Kardeşim 500 mil uzakta yaşıyor, bu nedenle birbirimizi pek görmüyoruz. Günlük olarak ne olduğunu anlamak için onu Twitter ve Instagram ile takip ediyorum ve Cannes film kutlamalarına (film piyasası işi var) bir iş gezisi gibi devasa şeyleri, telefonla keşfediyorum Telefon görüşmeleri ve GO’ları iki şehrimizin yarısında ebeveynlerimizin evine koordine etti.

Birkaç ay önce bir gardırop remix zorluğu yaptığını ve belgelenmesini yakaladım. Instagram fotoğraflarını #30 × 30 etiketledi ve kıyafetlerini her gün yayınladı. Sonunda 30 kıyafet kolajı yayınladı.

Temel konsept, gardırobunuzdan 30 ürün almak ve sadece 30 gün boyunca 30 benzersiz şekilde giymektir. Kendi kurallarınızı yapabilirsiniz, ancak kız kardeşim için, giysiler ve ayakkabılar, aksesuarlar herkes için ücretsizdir. Kıyafetlerinizi tekrar yeni hale getirmek için onları liberal olarak kullanabilirsiniz.

Ağustos ayının ilk gününde, EM’nin kıyafetlerinin tam uzunlukta bir atışını yayınladığını ve 30 × 30’u etiketlediğini ve “Yine gidiyoruz” dedi.

Ona katılıp katılamayacağımı sordum.

Hayatının uzun yıllar beni putlaştırdığı için yatırım yaptığından, tam olarak nasıl hayır diyebilir? Beni bu fikrin yapımcısı Kendiaveryday.com’a yönlendirdi, belki de ondan beni yöneten ve beni kurallarına uymaya zorlamasını istemediğimi anlamadığından beri.

İlk hafta boyunca ne giyeceğim hakkında bazı notlar yazdım ve komodinin bir zarfta da Instagram için bir fotoğraf çektim. , Her gün korkmadan kapıdan çıkıyorum, ancak bir nedenden ötürü, ne giydiğime bak, daha utanç verici hissettim.

1.gün

Dürüst olacağım: Bugün (20. Gün) Bu aynı sweatshirt’i farklı denim (önceden yapılmış delikler yok!) Ve farklı ayakkabılar (sandaletler) ve farklı bir kolye (kalp kolye) kullanıyorum, ancak Biraz hile gibi geliyor. Aslında, farklı nedenlerle farklı günler yaptığım için ödevde büyük bir dolandırıcı gibi hissediyorum.

30’dan 30’dan beri keşfettiğim şey:

1) Sosyal ağ, biriyle bağlantı kurmak için gerçekten eğlenceli bir yöntem olabilir. Biliyorum, duh, 2014’te yaşıyoruz ve bu birçok arkadaşla temas halinde kaldığımız birincil yöntem, ancak bu projeyi yaptığım iki haftada bile, kardeşim ve ben gibi hissettim birlikte bir etkinlik yapıyor. Özellikle onun için yayınladığımı hissediyorum ve her gün fotoğraflarını akışımdaki herkesten daha fazla görmeye devam ediyorum. Instagram’da uyabileceğim hepiniz suç yok, ancak hiçbiriniz tek kız kardeşim değilsiniz. İnsanları daha önce sosyal ağ üzerinden anladığımı hissettim, ancak bu daha özeldi.

Cumartesi günü ve hem ailemin evinde hem de #2’de açıklayacağım tembel eşofman giyme yollarımdan beri, banyo uyumlarımızda bir atış yapmamızı istedim. Gün-veya #00td, Instagram telefonda moda-ileri chickadees olarak.

2) Kafaya çok fazla giyinmiyorum. Evden yaşam tarzım nedeniyle, gençlerimi kampa/okula götürmeden önce duş almam ve elbisem. Genellikle egzersiz kıyafetleri giyiyorum ve sadece hızlı bir yürüyüş olsa bile, yalnız olduğumda bir tür egzersiz yapıyorum. Sonra, “Saçma – henüz saat 10’da ve henüz herhangi bir iş yapmadığım gibi” gidiyorum, bu yüzden giyinmek yerine bilgisayarımda oturuyorum. Anladığım bir sonraki şey, 13:00 ve fotoğraf çekecek bir kıyafetim yok: Hala uyuduğum veya çalıştığım şeyin bir versiyonunu kullanıyorum. Birisi için zavallı tür gerçekten şık kıyafetlerden hoşlanıyor. Her gün ne kullandığım üzerine yeni bir odaklanarak, gerçekten “kıyafetimi” giydiğim kısa saatlerin daha bilincinde oldum.

3) Sevimli ayakkabıları seviyorum, ancak ben olmayı seviyorum. 30 öğeme bir çift yüksek topuklu tıkanma ekledim, ancak her gün resmi 30 × 30 kıyafetim için seçtiğim için, bu diğer süper comfy, bir iş yapmak için modaya uygun değil, sandalet olarak kaymaya başladım. Sadece bakkalımın köşesinde yürümek için klompalı ayakkabılar giymekten utandım, örneğin, örneğin çocuğumu otopark alanımızdan futbol sahasına yürümek, süper kadın ayakkabılarıyla kaplamak için büyük bir zemin gibi görünüyor . Giyindiğimde zarif ayakkabılarımı giymeyi seviyorum, ancak günlük kıyafetlerde topuklu -bile rahat topuklu ayakkabılar yapamam. Kendimi bilinçli hissettiriyor.

4) Kamera açısı her şeydir. Kocam resmimi çektiğinde, yüksekliğimizdeki on üç inç farkının zayıflama etkisi var. Kollarımı gizlemenin zayıflama etkisi var. Bunların bilincinde olmanın utanç verici bir etkisi vardır. Tam olarak nasıl olduğum konusunda çok seçici olmamalıyımBak – ben harika bir sağlık içindeyim! “Vücudunuz gibi kabul et, vücudunuz gibi kabul et,” diyorum. Benimle belirt. O kadar zor!

Kendimi fotoğraflamak için her gün biraz zaman almak zordu. Resmimi aynada ya da kamerayla incelemek istemediğim için sadece birkaç gün sonra sağlanmak gibi hissettim.

5. Giysilerimle veya dolabımla ilgili bir sorunum yok. Ya da en azından bu zorlukla maruz kalan bir tane yok. Giymek için tercih ettiğim şeyleri seçtim-üç farklı kot çifti ve bir çift kesme jean şortu da dahil olmak üzere günde rahat günlük ürünler. Belki de yeterince zorlaştırmadım ya da deneme şansını yeterli kullanmadım. Kardeşimle ay ortası konsültasyonda, zorlukta kullanacağı her şeyi dolabının bir kısmına çektiğini keşfettim. Aynı şekilde, bu ay bir düğün etkinliği duşumun yanı sıra bir iş gezisi de var, bu yüzden her ikisi için de işe yarayabilecek bir elbise ekliyor. Buna son derece iyi inanmadığı için topal bir katılımcı gibi hissediyorum, Wow gibi, bir ay boyunca denim ve depolama tankı üstlerini kullandım – yoga pantolon kullanmadığım zaman – son derece ilginç değil. Belki de bir kez daha yapacağım ve dolabımdan daha zorlu, daha az kullanılan ürünler seçeceğim.

Bu zirveyi dahil ettiğim için minnettarım, çünkü bu yeni ve ben {kalp}. (Bkz. İlişkili Ürünler>)

Ay sonunda son derece hırslı olursam, kız kardeşimin yukarıdaki gibi bir kolaj yapacağım. Aksi takdirde, günün 20 saati için rutin olarak düzenlenmiş Jammies programlamamın yanı sıra dört saat boyunca sevimli bir kıyafetime geri döneceğim.

Daha fazla alacağımı düşündüğüm zorluk, dolabımın bir tarafında başlamak, her ürünü kullanmak ve sonra arkaya taşımak ve beni her giymeye zorlamak. bekar. şey. orada takılıyorum. Bu benim Eylül mücadelem olabilir. Var mısın?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *