını sağlar. Güneş enerjisine yapılan yatırımlarına verdiğiniz desteği belirtmek ve güneş enerjisine gitmek isteyen yerel müşterilere hangi teşvikler sunduklarını öğrenmek için yardımcı programınızla iletişime geçebilirsiniz.
Maliyetin yanı sıra, birçok insan şu anda çeşitli güneş teknolojilerinin kanıtlanmış ve güvenilir olduğunu fark etmiyor. Birçoğu 20 yıldan fazla garanti ile geliyor ve ülke çapında her zamankinden daha fazla nitelikli montajcı var. Geçen yıl, Solar, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni kurulu kapasitenin en hızlı büyüyen enerji kaynağıydı. Güneş enerjisi ekipmanı hazır, kurulmaya hazırdır ve çok sayıda iyi tanınan marka şirketi tarafından üretilmektedir. ”İlgili pektin nedir?

-Eğer öyleyse, aileler evleri için ekonomik bir güneş enerjisi sistemi nereye alabilirler?

“Güneş enerjisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Solar Enerji Endüstrileri Derneği (SEIA) sitesine bakabilirsiniz. Herhangi bir ev geliştirme projesi gibi, deneyimli yüklenicilerden en az üç katı teklif almak iyi bir fikirdir. Geçmiş projelerle ilgili referansları kontrol edin ve kimlik bilgileri, lisanslar ve ticaret ve şirket gruplarına üyelik hakkında bilgi alın. SEIA, üyelerin yüksek kaliteli hizmet ve adil ve doğru oranlar sunma sözü vererek bir etik kurallar imzalamalarını gerektiriyor. ”

-Neyce bir güneş enerjisi sistemine yatırım yapmalıyız?

“Solar’ın güneş üretimi yolculuğunu () takip ederek ülke çapında Amerikalılara nasıl fayda sağladığını kendiniz görebilirsiniz. Müşterilerin ülke genelindeki evlere, şirketlere ve topluluklara yolculuğumuzdan ne söylediğini kontrol edin.
Birkaç neden var. Birincisi, tartıştığım gibi para biriktirmek. Güneşe gitmek, ailenizin sürekli dalgalanan fosil yakıt fiyatlarından korunmanın en iyi yoludur. ”

“Güneş sistemleri de çocuklarınızın geleceğine bir yatırımdır. Kömür ve doğal gaz gibi fosil yakıt kaynaklarından gelen enerjinin aksine, güneş enerjisi enerji üretmek için hiçbir şey yakmayı, zararlı kirleticileri havamızdan uzak tutmayı gerektirmez. ”

“Ülkenin bazı bölgelerinde, elektrik hatları veya diğer malzemeler kesilirse Solar güvenilir bir yedekleme sistemi sunuyor. Ailem için, güneş suyu ısıtma sistemi (eski doğal gaz su ısıtıcısımız tarafından desteklenir) bizi yıl boyunca 160 galon sıcak su ile tedarik ediyor.
Solar ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde burada iş yaratan yurt içinde üretilen bir enerji kaynağıdır. Endüstri, iyi ücretli işlerde yaklaşık 100.000 Amerikalı istihdam ediyor ve bu rakamın 2011’de yüzde 26 büyümesi bekleniyor. ”

İlgili Duygularınızı mı yiyorsun? Başa çıkmanıza yardımcı olacak gerginliği ve duygusal yeme kalıplarını ve önerilerini tanımak

-Neyce güneş enerjisinin anneler ve aileler için gerekli olduğuna inanıyorsunuz?

“Çok sayıda aile gibi, ailem de bir bütçeyle yaşamak zorunda. Güneş kurmak, ailemin bütçesi için iyi bir yatırım olduğu için mantıklı geldi. Bir anne olarak, çocuklarımıza ve gezegenimize zararlı kirliliği azaltan temiz bir enerji kaynağına yatırım yaptığımızı biliyorum. Ek bir fayda, çocuklarımın genel olarak güneş enerjisi ve sürdürülebilirlik ile ilgilenmeleri oldu. Aslında, çocuğum Lisede Çevre Bilimi Gelişmiş Yerleştirme Sınıfını tamamlıyor. Sürdürülebilirlik ve çevre yönetimi konuları, önümüzdeki yıllar boyunca bu neslin karşılaştığı önemli konular ve büyüyen meslek fırsatlarına sahip olanları öğrenmenin harika bir yoludur. Kocam ve çocuklarımız için bir örnek oluşturduğumuzu hissediyorum: 2006’da mütevazı bir yeni araba satın almak yerine, bunun yerine güneş PV ve güneş suyu ısıtmasına yatırım yaptık. ”

Cevapları kesinlikle gözlerimi güneş enerjisi olasılıklarına açtı. Eviniz için bir güneş enerjisi sistemine yatırım yapar mısınız? Amerika Birleşik Devletleri’nin yenilenebilir enerji araştırmalarına çok daha fazla yatırım yapması gerektiğine inanıyor musunuz? Lütfen cevaplarınızı yorumlarda bırakın.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazıya bağlantı: aileler ve güneş Enerji: Neden sizin için gerekli olmalı

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Her yerde araba sürme hizmeti alın

Bebeğiniz otomobil koltuğunda uyumayı seviyorsa, kutsamalarınızı sayın. Araba uykulu yapmak bir araba çıtırtıdan daha iyidir.

Ayrıca, yakındaki sürüş işletmelerini bir varış noktası olarak korumak için mükemmel bir bahaneye sahipsiniz. Benim favorilerim biraz Far In-N-Out ve çok yakışıklı olmayan Starbucks oldu.

Gerçek sihir yaratıcı ve ikna edici (ve minnettar olduğunuzda (ve minnettar!) Olabilir. İş yavaşsa normal işletmelerin size kaldırım kenarı hizmet vermesi için alabilirsiniz.

Holden’i uykuda tutmak için dolaşarak çevremizi bir kötülük yaparken, yerel bir bebek emporium (Oakland’daki Telegraph Avenue’da bebek dünyası) çağırdım ve muhtemelen dışarı çıkıp kredi kartımı alıp bana bir beden getirip getiremeyeceklerini sordum Orta uyku çuval ve bir besleme sandalye. Puan! Bu teknikte çocuk kıyafetleri ve sürücü olmayan restoranlar gibi düzenli perakende mağazalarıyla şansım oldu. Kibarsanız ve durumu açıklarsanız çoğu işletme paranızı dışarıya çıkarmaktan mutluluk duyar. Son olarak, nakit bunu kolaylaştırır.

Bebeğiniz bir otomobil napper ise, bu tür değerli işletmelerin telefon numarasını telefonunuzda tutun.

Bencil ol, mutlu ol

Beş çocuktan bir anne olarak, Meagan Francis çaylak değil. En mutlu anneyi tanıttığında, anneleri anneliğin ilk yıllarında daha fazla eğlenmek için etkilemek için deneyimlerinden birkaçını paylaşmaya davet ettim.

Bize bazı ipuçları ve mutlu annelerin kendilerini endişe listesinin üstüne koyduğuna dair güvence sunuyor. (Tam zamanlı bir iş, hasta çocuklar, hasta kocası, kokular ve karbonhidratsız bir iki haftada bir hokkabazlık yaparken şu anda duymam gereken tavsiyeler.)

O yazar:

Böylece, düşen sıcaklıkların yanı sıra duvarlara tırmanan küçük bir çocukla evde sıkışıp kalıyorsunuz. Bu sınıfın göstergesi için harika bir zaman gibi görünüyor, bebeğinizi 3 yaşına kadar bir müzikal parlaklığa dönüştürmeyi garanti etti, değil mi?

Çok hızlı değil. Okul öncesi setine yönelik faaliyetler, çocuğunuzun enerji dökmesi, yeni arkadaşlar edinmesi ve yeni bir etkinliğe ilgi oranını beslemesi için harika bir yöntem olabilirken, annem için de bir şey olması gerektiğine inanıyorum. .

Evet, anneler, sana bir pas veriyorum. Bir annenin yanı sıra ben müzik dersi ile oturmak zorunda değilsiniz, bu yüzden yorucu gözlerinizi dışarı atmak istiyorsunuz. İhtiyaç duyan hikaye saatleriyle, yetişkin bir yetişkine, aynı zamanda “Slicies’lerinizi sallamak” için ihtiyaç duyan hikaye saatleriyle deneyimlemek zorunda değilsiniz, eğer umudu keşfederseniz, o kadar utanç verici ki, tek bir aptal sarsıntı ile zar zor yapabilirsiniz. Stajyer kredi ödemelerinizde öngörülemeye gerek yoktur, böylece çocuğunuz bir dahi olmadığı sürece 4 yaşında Suzuki Keman Dersine başlayabilirsiniz (ve hadi, ebeveynler, daha az genç, iyi niyetli olarak daha az genç olmaktır. ebeveynler inanmak isteyebilir). Kesinlikle,% 100’ü, çocukları ve sizinkilerinin oyun alanında kısa bir bağlantı anı olan ebeveynleri itici keşfettiğiniz gençlerle oyun günleri kurmaya gerek yoktur. Kısacası, anneler, bu otobüsü sürüyorsunuz, aynı zamanda tolere edebileceğiniz etkinliklere, karşılayabileceğiniz sınıflara ve gerçekten istediğiniz ebeveynlere sahip gençlere yönlendirmeyi tercih ediyorsanız tamamen iyi.

Beni yanlış anlamayın. Ebeveynler olarak, çocuklarımızın sosyal yaşamlarının yanı sıra entelektüel gelişimine rehberlik etme sorumluluğumuza sahip olduğumuza inanıyorum. Ancak bir bebek veya hatta bir veya iki yaşında bir çocuk hakkında konuşurken, ihtiyaçları basittir. Bir top tekme, patty-cake oyna, bir çiçek seç ”” ”” Gençler tüm bunları çok denetim olmadan, anneden ve babam bir kuruş ödedi. Elbette, gençler, ilgi alanlarının peşinden gitmenin yanı sıra gerçekten tutkulu olduklarını keşfetmek için zaman ve destek gerektiriyor. Ancak bunun için çok zamanları olacak ”” diye biliyorsunuz, ne zaman gerçekten konuşabiliyorlar.

Öte yandan anneler? İhtiyaçlarımız daha karmaşık. Yetişkin konuşmalarında kullanıldık ve bir cep telefonunda hareketli şekilleri izlemenin ötesine uzanan eğlence aramak için kurulduk. Her ihtiyacımıza tam olarak büyümüş, düştüğümüzde bizi seçmek veya pudra ile ovmak. Bunun yerine, stimülasyonun yanı sıra kendi rahatlığımızı da aramalıyız. Ebeveynlik izole edici, aynı zamanda yorucu olduğu kadar sıkıcıdır. Yorgunuz. Biz yalnızız. Hatta olabiliriz ”” itiraf etmekten nefret etsek de ”” biraz sıkılmış.

Ve eğlenmek için yaptığımız iş söz konusu olduğunda biraz bencil olduğumuzun iyi olduğuna inanıyorum.

Onunla başa çıkalım: siz ve çocuğunuzun her gün, büyük olasılıkla hayatınızın geri kalanı için çelişkili dilekleri ve ihtiyaçları olacak. Zamanın% 97’si, çocuğunuzun ihtiyaçları kazanacak. Bu yüzden aktiviteler ve arkadaşlıklar söz konusu olduğunda, annemin seçeceğini belirtiyorum. Bu pahalı küçük çocuk müzik dersinden daha tolere edilebilir keşfederseniz, 2 yaşındaki sanat için sanat. Ya da sadece renklendirirken evde müzik dinleyin. Eğer benim gibiyseniz ve bir mayo giyme ve soğuk bir havuza kayma kavramı sizi kandırır, elbette yüzme derslerini sensiz yapmak için yeterli olana kadar uzatırsa ( YMCA, bu yaş 3’tür. Bildiğimden ya da herhangi bir şeyden değil ”¦) ve sevdiğiniz anneleri aramak için tamamen uygundur ve gençleriniz otomatik en iyi arkadaşlar olmasa bile bir araya gelmek için bir zaman ayarlamaktadır hatta tam olarak aynı yaş.

Tabii ki, tekliften bir şeyler çıkardıklarından emin olmak için gençlerinizin dikkatlice izlemeniz önemlidir (veya en azından zorbalık veya kötü muamele görmediğinden). Bununla birlikte, karakteri veya yaşı çocuğunuzun mükemmel bir tamamlayıcısı görünen gençlerle arkadaşlar aramakla kendinizi sınırlamayın: iki yaşında bir çocuk, doğru koşullar altında dört ya da beş yaşında bir çocukla mutlu bir şekilde oynayabilir ve Her iki genç de etkileşimden bir şeyler keşfedebilir.

Küçük çocuklar, çoğunlukla memnun etmek basittir. Vücutlarını hareket ettirmeleri ve seslerini yükseltmek için zaman ve alan sağlayın, oyun tabanlı bir etkinlik (organize edilmiş olsun ya da olmasın) ve etkileşime girecek küçük bir kişi dahaBir topları olacak. Her Playdate’de mini bir soulmate ile etkileşim kurmak veya pull-up’tan çıkmadan önce en ünlü müzik eğitmenleriyle trenle meşgul olmak zorunda değiller.

Bir gün ”” ”Düşünebileceğinizden daha erken” ”Gençleriniz size hokey cihazları ve karate dersleri için yalvaracak. PTA komitelerine ve güçlendirici kulüplere girecek ve zaman geçirmek için başka türlü seçmediğiniz insanlarla dikkatlice çalıştığınızı keşfedeceksiniz.

O zamana kadar, biraz bencil olma hakkınızı kullanın. Hızlı karşılayabileceğiniz etkinlikleri, hoşunuza gidenleri seçin. Sınırlı zamanınızı gerçekten sevdiğiniz diğer ebeveynlerle arkadaşlıklar peşinde koşarak, kendinizi uzun süredir arkadaş kaldığınızı görebilirsiniz. Şimdi onları daha sonra zorunlu kılacaksınız.

Ve annenin nişanlı, mutlu, finans konusunda stresli olmadığı ve desteklendiği zaman, gençleri daha mutlu olacaktır. TOTS için bu beğenilen yabancı dilde hiç ayak basmasa bile.


Bir kez daha teşekkürler Meagan. Ondan daha fazlasını ister misin? Sıkılmış olup olmadığına bakın, o zaman sıkıcısınız. bloguna baktım. Ya da sekiz masa kitabını inceleyin: küçük bir ailede büyük bir hane halkını arttırmak.

Terapi neden her türlü ilaç tedavisi iyileştirme programının

paylaşımının hayati bir parçasıdır!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Thomas Larson tarafından

İlaç veya alkol bağımlılığından kurtulmak, şimdiye kadar yapacağınız en büyük başarılardan biridir. Detoks ile gitmek, zihinsel ve fiziksel sağlık ve sağlıklı yaşam problemlerine sahip olmak ve bileşik kötüye kullanımı rehabilitasyon programınızı çalıştırmak, büyük bir zor iş ve çaba gerektiren bir süreçtir, ancak yaşamanın sonucu Ayık bir insan olarak keşfetmenin yanı sıra çok değerdir.

Toplam rehabilitasyonda, iyileşmenin sonrası bakım aşamasına başlarken gelişiminiz devam edecektir – daha fazla bilgi için bkz.

St Louis Bağımlılık Danışmanlığı Hizmetleri tarafından sunulan bakım sonrası programların çoğu, geri kazanılan bağımlılara ayık yaşamda temellerini geliştirmek için birçok yöntem sunmaktadır. Derslere ve atölyelere gitmenin yanı sıra grup toplantılarını desteklemenin yanı sıra, House Health ve Wellness Terapisine katılmak ayık kalmanın gerekli bir parçasıdır.

Sobriety, bir kerelik başarı olmaktan ziyade, yaşam için sürdürülen bir şeydir. Gittiğiniz danışmanlık oturumları, yeni sağlıklı yaşam tarzınızı korumanıza yardımcı olmanın hayati bir parçası olacaktır.

-Rehabilitasyon Sırasında Terapi: Hasta bir rehabilitasyon merkezinde kalırken, Detoks’a yardımcı olmak ve bağımlılığınızdan iyileşmeye başlamak için bir dizi farklı tedavi modundan geçeceksiniz.

Gelenek Orlando’daki iyi arkadaşlarımız, bu unsurlardan birinin terapiye katılacağını öne sürüyor. Grubunuzla ve özel danışmanlarla her gün tatmin etmek, Detoks ile almanıza yardımcı olacak ve bağımlılığınız hakkında daha fazla şey keşfetmeye başlayacaktır.

– Konunun kökenine ulaşın: İlk konumda neden bağımlılığa düştüğünüzü anlamak, nüksetmeyi önlemenin hayati bir parçasıdır. Danışmanınızla geçirdiğiniz zaman, hayatınızdaki bağımlılığın kök tetikleyicilerini keşfetmek için katmanları geri çekmenize yardımcı olacaktır. Bu köklerle uğraşmak, nüksetmeyi önlemenin önemli bir parçasıdır.

İlgili 6 Yöntem Minnettarlık Modifikasyonları Bir Annenin Hayatı

– Tetik sorunları ile teklif: Tüm bağımlılar, ilaçları ve/veya alkolü kötüye kullanmaya yönlendiren veya yönlendiren tetikleyicilere sahiptir. Bağımlılığınıza aktif olarak katıldığınızda, büyük olasılıkla, size bu kadar ek bir dürtme veya tam kuvvetli bir itme sağlayan özel insanlar, konumlar veya koşullar vardı.

İyileştikten sonra, bu aynı tetikleyiciler sizi de test edebilir. Terapi sırasında, tetikleyicileri belirleyecek ve hayatınızdan tam olarak nasıl ortadan kaldıracağınızı veya bunlardan kurtulacağınızı keşfedeceksiniz, böylece artık bir sorun değiller.

– Hanehalkı İlişkileri Üzerine Çalışma: Onunla başa çıkalım; Bağımlılık sizi ele geçirdiğinde, eviniz ve iyi arkadaş bağlantıları sonuçları yaşar. Hanehalkı danışmanlığına katılmak size yardımcı olabilir ve sevdikleriniz ilişkilerinizi yeniden inşa etme sürecine başlar.

Bağımlılıkla mahvedilmesi aylar veya yıllar süren bağlantıların bir gecede iyileşme yaşama olasılığı yoktur. Ancak, birlikte danışmanlığa giderken, güven ve iletişim gibi sağlıklı bir ilişkilerin önemli yönlerini yavaşça yeniden inşa edebilirsiniz.

– Ayık yaşam için araçlar kazanın: Bir tamirci bir motoru doğru aletler olmadan onaramaz. Deneyebilir ve biraz başarılı olabilir, ancak uygun araçlar mevcut olmadıkça görev eksik kalacaktır. Yaşam boyu ayık kalma sürecinin doğru araçlar olmadan başarılması zor olacaktır. Danışmanınız, nüksetmeyi önleyebilmeniz için araç kutunuza eklemenize yardımcı olacaktır.

Bağımlılıktan iyileşme konusunda kalırken, size yardımcı olabilecek bir dizi terapi ve danışmanlık vardır. İster özel danışmanlık, grup danışmanlığı, hane halkı danışmanlığı veya her üçü de katılın, objektif bir uzman tarafından kazanılan içgörü, bakımın en hayati kısımlarından biri olduğunu kanıtlayabilir.

İlgili kayıtlı diyetisyen, diyetinize eklemek için dört bahar sebzesini paylaşır

Hissetmediğiniz kadar zor hissettiğinizde bile danışmanlık ile kalın, çünkü bu çok önemli yaşam çizgisine sahip olmak, nüksetme ve nüks arasındaki farkı yaratabilir.

Thomas bir sağlık ve zindelik ve terapi araştırmacısıdır – takdir ediyorİnsanların neden yaptıklarını ve tam olarak nasıl yardımcı olabileceğimizin arkasındaki ayrıntılara girmek

Bu bilgiyi yararlı keşfettiniz mi? Sağlıklı Moms dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: Neden Terapi, her türlü ilaç tedavisi iyileştirme programının hayati bir parçasıdır

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kitap İncelemesi: Luna & Alook’un Harika Müzik Kitabı

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kitap Stili: Çocuklar için Seri Tabanlı Hikaye Kitabı ve Küçük çocuklar

Okuma Seviyesi: 2 (Orta Seviye Kelime Bilgisi nedeniyle Asistan ile Oku)

Okuma Uzunluğu: 5-7 dakika (FYI-asla küçük çocuk sorularını hesaba katmayız)

İllüstrasyon: renkli, canlı, güzel

Yaş Hedefi: 2-8 yaş

Yazar: Kimberley Kleczka

Yazarın Sayfası: Amazon, Koolamundo

Kitap Satın Alma Sayfası: Amazon

Sosyal Medya Bağlantıları: Facebook, Twitter, Pinterest

Luna & Alook’un Harika Müzik Kitabı, tercih ettiğimiz yazarlardan biri olan Kimberley Kleczka’nın bir çocuk hikayesi kitabıdır. Birçok yazar “favoriler” damgamızı almıyor, bu yüzden bu gerçekten tek başına tam olarak onun hakkında nasıl hissettiğimizi görebileceğinize inanıyorum. Her türlü durumda, bu kitap Luna ve Alook karakterleri üzerinde gelişmeye devam ediyor. Eğlenceli seven iki kuş, dünyayı ve birçok özel deneyimini keşfetmekten zevk alır. Bu en güncel taksitte, Luna ve Alook, enstrüman, şarkı söyleme ve müthiş müzik dünyasının tüm daha ince noktalarını keşfediyor. Bunu harika bir dünyada deneyim kitabına giriyorlar (inanmaya gel, bunlardan birini istiyorum!). Bu özel dünyayla yolculuklarında her türlü hayvan, bitki ve hatta birkaç müzik notasını tatmin ediyorlar.

Büyülü!
Şimdi kitabın odağının müzik olduğu düşünüldüğünde, bir kitap içindeki konuyu tanıtmakta belirli bir sorun var. Çoğu kitap ve yazarlar böyle bir konu ile oldukça doğrudandır (örneğin, “bu bir trombondur” veya “işte bir not” olabilir). Bununla birlikte, Luna ve Alook’un en güncel kitabı hakkında gerçekten zevk aldığım şey, konunun çocuğunuzun yanı sıra size de itilmemesi. Bunun yerine, Bit One bu dost hikayesi ve birçok sevimli karakteriyle müziğe tanıtıldı.

Kurum satın alma deneyimine tam olarak nasıl tatmin edici bir şekilde sahip olunacağı

Örneğin, Alook (müzikal) bir nota çarptığında buna “yarım ton” denir. Bu karakterin/konseptin tanıtılmasından sonra, hikayeye ve çok daha fazla eğlenceye geri dönüyor. Daha da önemlisi, Arook’a yapılan yarı ton kazaları ve kitabın bu etkileşimin resmi renkli bir şekilde gösterilmiştir. Resmin eğlenceli olması ve çocuklar için cazip olması, bir notun daha genç olsa bile, bir notun daha büyük müzik manzarasında oynadığı işlevi anlamak için bir notun olduğunu anlamaya yardımcı olur.

İllüstrasyonlardan bahsetmişken, bu kitap bu yazarın diğer eserleriyle eşittir. Her zaman yaratımları sürekli olarak canlı ve renkli olan inanılmaz bir illüstratör (Apoorva Dingar) ile çalışır. Karakterleri çok sevimli ve dikkat çekici ve tarzı kitabın karakterlerini sayfadan çıkarıyor. Bu çizimleri gözden geçirdiğim başka bir kitapla karşılaştırmak yok.

Dediğim gibi… canlı!
Ek Özellik

Şimdi, bu kitap değerlendirmesi sizin için oldukça özel bir değerlendirme. Kimberley’nin kitaplarına olan özel ilgi oranımın bir sonucu olarak, birkaç ek animasyon ve gençlerin (ve belki de ebeveynlerin) zevk alması için etkilerle okuma videosu oluşturmak için onunla ortaklık kurabildim! Aşağıdaki videomuzdan keyif aldıktan sonra, (ve çocuğunuzun) keyfi için kitabın bir kopyasını satın almak için Amazon’a gittiğinizden emin olun. Oh, teklifin yeterince çekici olmadığı gibi, kitap 27 Nisan’a kadar 1 Mayıs’a kadar Kindle’da ücretsiz olarak kullanılıyor (bundan yararlanmak için yukarıdaki bağlantıyı kullanın)! Şimdilik, video:

Okuduğunuz için teşekkürler… çocuklarınızla!

Bu yazıya bağlantı: kitap incelemesi: luna & alook’un harika müzik kitabı
İlgili gençleri dijital bir dünyada sağlıklı tutmak

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Thinking about spring – #WordlessWednesday with #linky on a Tuesday

Sharing is caring!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

We still have snow on the ground here in Chicago and I am getting sick and exhausted of the cold. The ground hogs predicted an early spring and I am ready for the weather to warm up any day now.

What is the weather like where you live?

Copy the code below to place our Wordless Wednesday button on your site.

Healthy mothers magazine Wordless Wednesday”>”Healthy

This is our Wordless Wednesday post for the week. visit these great blogs for much more Wordless Wednesdays.

Rules of this #BlogHop

Leave me a comment so I can visit your blog.

Visit the other blogs linking up.

Link up to your Wordless Wednesday Post

1. healthy mothers Mag with Linky

2. Talbert Zoo w/ Linky

3. Snickers Cheesecake Parfait

4. how to Make Crème Brulee

5. Spicy Quesadillas

6. bethere2day LINKFEST

7. Clairejustineoxox linky

8. I Wasn’t expecting That

9. mama TO 5 BLESSINGS W/ LINKY

10. create WITH delight – link UP!

11. Oh My Heartsie girls weekly Linky Party

12. {Sakura Haruka} kids Playgrounds *LINKY

13. Valentines weekend fun |Dominique’s Desk

14. Techie baby – linky

15. Adventures in Weseland: things I See in My Travels

16. An Apel a Day

17. image-in-ing: a special edition of WWoT

18. Podcasts

19. Shiju Sugunan

20. Wordless Wednesday Wax On Wax Off #WW – mothers own W

21. Wordless Wednesday – Mary Poppins, w/Linky!

22. Jenn’s random Scraps: Ice Fishing

23. 4 Lettre Words: Lighten Up

24. WW: PEARLASIA photo Session in Sleepy Hollow

25. St Jude’s Kensington LINKY

26. Glimmer of hope w/ Linky

27. Master Builder

28. Nanny to Mommy: two Years Ago…

29. Wordless Wednesday – Harry Potter style – Susan Fa

30. (Almost) Wordless Wednesday – flowers in the rain

31. Black Bean and chicken Chili

32. Black Bean Salsa

33. Creamy White chicken Chili

34. Wordless Wednesday: Legoland Malaysia35. Lisataachr’ın Sınıfı: WW: Öğretmen Çayı

Koleksiyon kapandı. Başkaları Twitter üzerinden bildirin.

Her hafta Çarşamba Çarşamba’ya katılan bu harika bloglara göz atın.
RCH Yorumları
Crafty allie blogu
Imag-in
Kedi partisi
Ajan Gizemi Vaka-Nereden Çarşamba
Tuzlu bir şölen
Seyahat Kedileri
Eşcinsel NY Baba Sözsüz Çarşamba Videoları
-Stephs WW’yi Delight
Joyce Lanksy WW
Dominque’in Masası WW
Create-with-joy.com
Kurnaz baharatlar
Orada ol 2 gün
Simple Life Mother Blog Hop
Aptal Bebek Blog WW
Kendi evrenimdeki bir yıldız
Amandas kitapları ve daha fazlası
Claire Justine- Çarşamba Bloghop
Taylor Joelle WW
Mary Denman WW
Tots ve ben
Talbert Hayvanat Bahçesi
Benim küçük davulcu genç erkeklerim WW
Kasaplar niş ww
Cennetime bir göz atın
Tamamen Fantastik Salı Bağlantı
Pinterventtures my myry pazartesi bağlantısı
An Apel A Day
Wordless Wednesday
Our world Tuesday
Adventures in Weseland

Keith’s Ramblings

Related  Heartburn – how to cure Heartburn Naturally

Parent Club
If I forgot your blog let me know in a comment and I will add you next week!

Link to this post:Thinking about spring – #WordlessWednesday with #linky on a Tuesday

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

5 CHEAP(ER) 3RD birthday party ideas + tips

We’ve totally done the rented-venue birthday party however learned that you don’t need to spend a lot of money to give your kid a special memory to mark his or her new age. even a real party with activities, favors, as well as treats can be achieved for a low price. Our best efforts to save money when coming up with 3rd birthday party ideas taught us even more.

We had a great plan — some of it was even well-executed — as well as we still spent more than $150. Ah! So, learn from my successes as well as my mistakes as well as take a look at some super-cheap three year old birthday party ideas.

3rd birthday party ideas – 5 tips to make them cheap(er)

1) limit the guest List

It cannot be overstated that the easiest way to cut costs is to cut guests. Holden wanted a “big party” so we started off with an e-vite of all his friends (who come with parents at this age), our whole family (most of whom live out of state as well as wouldn’t come), my coworkers, as well as all our friends with kids (who, of course, come with kids).

The e-vite was up to 37 adults before I asked WTF: Is Holden’s idea of a huge party even this big? On the brink of sending the message; we decided, no, as well as chose a few kids who were his close friends (the ones he would choose) as well as their folks. Ahhh, better.

2) select a free Place!

When looking at your 3rd birthday party ideas, there’s nothing wrong with holding your child’s birthday party at a location that costs absolutely nothing. In fact, we encourage it!

We’ve been to some super fun third birthday parties this year: a bouncy house party, a play space rental party, a pirate-themed party (also with bouncy houses), a kickas$ backyard festival, as well as had our own fantasies of petting zoos as well as king cobras.

Luckily, we asked the kid where he wanted to celebrate as well as he chose the local (and free!) playground with picnic tables. Yeehaw. We had a biking theme as well as brought Holden’s trike as well as “wobbly bike” for others to try out as well as encouraged his guests to do the same.

It was terrific. between the kids, we had a scooter as well as one more tricycle to add to the mix. kids were great about sharing as well as trying out the different sets of wheels.

3) plan Ahead- It’s about the Kids!

Planning ahead for all aspects of your 3rd birthday party will seriously help you when time starts ticking down. before you know it, those three weeks you had left to plan out what foods would be served, what games would be brought, as well as what you’ll be wearing to the shindig has trickled down to just three hours before guests start arriving.

One way to help yourself in planning ahead is to have your little one pick what he/she wants to eat at their party! After all, kid food is affordable food.

I offered some choices I might live with: sandwiches, pizza, or Mexican as well as Holden chose (emphatically) sandwiches. When pressed for specifics, he wanted PBJ. Hecka cheap. He likewise asked for dry cereal, however I decided that was too weird.

The morning of, we cut about 5 sandwiches into quarters as well as then panicked about what the adults would eat. I went to the grocery store for a last-minute run on beverages (water bottles, juice boxes, milk boxes), berries, watermelon, green salad to the tune of $83.

I think a little pre-planning might have helped. You don’t need to cater the party to the taste of the adults. Worst case, they leave a little hungry as well as don’t think that three-year-olds eat very well.

Ne olmuş. maybe they’ll snack before coming next year. best case, they appreciate your simplicity as well as think that the kid planned a menu of his favorites (in this situation it was true!).

4) budget plan Your Decorations!

Again, this is a place where you can go unnecessarily overboard, especially if you have been browsing Pinterest for inspiration. For about $30 at the party supply outlet, I got 3 helium balloons (best investment!), blue plates, blue cups, blue napkins, plastic cutlery, a teensy number 3 candle, as well as a white table cover.

The solid blue is was good since it can all be reused (Hanukkah!!) however we really only used the plates. All the food is finger food (only one mom touched our green salad with a plastic fork, the rest was undisturbed) as well as drink boxes. I might have probably gotten away with spending $5 on just the balloons, plates, candles, as well as table coverings.

Another great idea when it comes to decorating your child’s birthday party is to shop online. Amazon is uhh-mazing when it comes to perusing different decorations (along with practically anything else you might need for the party).

Plus, if you have Amazon Prime, you can expect your shipment in just a short 2 days as well as prevent the party store. That’s a win-win!

36 Counts Hawaiian Leis– perfect for any type of Luau themed party!

Mickey mouse birthday Banner– just the perfect toughHer türlü Disney temalı doğum günü partisine!

Star Wars The Force Awakens Wall Poster – Bu fotoğraf fırsatlarını getirin!

5) Kendi güzelliklerinizi pişirin!

Crafty’yi al! Kendi hediyelerinizi pişirmek sadece reklamlardan biraz zihinsel bir mola vermekle kalmaz, ancak uzun vadede paradan tasarruf sağlar. Artı… kendi evinizin rahatlığında kaşığı yalamak (ve biraz delirmeyi seçerseniz kase).

Süslü fırın kekleri için harcadığım 42 $ yerine 5 $ için, zaman izin verirse veya hatta bazı harika minion cupcakes yaparken bazı lezzetli mini cupcakes pişirebilirsiniz.

En sevdiğim fırınlardan birine gittim ve bir enayi gibi özel sipariş (minimum) 24 cupcakes gittim. Hatalarımdan öğrenin. Aynı şekilde kurabiye pişirdik (çünkü çok özel olarak pasta ve kurabiye istedi, ancak çocuklar onlar için gitmedi, bu yüzden trajik bir şekilde boşa gittiler).

Büyük toplamım 257 $ idi. 83 $ (yiyecek) + 30 $ (dekorasyonlar + 42 $ (cupcakes) + 0 $ (konum) + 7 $ (bugün kullanılacak kum oyuncaklarının iyilikleri) sanal 100 $ (davetiyeler)

Gözden geçirilmiş büyük toplam 55 $. 45 $ (daha az yiyecek) + 5 $ (daha az dekorasyon) + 5 $ (daha ucuz cupcakes veya bir düzine brownie ısırığı için 12 $) + 7 $ (yeniden kullanılabilir iyilikler) 0 $ (konum ve davetiyeler için)

Herhangi bir akıllı 3. doğum günü partisi fikriniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Daha sonra pin: 5 ucuz (er) 3. doğum günü partisi fikirleri + ipuçları

Her durum için stres güvenliği yöntemleri

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

04/feature/stres_relief_methods/index.html

Tamamen Siz: Sağlık

Her durum için stresten kaçınma yöntemleri [Video dahil]

Derek Beres tarafından tamamen sen

Stres vücudunuzun dengesini bozar ve sinir sisteminizi vurur. Bu nedenle, stresli bir durumdayken odaklanmak zor olabilir – ister kamuoyunda konuşmanız veya bir son teslim tarihini karşılamak için saatle savaşmanız gerekir. Ancak kaygıyı nasıl hafifleteceğinizi öğrenmek çok önemlidir – sadece kişisel başarınız için değil, aynı zamanda sağlığınız için. Yeni bir Yale Üniversitesi çalışması, kronik kaygının beyninizin boyutunu azalttığını ve sizi çeşitli bilişsel bozukluklara eğilimli bıraktığını buldu.

Her durumda kaygıyı yenmenize yardımcı olmak için, en sevdiğim beş stres güvenliği yöntemimi tamamladım. Onları deneyin ve bir dahaki sefere kendinizi hızlı bir şekilde sakinleştirmeniz gerektiğinde kullanın.

1. Büyük bir toplantıdan beş dakika önce, gergin ve nefes darlığı hissediyorsunuz.
Stres Kaçınma Yöntemi: Derin ekshales Stresli olduğumuzda, akciğerlerimize yeterince hava alamadığımızı hissediyoruz. Böylece hızlı inhales alıyoruz, nefes vermeyi unutuyoruz. Ancak bu teknik geri teper; Aslında sinir sisteminizi sakinleştiren ve geri dönen bir duruma geri getiren uzun, kontrollü ekshales.

1. Dört sayım için nefes alın.

2. Sekiz sayı için nefes verin.

3. İki ila üç dakika veya sakin hissedene kadar devam edin.

2. Bir sunum yapmak üzeresiniz ve yanlış gidebilecek her şeyi hayal etmeyi bırakamazsınız.
Stres Kaçınma yöntemi: Alternatif burun deliği solunumu, ne olursa olsun, zihninizin kontrolünü ele geçirmesini durdurmanız gerektiğinde, bu stres güvenliği tekniğini deneyin. Vücudunuzun ideal ve sol hemisferlerini dengeler.

İlgili Selüloz nedir?

1. Kolay oturun ve ideal endeksinizi ve orta parmaklarınızı ideal burun deliğinizin üzerine yerleştirin.

2. Sol burun deliğinden dördü için nefes alın.

3. Sol burun deliğinizi kapatın ve aynı sayı için idealinizden nefes verin.

4. İdeal burun deliğinizden bir sonraki solunumunuzu alın, ideali kapatın ve soldan nefes verin.

5. Soldan solunarak tekrarlayın.

3. Son tarihten on dört dakika önce bilgisayarınız çöküyor.
Stres Koşu Yöntemi: Circle Nefes tekniği, dikkatinizi nefesinizin ritmine odaklamanıza yardımcı olur. Tüm düşüncelerinizi rahatlatmaya doğru çevirerek, kaygınız hızla dağılır ve sakinliğinizi geri kazanırsınız.

1. Kolay oturun ve ideal elinizi karnınıza yerleştirin.

2. Yedi kez nefes alın.

3. Yedi sayım için nefes verin.

4. En az iki dakika boyunca düzgün ve kontrol ile nefes alın.

4. Diyet yapıyorsunuz ve kendinizi yiyeceklerle dolu bir partide buluyorsunuz.
Stres Kaçak Yöntemi: Soğutma Nefes tekniği, yaşadığınız iç yangınları ortaya çıkarmak için ideal olur. Dilin bir bükülmesini gerektirir, bu yüzden yapmadan önce birkaç dakika boyunca özel bir noktaya (örneğin bir banyo) gizlice girer. Bunu birkaç kez uyguladım ve sorununa değer olduğunu garanti ediyorum.

1. Dudaklarınızı hafifçe ayırın ve dilinizin her iki tarafını ağzınızın çatısına doğru çevirin, böylece bir taco şeklinde yuvarlanır. (Herkes anatomik olarak bunu yapamaz. Eğer sizin için durum buysa, fikir çatıda duracak şekilde dilinizin kenarlarını yukarı açmak için elinizden geleni yapın.)

İlgili 10 Sağlıklı Anneler İçin Son Dakika Hediyesi

2. Ağzınızdan uzun bir nefes alın.

3. Bir an tutun ve sonra burnunuzdan nefes verin.

4. Bu şekilde sekiz ila 10 nefes için devam edin.

5. Sonunda uzun bir günden sonra eve geldiniz, ancak gerginliği serbest bırakamazsınız.
Stres-Kaçınma Yöntemi: Mide solunumu bu iyi, çok yönlü bir kaygı giderme yöntemidir. Bu teknik için uzanmanız gerekir. Bu tek başına sizi stres atmada yardımcı olmalı.

1. İdeal elinizi göğsünüze ve sol elinizi karnınıza yerleştirin.

2. Solurken, göğsünüzünkarnından daha yüksek yükseliyor. Eğer öyleyse, tersi gerçekleşecek şekilde daha derin nefes alın.

3. Mideniz yükseldiğinde, nefes, sinir sisteminizi sakinleştiren ciğerlerinizin alt alanına ulaşır. Gözlerini kapat ve o an zevk alın. Bir dakika içinde tekrar senin gibi hissediyor olmalısın.

Bu makale gibi mi? Çok daha fazla refah fikirleri ve stratejileri için Beres’in Upuck Blogunu ziyaret edin ve onunla bağlantı kurun @Completely_You

Tamamen Blogger alıyor. Bir gazeteci, yoga eğitmeni ve DJ/müzik yapımcısı, Kalkış ve Huffington Post gibi yayınlar için yazdı. Equinox fitness ve Yogiler Anonymous’ta yoga öğretiyor ve müzik prodüksiyon ekibi Earthrise Soundsystem’in yarısı. Çok daha fazla bilgi için Derekberes.com adresini ziyaret edin.

Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Mommies dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: her durum için stres-kayınma yöntemleri

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Büyük annem seçimlerinin arkasındaki ikilinin yarısı olan iyi arkadaşım Kristen Chase, birkaç yıl önce ne olursa olsun

ne belirtilir, sözcüklüğümün bir kısmını yaptığını düşündüğüm bir kelime verdi:

Dreader.

Dreader, geleceğe isteksizce bakan biridir. Bu, Pazartesi sabahı asla gelmeyecek ya da-gerçek bir fiziksel ağırlık gibi yapılacaklar listesinin ağırlığını hissetmeyecek. Bu, arkadaşlarınızı sevmenize rağmen, bir parti için giyinmek istememekle ilgilidir. Seks sevmenize rağmen, eşinizle yatağa binmenin yanı sıra “Sadece uyumak istiyorum” diye düşünür. Bu yetişkin versiyonu.

Çocuklarımdan biri de korkutucu. (“Onlar” zamirini kullanacağım, çünkü “arkadaşlarının” ebeveynleri bunu kontrol ettiler.)

Bu çocuğa bir oyun görmek isteyip istemediklerini sorduğumuzda, bisikletlerini gezin, akşam yemeğine çıkın, Disneyland’a git, yanıt normalde “Hayır”.

Disneyland hakkında şiddetliyim ve bu çocuk olmadan birkaç kez gittik, çünkü diğer çocuğumuzun yaptığı gibi gitmek istemiyorlardı.

Şimdi, bir aile olarak yaptığımız her deneyimde eğlenen, aynı zamanda kanyonerlik, ziplining, uzun bisiklet gezileri ve hatta onları şok olan restoranları da içeren mutlu bir çocuk.

Deneyimi hayal etmenin nedeninin bilinmeyen olduğu daha net ve daha net hale geldi.

Bazen bir olaydan dönüyoruz ve bunun gibi olacağına inandıkları şeyleri paylaşıyorlar ve sadece bir avuç yıldır dünyada olmasına dayanarak temel bir yanlış anlama.

Bir oditoryumda bir konser için oturduktan sonra, “Dışarıda yerde oturacağımıza inanıyordum” dediler.

İşte korkutucu olan gençlere bakmak için birkaç yöntem:

Youtube. Gençlerimi doğum günü kutlamalarının gökkuşağı renkli bir şeker kavanozu büfesi içereceğine inanan Pinterest’in aksine, YouTube bir şeyin gerçekten nasıl olacağına bakmak için oldukça harika bir yöntem. Stil parkları, çevrimiçi performanslar ve oteller gibi ana cazibe merkezlerinin normalde YouTube’da gezileri vardır. Düğünler, hastanede büyükanne kontrol etmek ve bir tatil ağacı aydınlatması gibi genel deneyimler bile keşfedilebilir.

YouTube’da bir “Sıçrama Pedi” ni kontrol etmek

Kuru bir koşuya çıkın. Göstermeden önce deneyimi prova etmek kaygıyı azaltabilir. Yeni Gündüz Bakım Konumuna git ve içeri girmeden orada dalga. Tüm üniforma/jimnastik kıyafeti/halka taşıyıcı uyumu “sadece uyup uymadığını görmek için”, özellikle de zaman kısıtlamaları olmadığında. Kitabında, bana ne diyeceğimi söyle: pratik fikirlerin yanı sıra şaşkın ebeveynler için senaryolar, ebeveynlik profesyonelleri Betsy Braun Brown, “Daha az belirsizlik, o kadar iyi” diyor. “Ne olursa olsun, adım adım açıklayın” diye yazıyor.

Havlunuzun yanı sıra banyoda bir çanta paketleyeceğiz ve büyük bir bina olan fitness merkezine süreceğiz. Havuz binanın içinde olacak. Oraya vardığımızda, değişen bir oda adı verilen büyük bir banyo keşfedeceğiz ve banyounuzu takacağız. Size modifikasyona yardımcı olacağım ve diğer çocuklar ebeveynleriyle değiştirilecek. O zaman öğretmeninizi tatmin edeceğiz. Adı Josie. Seninle suda oyun oynayacak. Eğlenmenizin tadını çıkararak havuzun yanında oturacağım. Havuzda gerçekleştirildiğinde sizi ısındığım kadar sarabildiğimden emin olmak için havlunuzu tutacağım.

Kuru Çalışma: sırt çantasına koyun ve oyun alanının önünden geçin

Rüşvet. Onları arayın, ödülleri arayın, rüşvet arayın, umrumda değil, lütfen her zaman unuttuğum için bu motivasyon sistemini kullanmamı hatırlatın! Futbolu seven çocuğum, yöntemlere gitmeyeceklerini söylediğinden (zaten ödediğim bir sezon için) önemli stres ve kaygı yaşıyordum. Eğer bu genci sahaya götürebilirsem, iyi arkadaşlar göreceklerini ve iyi oynayacaklarını anladım. Futbol sezonunun başlangıcından korkuyorlardı, aynı zamanda endişemi artıran bu konuda çok fazla sızlanma yapıyorlardı ve bu yüzden bir rüşvet verdim. Bu ödül 8 yaşındaydı, bu yüzden uzun ömürlü bir sistemdi: Beş hafta boyunca şikayet etmeden yönteme gidin ve X. daha küçük bir çocuk için daha hızlı bir geri dönüş tercih ediyorum.

Hayır, bunların hepsi rüşvet sonuçları değil. Sana söyledim, rüşvet vermeyi asla aklımda tutmam! Ancak yaptığımda, çocuğumu neyin motive ettiğini kesinlikle anlıyorum.

Bazı gençler saç kesimi almak için bir lolipop ile harikadır. Çocuğum beş yaşındayken, Target’taki doldurulmuş bir hayvana 10 dolara mal olmak zorunda kaldım.

Zamanlamanızı seçin. Diğer yarımın ve son derece tutarlı olduğum bir şey varsa, kısıtlı bilgileri çocuklarımızla paylaşıyor. Normalde iletişim yanlısı olduğum için bu bizim tarzımız olduğu beni şok etti. Ancak streslerini uzatmak için hiçbir neden göremiyoruz veOlması gerekenden daha uzun süre, bu yüzden normalde, “Bu sabah okula gitmeden önce doktor ofisinde durmak zorundayız” diyebilirim, ziyarete kadar yol açan her anın korkumum için kötüye kullanım olduğunu anlıyor. Onlara bir gün önce herkesin gecesini şımartacağını söylemek.

Onlara tam olarak ne bekleyeceklerini ve vurgulamamanın daha fazla endişe etmesini söylemek arasında ince bir çizgi vardır. Büyük olasılıkla fark ettiğimden çok daha fazla berbat ettiğim bir çizgi.

Her “hayır” aldığımda hala merak ediyorum, bunu yanlış mı atıyorum? Çocuklarımın erişmek için yeterince ayrıcalıklı olduğu bu son derece eğlenceli aktivite hakkında korkunç görünüyor? Bazı temel detayları kapsamak için akılda tutmak için zor çalışıyorum, ya da dışarıda yerde oturmayı içermiyor mu?

Disneyland’dan diş hekimine kadar her şeyi korkutan bir çocuğunuz var mı?

Zihin/Beden Kimyası 101

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Dr. L lisanslı bir akupunktur uzmanı, usta bitki uzmanı ve geleneksel Çin tıbbı (TCM) doktorudur. Hastalarımda ikisi, onu tedavi için görerek onu ofisime yönlendirdi. Konsültasyonda, “Dişlerim tüm hayatım boyunca beni rahatsız etti; Onları tamir etmenin bir anlamı yok, ‘Anayasam’ beni sahte dişler için kullanıyor. ” TCM’de “anayasa” fikri Batı tıbbındaki “genetik” gibidir; Doğu dengeleyen karmalar ya da günahtan Batı Gazapları ile kaderdeyiz. Dr. l ortak monologumu aldı. Bilgisini keşfetmesi için endişeler istedim; İnanılmaz derecede parlak. Çin’in ve Hindistan’ın geleneklerine saygı duyuyorum; Bu iyileştirici yöntemler sayısız yaşında. Bazı durumlarda görünen göz ardı edilir.

Yirmi soru oynamanın sonunda, “Anayasanızdan beri sahte dişlere mahkum olduğuna inanmadım” dedim. Çin’e bir uçak gezisi yapalım; Uzak bir kırsal alana araç yolculuğuna çıkın ve bir pirinç çiftçisinin su mandasını analiz edin. Bir hayvanın anayasalarından beri dişlerini kaybetmeye mahkum olduğunu söyleyebilir misiniz? Gezegendeki hiçbir hayvan, insanlar da dahil olmak üzere, şimdi veya evrimsel geçmişte değil, dişlerini kaybetmeye mahkum değildir. “Asidik yaşam tarzınız ve TMJ semptomları ile zihinsel gerginliğiniz dişlerinizi kaybetmenize neden olacaktır. TMJ’imi tam olarak anlıyorsunuz? Hangi asidik yaşam tarzı? TMJ semptomlarınız var mı? Evet, neden diyorsun, asidik bir yaşam tarzım var. Şimdi en iyi kuru bir ağzın var mı? Evet.

Biraz pH kağıdı çıkardım ve tükürüğümü değerlendirdim. Dr. L’ye tükürümüzü test etmek için en iyi zamanları, sabah, bir yemekten iki saat önce veya sonra, yatmadan veya üzüldüğümüz zaman kalktığımızda söyledim. Tükürük pH’ım 7.4 ve onun değerlendirdiğimde PH’da 6.4 idi. Kimya 101’de pH ölçeği (0-14) sulu bir çözeltinin asitliğini (<7) veya alkalinitesini (> 7) aşar. Daha önce ağızdaki bakteriler hakkında konuştuk. Yemeklerimizden sonra yemek yemek için onları tam olarak nasıl bıraktığımız, dişlere zarar veren asidik oral çevresel bir sorunu tetiklediğimiz. Vahşi hayvanların, bakteriyel etkilerini kontrol eden güçlü mineral zengin alkalin tükürüklerinden beri diş sorunları yoktur.

Bu tatil çok daha fazla protein için daha az tatlı

Tükürüğüm anayasam tarafından tetiklenmiyor mu? Dr. L, bunu şöyle söylerdim, “Tükürüğün yaşam tarzınız tarafından tetikleniyor.” Nefes aldığımız, içtiğimiz gibi yemek, vücut kimyamıza önemli katkıda bulunur. Ayrıca, hareket, dinlenme ve güneş ışığı çok daha değişkendir. Western Science, yaşamın yaşamak için bu altı bileşene ihtiyaç duyduğunu anlıyor. Yedinci değişken, bedenlerimiz için, aklımız için en önemli ve en stresli olanıdır. Bu yedi değişkeni ele alarak, alkalin taraflarını seçerek kimyayı ve etkilerini değiştirebilirsiniz. Vücudumuz genetik, gelişim ve alkalin olmak için doğal ortamlar tarafından programlanır. Bugün sentetik bir yaşam tarzı ile yaşamak, asitliği ve sadece gezegenin yaşam tarzını tetikler. Alkalin biyokimyasını üretir. Dr. L altı ay içinde kimyasını değiştirdi, bu inanılmazdı. Ağzına bakma ve dişlerini aynı şekilde tutma konusundaki bakış açısı.

Ne düşünüyorsun?

Web sitesi http://www.thefertileground.com

Bu gönderiye bağlantı: zihin/beden kimyası 101

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak