Mind/Body Chemistry 201

Sharing is caring!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

A basic meaning for chemistry is, substances created by the world or our universe. The etymological origin for the word “nature” is the word “physics,” which comes from the ancient Greek language; it means, “to grow.” science investigates the two sides of matter; the physical of “who we are” as well as the utmost mental question, “who am I?” even synthetic chemicals, produced from the natural understanding of organic chemistry, are variables in life, together with inorganic chemistry, which offers with the universe’s dust. God’s cosmology is about “change;” the improvement of inorganic dust into organic life is the utmost example. Today’s surviving is a double-edged sword, held by one opponent. The rich with their produced products are cheap, telling us these “goods” are much better than Earth’s wisdom. As long as society keeps supporting the “have’s” controlling the “have not’s,” materialism doesn’t change. hardship is politically motivated, doing money exchanges by the lobbyists.

Someone when said, “Life is a struggle.” These seems echo on one side of life, defined as our contemporary non-nutritive man-made lifestyle. The wild animals struggle in Nature’s garden. God’s “Garden of Eden” is for the planet’s life. Gravity is a struggle. A toddler’s body is a testament, bouncing off the floor to get up again. This struggle side of life is about “acidic” biochemistry. The body is genetically programmed to be “alkaline,” getting rid of its acidic squander daily. whatever that gets on or in our bodies dissolves into our alkaline oceans, environmentally produced from evolutionary genetics. For millions of years, Nature continues to progress its “alkaline” side of life for healthy plants as well as animals, the Earth’s food chain. To be healthy is so simple; limit or get rid of synthetic substances from our interior as well as outside environments. man-made chemicals, subjected to constantly throughout life, are the body’s utmost stressor. They cause physical frictions, then acidic diseases.

Related  Noteworthy benefits of playing outside in the Cold

The “natural state” is a gift from God as well as Nature

Above the body, our mind’s anxiety is the greatest acid creating generator of our existence. Each organism of development wakes as much as a sunrise, metabolic chores are for daily living. Life has always been about death; both are moments as well as parts of this soulful journey. nothing has altered much, checking out our history. The natural side has evolved, adapting to the Earth. To stay or produce health, resonate with being a planetary citizen, like the rest of the world’s wildlife. The “natural state” has two meanings; the body belongs to mom Nature as well as our mind belongs to our daddy God. Being humane is a natural choice. begin with the body, Nature cleanses us of materialism; eating planetary creations will detoxify any type of addiction. then additionally work is on our mind, cleaning to dissolve as well as transcend our ego.

Life is a programmed board game. Living for the body is about getting on base. very first base is about kissing as well as a house run produces children. Living for the mind, very first base is the realization of “good.” second base is an understanding of our ego attachments. third base is fingers on a switch, turning our hearts on. The house run is sharing the planet’s healthy way of life with our fellow uninformed travelers.

Ne düşünüyorsun?

Web sitesi http://www.thefertileground.com

Link to this post:Mind/Body Chemistry 201

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Deo-go

Paylaşım ile zor deodorant noktalarını elde edin!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Uzun yıllardır orada olan tişörtlerden kokmuş kokulu deodorant lekeleri alabilecek bir ürün olduğunu duyduğumda kendim için denemek zorunda kaldım.

Deo-go, sertleşmiş, giysilerin koltuk altlarında görünen noktaları geliştirmede% 100 verimli olacak şekilde geliştirilen yeni bir formüldür.

Yapmanız gereken tek şey, renksiz tişörtlerinizin alt kollarına püskürtmesinin yanı sıra 20 dakika bekletmesine izin vermektir. Ardından giysiyi çamaşır makinenizdeki rutin çamaşırlarınızdan ayrı atın. Rozet ilk kez çıkmazsa, işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Tipik olarak pembe giymiyorum, yine de yaklaşık on iki yıl önce pembe bir tişört aldım ve sahip olduğum en rahat tişörtler. Koltuk altlarının altındaki noktalar o kadar fakir ki, tişörtün artık saldırgan bir kokusu var. Deo-go’yu noktalara kullandığımda, şişedeki talimatlara uyduğumda sonuçlara hayran kaldım.

T-shirt’in 20 dakika boyunca deo-go’ya ıslanmasına ve her şeyi kendi başına yıkamasına izin verdikten sonra, noktalar hala çıkmadı. Ancak tekrar tedavi ettiğimde, bu sefer bir gecede ıslatmasına izin vermek en iyi çıktılar. Bu ürün işe yarıyor, ancak lekeleriniz gerçekten benimki gibi öğütülüyorsa, birkaç deneme gerektirebilir.

Önceki

Sonrasında

Aydınlatma bu resimlerde son derece büyük değil, bu yüzden lekeyi göremeyebilirsiniz, ancak yakından bakarsanız oradadır.

Deo-go yatırıma değer mi?

İnternette 11,49 $ karşılığında bir şişe deo-go satın alabilirsiniz ve 15 gömlek kadar tedavi edecektir. Aynı şekilde para iade garantisi var. Ürünleri yerleri çıkarmazsa, paranızı geri alabilirsiniz. Bir tişörtün tipik maliyeti yaklaşık 10-15 $ ‘dır, bu yüzden onlar üzerinde lekeler olduğu için 15 tişört atarsanız 150-225 $ atıyorsunuz. Tee gömleklerinize değer verirseniz, bu bir modifikasyonun yanı sıra, evet, Deo-go’ya yatırım yapmaya değer.

İLGİLİ BM İklim Değişikliği Raporu: Dünya ısınması, buzullar erimesi, deniz seviyeleri yükselen aslanların yanı sıra kaplanların yanı sıra ayılar, oh benim!

Deo-go hakkında çok daha fazla şey keşfetmek ve bir şişe satın almak için bkz. Getdeogo.com.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında bir şişe deo-go aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında sağlıklı anneler dergisine başladı. Healthy Mothers Magazine şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam bloguna yerleştirildi ve bir dizi özellik Sağlık ve Sağlık Profesyonel yazarları ve ana blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Anneler Sosyal Medya Ağı’nı yönetiyor, annenin doğal sağlığı ve sağlıklı yaşamı ve Wellness Store’u ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda

Bu yazıya bağlantı: deo-go ile zor deodorant noktaları elde edin

5/5

(1 inceleme)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Konuk Postası: İkizler

ile evden ayrılma endişesi, yani İkiz Koç olan Gina Osher, yeni anneler için bu dersi paylaşıyor.

Birçok kadın ebeveynlik tarafından bunalmıştır; Çiftlerin anneleri genellikle çok daha fazladır. İkizlerimiz doğduktan sonra, anneliğin herhangi bir yönünde başarısız olmaktan çok korktum, sadece ondan kaçmayı seçtim. Bir çift doulas kiralayarak iki bebeğimizle ne yaptığımı bilmeme endişesinden kaçındım. Yaklaşık 4 hafta boyunca bu iki kadından sürekli arkadaşlık ve yardım aldım. Yüzeyde birçok alanda güvenli ve kendime güveniyordum, ancak çocuklarımızla yalnız kalmaktan çok korktum. Benim hayatım için, yardım almadan tandem emzirme kadar karmaşık bir şey yapacağımı ya da Tanrı’nın yasakladığını, evi her iki çocukla birlikte kendi başıma nasıl bırakacağımı anlayamadım!

Bir kez daha, Doulas’ın son iş gününden önce bir dadı kiralayarak mermiyi atlattım. Bir anne olarak kendi becerilerimden hala emin değilim, bundan faydalanan birini işe aldım. Çok kısa bir süre içinde, bebekleri uzun süre bensiz dışarı çıkarıyordu, dinlendiğimi söyleyerek, bu da yaptığımı, ama bu da beni kendi bebeklerime anne olmaktan kesinlikle kopuk hissettirdi. Yeterince iyi bir anne olmama endişem beni felç etti. Bundan birkaç ay sonra, dadımızın bize birçok şey hakkında yalan söylediğini öğrendik ve onu aniden ateşledik. Sadece onun yerini alacak bir dadı yoktu, aynı zamanda ihanetten sonra o kadar silahlıtık ki, kendimi çocuklarımızla başka bir yabancıya güvenebildiğimi göremedim.

Şimdi, burada, 7 aylık iki bebekle yalnızdım, onlarla yalnız olmak ve batmak veya yüzmekten başka bir seçenek yoktu. İkisi kendi başıma hiç evden çıkmamıştım ve bunu nasıl yapacağımı ve hızlı yapacağımı anlamam gerektiğini biliyordum. Çoğu zaman, korktuğunuz şeyleri yapmak için kendinizi zorlamak için duvara geri dönmesini gerektirir.

En büyük meydan okumamla mücadele ettim ”“ her iki bebeği dışarıda, yardımsız ”” ve küçük başladı. Her küçük başarı kutlama anı gibi geldi: “Her iki çocuğu da tüm ekipmanlarıyla ikinci katlı dubleksimizden çıkardım ve arabaya bağlandım”! “Bu Adım 2 itme Buggies’ten ikisini gerçekten yan yana zorlayabileceğinizi anladım”! “Çocukları kendi başıma alışverişe götürdüm”! Çok daha fazla yaptım, çok daha eminim. Bundan daha da iyisi, hem çocuklarıma hem de anne olarak doğal içgüdülerime çok daha bağlı olduğum çok daha emin olduğumdan çok daha eminim. Çocuklarımın ruh hallerini ve jestlerini anlamaya başladım; Cevap verebildim ve onlara ihtiyaç duydukları şeyi verebildim. Şaşkınlığım için, çocuklarımızın benimle yalnız kaldıktan sonraki günler içinde zenginleşip değişimden keyif aldım. Tüm korkularım aslında birine kaynamıştı: bu işte ikizlerin annesi olarak olmadığım düşüncesi. Ama bir kez bu korkuyla yüzleşmek zorunda kaldığımda, sadece harika bir anne olduğumu değil, aynı zamanda tam olarak çocuğumuzun ve kızımızın ihtiyaç duyduğu anneydim.

Gina ve ailesi

Www.thetwincoach.blogspot.com adresinden çok daha fazla Gina Osher alın

Sezgisel Yaşam: Sağlığa Yolunuz

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kendinizi Dünya’da yaşamayı öğrenmeye, keşfetmeye ve anlamaya teşvik edin, modernliğin sorunlarını ve onun yapay teğet hayatta kalma yollarını çözmeye teşvik edin. Biraz aç olduğumuzda hayat daha eğlencelidir ve vücudumuz her gece hızlı sonra iyice temizlenir. Çok az davranış, güne başlamak için iyi bir bağırsak hareketinden (BM) daha iyi hisseder. Yaşlı etobur kedim bile ana çöp kutusu ziyaretinden sonra frisky alıyor. Her yerde koşmaya başlar. İyi bir BM, “ #2 işinde 1 numarasınız” anlamına gelir. Bu modern kabızlık dünyasında, bu iyi günlük bağırsak hareketlerinin bu işi sizi sağlıklı tutuyor.

Her gün enerji ve besin maddelerine ihtiyaç vardır. Bedensel hücrelerimiz bunu talep eder veya işlerini yapamazlar. Metabolizma denir, vücudumuzdaki her hücre bu yaşam için çalışır. Tüm bitki ve hayvan organizmaları için tek hücreli bakterilerden multelluar balinalarına kadar mikroskobik seviyelerimizde bir arz ve talep hayatıdır. Arz ve talep metabolizması, her gün ortadan kaldırılacak atık ürünler olan Egzoz olan üçüncü bir bileşene sahiptir. İdrar ve dışkılama konusunda biliyoruz. Hücresel amacımız günlük atıklarımızın ortadan kaldırılmasını gerektirir.

Detoks güçlü bir kelimedir.

Detoks, eliminasyondan daha güçlü bir kelimedir ve biraz farklıdır. Bol enerji ve besin maddesi göz önüne alındığında vücut kendini iyileştirir. Sadece hızlı zamana ihtiyaç duyar, temizlemek için yemekleri sindirmekten uzaklaşır. Henry Bieler MD, 1966’da “Yemek En İyi İlacınızdır” müthiş bir kitap yayınladı. Başlık, 2500 yıl önce Modern Tıbbın Babası Hipokrat’tan bir alıntı. Obezite ile ilgili sorun çok fazla doğal yiyecek, çok fazla kalori yemiyor. Obezite daha iyi “toksik şişkin” olarak tanımlanır.

İlgili 6 Sebep Düzenli olarak vakumlamanız gerekir

Nesli olmayan cildimize koyduğumuz, nefes aldığımız, içtiğimiz, yediğimiz ve yuttuğumuz maddeler var. Hücrelerimiz ve vücudumuz onları istemiyor. Hatta uyuşturucu bile, TV reklamlarını ve yan etkilerini dinleyin. Kan dolaşımımızda biyokimyasal uyumu korumak için beyin bu nezaket olmayan toksik kimyasalları saklamalıdır. Genetik zekamız bu şeyleri tamamen vücuttan istiyor. Yapamazsa, bir sonraki en iyi şey, daha sonra bertaraf için yağ hücrelerinde bir depolama birimidir.

Ağır yemekler yemek, günde çok fazla kez işlemek için saatler sürüyor, eliminasyon ve detoksifikasyon için zaman önler. Medeniyetimizdeki bazılarımız günde 24 saat yiyoruz. Beynleri asla gerçek gezegensel enerji ve besin maddelerinden memnun değildir. Bu modern gıda maddeleri doğadan değil ve asla beynimizi doyurmayacak. Teknoloji ne derse desin, “Doğa Ana’yı kandıramazsınız.” Fırsat ve zaman verildiğinde, vücudumuz onları ortadan kaldırmak için bu kimyasalların istiflenmesine odaklanacaktır. Bu dengesizlikleri yakalayarak, denge oluşturmak için detoksifiye ediyoruz (derin temizlik).

Ne düşünüyorsun?

Web sitesi http://www.thefertileground.com

Bu yazıya bağlantı: sezgisel yaşam: sağlığa giden yolu

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Rockin ’Rider Midvelerine Çocuklarınızı Hareket Eden (Giveaway)

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Rockin ’Rider Ponies Çocuklarınızı Getiriyor – Sağlıklı Moms Dergisi Noel İstek Listesi (Hediye)

Noel hızlı yaklaşırken, muhtemelen çocuklarınızı soğuk kış aylarında bile aktif kalmaya teşvik edecek eğlenceli oyuncaklar arıyorsunuz. Tek Nek Toys tarafından Rockin ’Rider Ponies, yaratıcı oyunu fiziksel aktivite ile birleştiriyor. Anneler ve baba bu Noel sezonunda biraz para biriktirirken, çocuklar rockin binicisinde saatlerce eğlenebilirler.

Çocuklarım (2-5 yaş) “Lucky” ile oynamayı seviyor Deluxe Talking Peluş Bahar At. Geldiğinde iki oğlum anne bir araya getirmesi için heyecanlandı ve endişeli. Pony’nin montajı basitti ve sadece on beş dakika sürdü. “Lucky hareketle etkinleştirilir ve gerçekçi sondaj gürültüsü sesleri yapar ve ödüllü şarkı yazarı Jim Coffee tarafından yazılan“ I I Little Pony ”şarkısını söylüyor. At yumuşaktır ve taban güçlü ve sağlamdır, bu da 2-6 yıl çocuklar için güvenlidir. Çocuklarım “şanslıyı” o kadar çok seviyor ki, kavgalardan kaçınmak için sırayla aldıklarından emin olmak zorundayız. Oyun odamızda çok fazla yer kaplamamasını seviyorum ve çocuklarımı onu sallamak ve sıçramak için bedenlerine adım atmaya teşvik ediyor.

Tek Nek Toys, çok çeşitli rock binicileri taşıyor. En çok satan konuşan Peluş Rocker’ları 18mo – 3 yaş arası çocuklar için idealdir. Popüler pembe ve kahverengi de dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelir. Senkronize ağız, atın konuşmasına ve “Ben küçük bir midilli” şarkısını söylemesine izin verir. Bu midilli de kolay kavrama kulplarına sahiptir, whiny dörtnala ses çıkarır ve sağlam bir plastik sallama tabanına sahiptir. Talking Peluş Rockers bütçe dostudur ve bu güzel perakendeciler, AAFES, Duckwall, Kmart, Orscheln USA, Pamida, Toys “R” Us, Wal-Mart’ta ve Amazon, Etoys, Kmart, Hedef, Toys R’de satın alınabilir. Biz ve Walmart.

İlgili Kelp’in gizli sağlık yararları nedir?

Noel dilek listemizin bir parçası olarak, sağlıklı bir Moms dergisi okuyucusu Tek Nek Toys’tan özel küçükleri için bir peluş rocker kazanabilir. Kazanan pembe bir rocker veya kahverengi bir rocker seçebilir. Katılımcıların Rockin ’Rider’ı Facebook’ta sevmeleri ve girmek için Twitter’da Rockin’ Rider’ı takip etmeleri gerekmektedir. Bundan sonra, yapmanız gereken tek şey bize kahverengi veya pembe midilli seçiminizle ilgili bir yorum bırakmaktır.

Bu yarışma sadece ABD sakinlerine açıktır ve 7 Kasım 2011’de sabah 8’de sona erer.

Ekstra Girişler İçin: Sağlıklı Yaşayan Bültenimize Abone Olun

Twitter’da beni takip et

Sağlıklı Moms dergisine abone olun

Google Friend Connect ile bu blogu takip edin

Bu yarışma digg

Bu yarışmayı tweet

Yarışmayı tökezleyin

E -posta ile sitemize veya bu yarışmaya bir arkadaşa bağlantı (e -postanın kanıtı var, böylece talbertcascia @ yahoo dot com olduğunuzdan emin olun)

Facebook’taki Sağlıklı Moms Magazine gibi

Blog Frog topluluğumuza katılın

Blogroll’unuza Sağlıklı Moms dergisini ekleyin.

Bu yarışma hakkında blog. Bir bağlantı geri eklediğinizden emin olun.

Ekstra girişler de dahil olmak üzere her giriş için lütfen ayrı bir yorum bırakın. Kazananlar, aldığım yorum ve e -postalardan rastgele seçilecek. Yarışma 7 Kasım 2011’de sabah 8’de sona eriyor ve ABD’deki herhangi bir kişiye açık. Lütfen e -posta adresinizi yorumlarınızda bırakın. E -posta adresleri olmayan tüm yorumlar diskalifiye edilecektir.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Tek Nek Toys’dan Deluxe Talking Spring Horse’u “Şanslı” aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralandı ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri geçebileceklerine inanıyorÇocuklarına iniş ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirir

İLGİLİ BM İklim Değişikliği Raporu: Dünya ısınma, buzullar erimiş, deniz seviyeleri yükselen aslanlar ve kaplanlar ve ayılar, oh!

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Annenin Doğal Sağlık ve Sağlık Mağazası’nı yönetiyor ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’nda.

Bu yazıya bağlantı: rockin ‘binici midilli çocuklarınızı hareket ettirir ( Hediye)

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bir çiftliği ziyaret edin

Julian’ı Tilden Park’ın Küçük Çiftliği gibi gezilere aldığımızda Ryan’ın gerçek ebeveynler gibi hissettiriyor. Hayvanların yanı sıra sesleri, Julian ile yapılan konuşma konusundaki tercihlerimizden biridir. Bu yaştaki programın, bebeklerimiz neler olup bittiğini zar zor alıyor, ancak onlara çevrimiçi hayvanları bir çiftlikte göstermek bir şekilde son derece önemli geliyor.

Belki de hayvanların yakınında çevrimiçi olmanın yanı sıra hiçbir şeye inanmıyorsunuz, ancak bizim şehir halkı için bu deneyimler aranmalıdır. Berkeley’de Tilden Park’ta küçük bir çiftlik ve doğa merkezi var. Giriş ücreti yok. Tıpkı Old Macdonald’ın çiftliğinde olduğu gibi domuzlar, koyunlar, inekler, keçiler, tavşanlar ve tavuklar var. Bu kadar. Bu nedenle küçük çiftlik adı.

Büyük çocukların keçilere kereviz beslediğini ve bebeğinizin bir gün gerçek bir genç olmasını hayal edebileceğini göreceksiniz.

Kendiniz ve gençler için bir öğle yemeği toplayın ve bir yürüyüş için oraya gidin. Bu, büyükanne ve büyükbabanızın kontrol ettiği ve herkesi evden çıkarmak için gereksiniminiz için harika bir şey.

5 Bu yaz çocukları aktif tutmak için fikirler

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jsNew Araştırma, ebeveynlerin endişeli çocukların sağlık pahasına yüzme üzerinden elektronik aletleri seçeceğini gösteriyor

WASHINGTON, DC-Su Kalitesi ve Sağlık Konseyi için yürütülen yeni bir Mason-Dixon anketi, ebeveynlerin çocukların yüzme gibi fiziksel aktiviteler pahasına elektronik cihazlara harcadıkları sürede endişe duyduğunu buldu. Ancak uzmanlar, ebeveynlerin çocuklarının denge kurmasına yardımcı olabileceğini söylüyor. Anket, ebeveynlerin yüzde 94’ünün çocuklarının yüzme gibi çok daha aktif arayışlarda elektronik cihazları seçtiğini buldu. Ve yüzde 93’ü yüzmek yerine elektronik cihazlarda çok fazla zaman harcamanın sağlık etkileri konusunda endişe duyuyor. “Ebeveynler endişelenmek için idealdir-çocukluk çağı obezitesinin iyi belgelenmiş sorunu da dahil olmak üzere egzersiz eksikliğinden gerçek fiziksel ve sosyal sonuçlar vardır. , ”Dedi Dr. Ralph Morris, doktor ve Su Kalitesi ve Sağlık Konseyi üyesi. “Ama iyi haber şu ki, ebeveynler etkili. Bu yaz denge kurmak için çocuklarıyla birlikte çalışabilirler. ”

Umut var: Anket ayrıca, ebeveynlerin yüzde 84’ünün çocuklarının çok daha sık yüzdüğünü görmek istediğini ve yüzde 88’inin bir yüzme havuzuna eriştiğini bildirdi. Ebeveynlerin çoğu, çocuklarının 7 ve 8 yaşındakilerin yüzde 78’i ve 9, 10 ve 11 yaşlarındaki yüzde 89’u dahil olmak üzere yüzebileceğini söyledi.Morris, Chris Wiant, Ph.D ile bir panelin bir parçası olarak tartıştı. ., Su Kalitesi ve Sağlık Konseyi Başkanı ve bu yaz çocuklarını çok daha aktif hale getirmek için ebeveynlere fikirler kullandı.

Çocuklara vaaz vermek zorunlu olarak işe yaramasa da, Morris ve Wiant, ebeveynlerin bir dengeyi teşvik edebileceğini söylediler: çocuklarınızla yüzme gibi çok daha fiziksel arayışlar pahasına elektronik cihazlara çok fazla zaman harcamanın sağlık sonuçlarını tartışmak. Çocuklar, yerleşik faaliyetlerin çocuklar için bile gerçek sağlık etkileri olduğunu biliyorlarsa, hareket etmek için çok daha motive olabilirler.

Aileniz için elektronik cihazlarda yüzme ve diğer açık hava etkinlikleri için ideal zaman karışımının ne olduğuna karar vermek için bir aile toplantısı yapın. Morris, önemli olanın bir aile olarak hedefler koyduğunu ve çocukları karar verme sürecinin bir parçası haline getirdiğini söyledi.

Düzenli olarak bir havuza götürme taahhüdünde bulunursanız, çocuklarınıza çok daha fazla yüzüp yüzmeyeceklerini sorun. Yüzme şansı verilirse, çocuklarınızın ne kadar kolay falan olacağı konusunda şok olabilirsiniz.

Çocuklarınızla yüz yüze zaman harcamaya olan ilginizi ifade edin. Elektronik cihazlarda çok fazla zaman sosyal olarak izole olabilir. Çocuklarınıza onlarla eğlenmek için bilgisayarı, akıllı telefonu ve televizyonu kapatmaya hazır olduğunuzu bildirmek, paylaşmak için çok önemli bir fikirdir.

Bölgenizdeki belediye veya topluluk havuzunu bulun, çalışma saatlerini öğrenin ve çocuklarınızla oraya ulaşmak için zamanında inşa edin.

Ödül kazanan yaz sağlıklı havuz farkındalığı girişiminin bir parçası olarak konsey, ücretsiz havuz test kitlerini halka açık hale getiriyor. Ayrıca, bir uzmanlar paneli ile bir tartışmayı paylaşan bir podcast çevrimiçi olarak mevcuttur. Bir kit satın almak veya tartışmayı dinlemek için www.healthypools.org adresine gidin.

“Yüzme sadece eğlenmek için tamamen Amerikan bir yolu değil, yüzme iyi bir fiziksel aktivite şeklidir. Haftada iki buçuk saatlik su bazlı (veya diğer formlar) fiziksel aktivite bir ömür boyu sağlık yararları vardır ”diye ekledi Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri Şefi Michele Hlavsa. Yüzmenin sağlık yararlarına öncelik ver, ebeveynler, çocukların kardiyovasküler sağlığını iyileştirme ve ardından gücü ve esnekliği artırma, motor becerileri geliştirme, kilo yönetme ve astım semptomlarını yönetme ile yüzme. Yüzmek yerine elektronik cihazlara çok fazla zaman harcamasının sağlık etkilerinden endişe duyan ebeveynlerin yüzde 93’üne ek olarak, yüzde 86’sı çocukların sosyal becerileri üzerindeki etkisi konusunda endişe duyuyor. Ulusal Yüzme Havuzu Vakfı CEO’su Thomas M. Lachocki, “Ebeveynler, çocukların yüzmenin sağlık yararlarını kaçırmış olabileceğinden açıkça endişeli” dedi. “Su aktiviteleri, çocuklar, ebeveynler ve büyükanne ve büyükbabalar için mükemmel olduklarını düşünerek özeldir. Gen için ne harika bir yolBağlanmak için ermeler! Çocukların recliners’da kıpırdatan denetleyiciler ve yetişkinlerle uğraşmasından kesinlikle daha sağlıklı. ”Dört katılımcıdan biri, uygun bir klor seviyesine sahip bakımlı bir havuzda yüzmenin astımı olan çocuklar için sağlıklı bir aktivite olduğunu bilmiyordu. Ankete katılanların yarısından fazlası, bakımlı bir havuzun yüzme ile ilgili kulak enfeksiyonları riskini en aza indirebileceğini ve yüzde 23’ünün, bakımlı bir havuzun su kaynaklı mikroplardan ishal geliştirme riskini en aza indirmeye yardımcı olabileceğini bilmiyordu.

Bir dizi seçenek göz önüne alındığında, çok daha fazla ebeveyn, en güçlü duyusal yaz yüzme havuzu hafızası olarak “klor kokusu” nu seçti, ancak bugünün çocukları çok daha fazla pille çalışan yaz anıları oluşturuyor olabilir. ”Yazın manzaraları, sesleri ve kokuları Gerçek, sanal değil, ”dedi Su Kalitesi ve Sağlık Konseyi başkanı Chris Wiant. “Çocuklar için elektronik cihazların dikkat dağıtıcı unsurları yüzme gibi çok daha fazla fiziksel aktivite için zor rekabet ediyor. Ancak bu anketten, ebeveynlerin çocuklarının güçlendirilmesini ve dalmasını istedikleri açıktır. ”Su kalitesi ve sağlık konseyi ve halk sağlığı için dezenfeksiyon değerinin farkındalığını artırma çabaları hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için lütfen www. Waterandhealth.org. Araştırma, ülke çapında 5 ila 14 arasında en az bir çocuğu olan 1.000 yetişkinden yapılmıştır. Anket, 2 Mayıs-9 Mayıs 2013 tarihleri ​​arasında Mason-Dixon Polling & Research, Inc tarafından hem sabit hatlar hem de cep telefonları dahil telefonla gerçekleştirildi. Ulusal sonuçlarda hata marjı +/- 3.2’dir.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu yazıya bağlantı: 5 bu yaz çocukları aktif tutmak için 5 fikir < /a>
Çocuklarda dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğunun tanımlanması ve tedavisi

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bebek masajını öğrenin

Doğal olarak Zen anne ya da şüpheci olun, birkaç bebek masaj tekniği öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim (ayrıca, kimsenin bunu yaptığını görmek zorunda değil, konuşmayan küçük bir kişi) . Biraz sessiz bir zamanda zevk alabilir ve bebeğinizin küçük gelişmekte olan bedenini tanıyabilir ve genellikle çocuğu soğumaya ve uyumaya bırakabilirsiniz. Kazan.

Berkeley’de yaşadığım için şanslıydım ve bebek masajında ​​kısa bir atölye kullanan bir anne grubuna ve bir tekme anne yoga sınıfında birkaç hamle alma fırsatı kullanıyor. Küçük masaj eğitimime eklemek için, Bebek Whisperer kitabının büyük bebek masajı için on adımlı bir planı var.

Masaj, ikiniz de çok terlemeye ve ağlamaya başladığı sürece gittiğiniz için bunu uydursanız bile, ikiniz için eğlenceli olabilir. İkiniz de devam etmek için çok uğraşırsanız, rahatlayın ve durun. İkiniz de hazır olduğunuzda daha uzun bir masaj oluşturun.

Bazı hızlı fikirler ve fikirler:

Odayı sıcak ve rahat tutun. Önceden kurutucuya el havlu atmayı seviyorum; Masaj yapmadığım bitleri kapsamak için bir tanesini altına kullanıyorum. Üst havlu da beklenmedik işemek durumunda iki katına çıkar.

Ne yaptığınızı konuşun; “Başparmaklarımla ufacık minik ayağınızda swirly hareketleri yapıyorum” gibi şeyler diyorum.

Ellerinizde biraz zeytinyağı kullanın. İnanılmaz derecede küçük bir kaseyi zeytinyağı ile dolduruyorum ve çalışma alanımın/değiştirme masamın yanında tutuyorum.

Bebeğinizin gevşemesine ve tanıdık olmayan bir yerde “evde” hissetmesine yardımcı olmak için seyahat ederken bebek masajını deneyin.

Bebek rahatsız görünüyorsa devam edin. Başka bir vücut kısmını deneyin ya da tamamen vazgeçin …

Masajın harika bir yatak öncesi ritüel olduğuna ikna oldum çünkü kısa bir masaj bile bebekleri aç, yıpranmış ve oldukça mutlu ediyor. Bir gecede evden uzaklaştığımızda Holden masajları verirdim. Ne kadar garip olsa da, bunu yaparken hissedebilirsiniz, geri dönmeye ve o anda zevk almaya çalışın.

Tasarımcı özel bebek losyonuna ihtiyacınız olduğunu düşünmesine rağmen adım adım bir teknik gösteren bu videoyu seviyorum ve istemiyorum.

Çok daha fazla referans için, bkz. Bebek masajı (sevgi dolu ebeveynler için bir el kitabı) veya eski beklemem olan bebek fısıltısı.

Sağlık ve Sağlık Bakımı Reformu gideri neden Amerikan hane halklarına

paylaşmaya zarar verecek!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

*Lütfen, bu bir editoryal olduğunu ve sağlıklı anneler personelindeki herkesin görüşlerini göstermeyebileceğini unutmayın.

Bu Kongre’yi bestelediğimde, cumhurbaşkanı ve ev konuşmacısı Nancy Peloci tarafından önerilen sağlık ve sağlıklı yaşam reformu gideri üzerine oy kullanacak. Demokratlar, Amerikan halkının pahasına gerçekleri gizleyen son derece büyük bir görev yapıyorlar. Potansiyel olarak tehlikeli reformda olabildiğince fazla gerçekleri bir araya getirmeye çalıştım.

Mevcut Rasmussen telefon anketine göre Cuma günü ve Cumartesi gecesi olası seçmenlerin% 41’i planı tercih ederken% 54’e karşı çıkıyor. Neden bu kadar çok Amerikalı plana karşı çıkıyor?

Hepimiz, bu masraf için ödeme yapmak için vergi türünde çok daha fazla para harcamamız gerektiğini anlıyoruz. Amerikan vatandaşları bunu tanımıyor, ancak halihazırda mevcut sağlık ve sağlıklı yaşam bakım sistemi için hükümetin maaş çekimlerimizden çıkardığı parayla ödeme yapıyoruz. Bu para hastanelere (cihazların yanı sıra http://www.wasecurity.com/hospitals/ adresinde verilen malzemeler için) ve ilaç şirketlerine gider. Doktorlar, hastaneler ve ilaç işletmesi, parayı bize tedavi etmek için kullanıyor ve ücretsiz görünüyor.

Bugün Amerika Birleşik Devletleri ekonomik ikliminin 0. altısını tıbba ayırıyor. Eğer bunu böldüğünüzde, işverenlerin katkıları da dahil olmak üzere ev başına yaklaşık 15.000 dolar harcar. Bu yeni sağlık ve sağlık bakım reformu giderleri altında ev başına masrafı azaltmak yerine, hane halkları sigorta kapsamı için zaten olduğundan daha fazla ödemek zorunda kalacaktır. Bu, hem hane halkları hem de piyasadaki ev sağlığı ve sağlık bakım hizmeti için yararlıdır.

Ailelerin sağlık ve sağlıklı yaşam sigortası satın almaları istenecektir. 54.000 dolar kazanan bir hanehalkının, prim, ortak ödemeler ve düşülebilirler için 9.000 dolar (vergi öncesi gelirin% 17’si) ödemesi beklenecektir. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sigortası kapsam programına kaydolmazsanız, IRS sizi keşfedecek ve sizi cezalandıracaktır. (Kaynak Senato Gideri s. 345)

Tam olarak stres, bağırsak sağlığı ve sağlığı ile otoimmünite nasıl bağlı

“Zenginliği yayma” çabalarında ilerleyenler, bir boyutta tüm sağlık ve sağlıklı yaşam planına uyduğunu önerdi. Başka bir deyişle, fayda paketiniz Sağlık ve Sağlık Sekreteri ve insan hizmetleri tarafından size sağlanacaktır. Kendiniz için ödeme yaparsanız veya bir sübvansiyon için hak kazanırsanız, avantajlarınız aynı olacaktır. Milletvekillerimiz, ödeme kabiliyetine göre sağlık ve sağlıklı yaşam kullanımını önlemek istiyor.

Senato gideri “Cadillac planları” na% 40 vergi koyuyor (s. 1.980). İşveren tarafından sağlanan planların yaklaşık beşte biri bu kategori altında sonbaharda olacak. İşverenler, daha iyi plan için ödeme yapmak için vergiyi önlemek için çalışanlarının teminatlarını düşürür veya satın alımdaki ücretleri düşürür.

İnsan hizmetleri düzenlemelerinin yanı sıra sağlık ve zindeliği gerçekleştirmedikçe, doktorlar kişisel sigorta kapsamı sistemine katılmayacaktır. Hükümet doktorlarınızın kararlarını yönetecektir.

Sağlık ve sağlıklı yaşam gideri de hastanelere ve uzun vadede hepimize zarar verecektir. Yeni yönergeler hastaneleri parasal sıkıntıya sokacak. personnel will be cut, they will have less devices as well as we will suffer.

Sağlık ve sağlık bakım gideri, otomatik maliyetlerin azaltılması için bağımsız bir Medicare danışma tazminatı oluşturur. households will not get as much care as people in Medicare currently get.

You as well as your household will no longer have a ideal to privacy. whatever that occurs in your doctors’ office will be needed to be recorded in an electronic data base that can send the info to insurers as well as other medical offices. (Senate bill, p. 62-66).

According to the Republican Caucus on the committee on the Budget, in buy to pay for this costly piece of regulations the tax hikes will be so high that people will lose their jobs, as well as “the growth of entitlement costs will accelerate the nation’s march toward bankruptcy.”

” approximately $2.4 trillion in new entitlement costs in the ten-year window when the new entitlement is implemented. $466 billion for federal subsidies to purchase government-run health and wellness coverage.
$434 in extra costs for Medicaid ($48 billaşırı maliyetli iyon aile üyesi Senato faturası), bu yıl zaten yüzde 23 büyüyen bir program ve ayrıca nakit sıkıntısı belirten bütçeleri daha da kötüleştiriyor.
Tarihteki en büyük vergi artışını temsil eden 569,2 milyar dolar yeni vergi artışları.
Maliyette en büyük tek vergi zammı- 210 milyar dolar- Medicare bordro vergisinde iş yaratan ücretlerin yanı sıra küçük hizmetlerin yanı sıra web yatırım gelirinde% 3,8’lik yeni bir Sertax’ın% 0,9’luk bir artışından kaynaklanmaktadır.
Bu süreçler için eşik miktarları enflasyon için endekslenmez, vergiler bugün “varlıklı” bireylere yönelik olmasına rağmen, zaman içinde çok daha fazla orta gelirli birey gibi, tıpkı alternatif minimum gibi çok daha fazla vuracaklarını gösterir. vergi. Örneğin, bugün 100.000 dolar kazanan özel bir kazanç, yirmi yıl içinde 200.000 dolarlık eşiğe itilecek ve yıllık enflasyon oranı yüzde 3,5 oranında varsayılacaktı.
Bu yeni vergiler, bireyler için önerilen vergi zammlarının yanı sıra, idarelerin bütçesinde detaylandırılan hizmetlerin üstünde olacak, tıpkı ekonomik iklimin ortaya çıkması için zor zamanlar geçirdiği gibi, büyüme üzerindeki genel sürüklemeyi ve görev geliştirmeyi artıracak. Mükemmel depresyonu göz önünde bulundurarak en kötü gerilemeden. ” (H.R 4872’nin Kaynak CBO Ön Gider Alıntı, Cumhuriyetçi Bütçe Komitesi)

Bu maliyetli gereksiz sağlık ve sağlık bakım planı nedeniyle çocuklarımın daha yüksek vergilerden ve daha az görevden deneyimlemelerini istemiyorum. Kurucular, federal hükümetin vatandaşlarının özel haklarından uzak durması gerektiğine inanıyorlardı. Hükümetimin bana hangi hekimi görebileceğimi veya tam olarak çocukumun ne kadar sağlık ve sağlıklı yaşam tedavisi tedavisine hak kazandığını söylemesini istemiyorum. Ailem için en iyi çalışan Sağlık ve Sağlık Bakım Planını seçebilmek istiyorum.

İlgili Bahar Çamaşır Çarşısı Temizleyici Mücadelesi

Ne düşünüyorsun? Bakış açınıza değer veriyorum ve bu konuyla ilgili bir tartışmaya açıkım.

İlgili Gönderi: Uzun Vadeli Bakımda Hemşirelik Direktörü Görevleri.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazıya bağlantı: Neden Sağlık ve Sağlık Bakım reformu gideri Amerikan ailelerine zarar verecektir

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bu 52 haftalık düzenli çaylak anne zorlukları serisinde ikinci bir keşif hedefine

İkincimiz sizi tekrar evden çıkarıyor.

Bebeğiniz harika bir ruh halinde olduğunda (veya daha iyi, uyku!), Bebeğinizi değiştirebileceğiniz bölgesel satın alma destinasyonlarınızdaki “güvenli yerleri” uzatın. Bu, her gün evden çıkmanızı ve eve dönmek için saate karşı yarışmanız gerekmediğini anlayacaktır.

Kazanacak şeyler:

Tuvaletlerde masaları değiştirme

Hemşirelik için rahat sandalyeler

Bebek arabalarında veya taşıyıcılarda bebeklerle diğer anneler tarafından sık sık yapılan destinasyonlar

Her türlü kitapçının çocuk alanını seviyorum. Huzurlu bir köşenin yanı sıra küçük bir sandalyeyi de keşfedin ve göğüsünüzü veya şişenizi çekin.

Bu meydan okumayı tamamladınız mı? Beğen ya da beğenmeme, bize anlatın:

Aşağıda yorum.

Facebook’ta bizimle bir fotoğraf paylaşın.

Hedefinizi Twitter veya Instagram’da adlandırın ve #Ookiemoms hashtag kullanın.

Veya kendi blogunuza yorumlarda bir bağlantı yayınlayın Bu zorluk hakkında yayınlayın.

Bebek bunun için de eski mi? Aktiviteyi deneyin #164: Bir çaylak anne (tüm zor kazanılan bilgeliğinizle) henüz doğmamış mı? Daha da kolay! Anladığınız satın alma alanları ve hiç fark etmediğiniz yeni anne bölgeleri kapsamaya devam etmek.

Kitabımızdan Amy Saidens’in illüstrasyonu