Julian doğduğunda sahip olduğum görev çok fazla seyahate ihtiyaç duymadı, ancak bazıları vardı. Hamilelik izinden sonra işime geri döndüm, ancak emzirdiğimden beri ilk yıl için tüm iş gezilerinden kaçındım. Julian yaklaşık 13 aylıkken, korkumla uğraşmak zorunda kaldım ve bir takım geri çekilmesi geldi. Evden yaklaşık 90 dakikalık bir otelde büyük bir grup meslektaşına sunmamın yanı sıra atlamamın işteki durumumu zayıflatması bekleniyordu.

Sunumlar gününe uymak için yemeğe katılmamak bana, işyerinde rahat konuşmalar sırasında meydana gelen, 30’a geri dönerek feda ettiğim bir şey olan arkadaşlığın bir parçası olma şansını ve güven geliştirme şansını reddedecekti. -Pompalamaya adanmış molalarla çalışmaları. Hamilelik izinden sonra ofisimde çok fazla yeni arkadaş yapmadığımı söyleyelim.

36 saat boyunca eğilebileceğime karar verdim.

Bebeğimi terk etmek konusunda inanılmaz derecede endişeliydim, ancak kocamla evdeydi, bu yüzden gerçekten Julian’ın akşamının yanı sıra sabah rutininde eksik olacak sadece göğüslerimdi. Babası, beslenme ve bakım departmanında herhangi bir beceri yoktu. Sippi bir fincandaki sıcak inek sütü Julian’ı rahatsız etmedi.

Benim otel alanı bir buzdolabı vardı ve ben hem akşam hem de pompalandı. 13 ayda günde sadece iki kez emziriyordum.

Seyahat etme konusundaki isteksizliğimin yaşam tarzımız için sürdürülebilir olmadığını anladım, bu yüzden iş gezisi mücadelesinden önce bile, ebeveynliğin ilk yılı geçtikten sonra kocamla bir gecede kaçış yapmak için bir hedef belirlemiştim. Bu videoda bunun hakkında daha fazla konuşuyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *