Bir okul öncesi kolye

için pipetler bu hafta, mahallemizdeki ikinci el mağazasına çocuklarımın daha fazla büyümüş kıyafetlerini aldım ve kendime 7,50 dolar kazandım. Hemen Julian için bir Melissa & Doug kolye yapım kitinde mağazada geçirdim. Kostüm ve mücevher takmayı seviyor ve son zamanlarda kolyeler yapmaktan bahsediyorduk.

Mağazadan satın alınan kitindeki neredeyse tüm boncukları iki kolyede kullandı, ancak yine de iki kolye kablosu kaldı, bu yüzden bazı Ikea pipetlerinden kendi “boncuklarımızı” yaptık. Bunun 3+ yaş arası kalabalık için arka cebinizde olması oldukça iyi bir yağmurlu gün hilesi olduğunu düşünüyorum. Ve yürütülmesi bir zanaat dehası almaz.

Gençlerinizin odalarını temizlemelerini nasıl sağlayabilirsiniz!

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Gençleriniz, odalarını almalarını istediklerinde sizi duymadıkları gibi davranabilirler, ancak yapıyoruz! Her biri temizleme sürecini daha az çile yapmak için oluşturulan bu dört stratejiyi deneyin – ve çok daha eğlenceli.

Onlara harika bir zaman gösterin. Sınıf-okul çocuklarına bakarken, bir angarya değil, bir oyun gibi temizlik hissettirin. Çocuğunuzun tercih ettiği müziğe koyun veya sadece temizleme zamanı olduğunda şarkı söylediğiniz eğlenceli bir melodi oluşturun, daha sonra oyuncakların yanı sıra ayakkabıların yanı sıra uygun yerlerine kitaplar koyarken bazı aptal dans hareketleri atın. Ve unutmayın, küçük ödüller – bölgesel dondurma salonuna bir yolculuk yapın – motivasyon açısından iş harikalar yaratabilir.

Yerine ne koyun. Bir ay veya mevsimsel olarak, çocuğunuzun odasının içindeki dağınıklık dağını evcilleştirmesine yardımcı olun. Üç kazık yapın: saklayın, bağışlayın, fırlatın. Keepleri saklamak için elinizde plastik kutular veya canlı tuval kutuları bulundurun. Çocuğunuz atmayı veya bağış yapmayı seçemezse, dördüncü çöp kutusu tanımlanmış depolama yapın. Bu kutu tarihle tarihlendirin, ardından içindeki herhangi bir şeyin bir yıl içinde geri kazanılabileceği bir sözleşme ile tavan veya garajda saklayın. Bundan sonra, siz ve çocuğunuz içeriği birlikte bölgesel bir hayır kurumuna bağışlayabilirsiniz.

Gardırop temizliği dostu yapın. Bit gençlerin gömleklerini, cüppelerini ve ceketlerini, daha düşük bir asılı çubuk ve kalın plastik kancalar kurarak çok daha kolay hale getirin. Sırt çantaları gibi günlük ürünleri depolamak için belirli alanları (yatağın altında kutular, duvar boyunca peg raylar) atayın. Oyun kıyafetleri ve iç çamaşırları, ulaşılması kolay şifoniyer çekmecelerinde düzenleyin, böylece küçük kızartma kıyafetleri kendilerini bırakabilir.

Çarşafları birlikte değiştirin. Cilderinizi yıkayın, sonra çocuklarınızın yatağı yapmada yardım edin. Sayfayı başlarının üzerine çırpın (garantili bir kahkaha jeneratörü) ve sonra onlara tam olarak köşelere nasıl sokulacağını gösterin ve durumları yastıkların üzerinden çekin. Bonus: İşiniz bittiğinde, gençlerinizle yatakta yatmak ve tercih edilen bir fotoğraf kitabını kontrol edin.

“Eğitimde kahramanlarınızı” destekleyen ilgili

Maddi bakım çözümlerinin editörlerinden

Kurucumuz Hakkında

Cascia Talbert telaşlı bir blog yazarı ve Spokane, WA’da yaşayan beş çocuk annesi. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında sağlıklı Mommies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam blogu yerleştirildi. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Ning’deki Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Sağlıklı Momies Media Media ve Talbertzoo.com’daki blogların yaratıcısı. Onunla Facebook.com/theHealthymomsmag ve Twitter.com/cltalbert adresinden uyabilirsiniz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

§ion=

vardthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Bu yazıya bağlantı: Gençlerinizi nasıl alabilirsiniz Odalarını temizlemek için!

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bebeği Cadılar Bayramı Kostümünüzde

bir pervane olarak kullanın, artık son derece kendi bebeğiniz var, Cadılar Bayramı kostüm seçenekleriniz gerçekten genişledi. Bebeğiniz oldukça yeniyse, yatmadan önce herhangi bir göz önüne alınmadan yanınızda hareket edebilir. Sürerken zevk alın.

Birkaç yöntem bebeğinizi kendi kostümünüze eğlenceli bir pervane veya yardımcı olarak kullanır. Bunlardan bazıları problem ölçeği derecesinde son derece basittir ve bazılarının çok daha fazla çaba gerektirmesi gerekir, böylece karar verebilirsiniz.

Bir tür dişli – bir sırt çantası veya bebek arabası – kostümlerine entegre eden birinden haber almak istiyorum.

Uzun zaman önce, annenin prenses ve bebek kurbağa olacağına inanıyordum (isteğe bağlı: baba bir prens olabilir). Ancak neden bu konsepti kafasına çevirmiyorsunuz ve annemin rahatlatıcı pijamaları giymesine izin vermiyorsunuz?

Anne ve Bebek Cadılar Bayramı Kostümü: Bebek Prenses, Anne Is Frog

Anne ve baba sporcuların yanı sıra bebek de top. Ziyaretçi Tiffany’den bu konforlu kostüm konseptini seviyoruz. “[Dikiş] sadece beyaz elektrik bandı! Elektrik bandı esnek olduğu kadar esnek olduğu için cildini hiçbir şekilde yoğunlaştırmadı. ”

Bebek, kahverengi onesie ve beyaz elektrikli banttan yapılmış futbol

Yetişkinler Oz Büyücüsü’nün karakterleridir. Bebek toto veya aslan.

Yürümeye başlayan çocuk aslan | Anne Dorothy

Martha Stewart’ın “Sew” örümceğinin yanı sıra, etrafta oturacak bir konumunuz yoksa özellikle büyüleyici. Örümcek bacakları erkek elbisesi çoraplarından yapılmıştır.

Spiderweb Mom ve Martha Stewart’tan Çorap Örümcek Bebek Kostümü

Kral Kong olarak bebek ve annenin yanı sıra baba da uyabilir.

Bir bebek goril bir DIY özgürlük veya gökdelen heykeli ile iyi eşleşir

Kasap olarak anne; Domuz yavrusu olarak bebek mi? Seeing that written out, I can’t truly tell if it is horrible or adorable. Beyaz bir laboratuvar ceketine sahip olmanın mükemmel bir Cadılar Bayramı kostüm yatırımı olduğu ortaya çıkıyor çünkü bir bilim adamı (deli ya da başka bir şekilde!), Kasap veya doktor olabileceğiniz. Sadece 10 $ karşılığında, almanız gerektiğine inanıyorum, yapmayın.

Garip anne ve bebek kostümü – ancak en azından laboratuvar ceket çok yönlü

Bir baykuş gibi bebek, çevre dostu veya kahverengi bir askı ile bir ağaçtır.

Başka Cadılar Bayramı kostüm kavramlarının yanı sıra bebekler ve küçük çocuklar için fikirlerimiz var:

Bebek için basit ve düşük anahtar son dakika kostümleri

Yaparsanız veya satın alsanız da eğlenin

photo of Run DMC family: D. Kelson

Bir Araba Koleksiyonu Nasıl Temizlenir – Süper Basit İpuçları

Bu yılın başlarında yeni bir otomobil ve kamyon aldım ve aynı zamanda hayatımızın geri kalanında temiz olmasını istedim. Ancak sonra gençlerimin içinde izin verdim. Arabaları ve kamyon koltuğunu temizlemek ötesinde bir hedef olabilir. O arabaların ve kamyon koltuğunun tüm köşelerinde ve çatlaklarında ne keşfedeceğinizi asla anlamıyorsunuz. Kendinizi “Çocukumu besledim mi?” Diye sorduğunuzu keşfedebilirsiniz, Fear Feak Found Farklı Çaylak Annelerimiz, bir araba koltuğunu tam olarak nasıl temizleyeceğiniz konusunda bazı süper basit ipuçlarımız var.

Bir Araba Koleksiyonu Nasıl Temizlenir – Süper Basit İpuçları

Gördüğünüz gibi, son derece küçük doldurulmuş hayvanlar için geçici olarak bir “araba” olarak kullanıldıkları için bardak tutucu eklerini konumlarında bile tutamayız. Arabalarım ve kamyonum çocuklara sahip olmadan önce düzensizdi, ancak on yedi kez daha kötü hale getirdiler. Demek istediğim, çocuklarım olmadan önce kütüphane kitaplarım veya tavşan şeklindeki krakerler bile yoktu.

Aynı şekilde dürüst olalım, bir saat boyunca bir arabayı ve kamyon koltuğunu temizlemek için bir kişi değilim. Maksimum 15-30 dakikalık harika bir şey konuşuyoruz, çünkü hey bir anneyim ve araba koltuğunu temizlerken başka bir şeyi yok eden küçük insanlar var.

Bir Araba Koleksiyonu Nasıl Temizlenir – 1. Adım

Vakum, vakum, vakum – bir toz torbası veya arabalar ve kamyon vakumu alın (güncelleme minibüsümün vakum durumu var ne!) Ve tüm bu akvaryum balığı, pirinç ikramları ve Cheerios’u emmek.

Adım 2-Tüm köşeler ve çatlaklar için bazı Q-Tips kullanın

Bir Q-Tip Tipster olarak, bugün bu carseat temizleme fikrini sizinle, araba yolumda filme aldığım bir video türünde paylaşıyorum. Çok kolay. Biraz sabun, su veya tercih ettiğiniz temizlik ürününü alın ve tüm bu küçük alanları temizlemek için Q-Tips’i kullanın, böylece parmaklarınızı ilk etapta olmamaları gereken yerlere sıkıştırarak zaman harcamazsınız

Adım 3 – Biraz sabun ve su ile çamaşır.

Otomobil koltuğundaki malzemeyi temizlemek için yumuşak bir sabun ve su karışımı kullanın (aynı şekilde arabaları ve kamyon koltuğu malzemesini ortadan kaldırabilir ve bir yıkayıcıda çamaşır çıkarabilir) ve ayrıca tüm yapışkan goodan kurtulabilirsiniz. Arabayı hızlı bir şekilde kurutmak için güneşte bırakın.

Şimdi lütfen bana otomobil (ler) izin benim kadar kırıntı kaplı olduğunu söyle.

Aynı şekilde zevk alabilirsiniz

Küçük çocuklarla yapılacak şeyler [52 mükemmel aktivite]

Tatillerde bebeklerle seyahat etmek

Bu video, Q-Tips’ten ilham alan bir dizi yayının bir parçasıdır. YouTube kanalının yanı sıra Facebook sayfalarında Q-Tips için diğer akıllı kullanımları görün.

Marvel World Live! Süper Kahraman Hayranları Gezisi

Marvel World Live! her yaştan hayranları için süper kahramanlar için geliştirilen seyahat eden bir çevrimiçi aksiyon arena şovudur. Marvel’e bilet hediyesi için teşekkürler, Mart ayında evimle matine vurmayı planlıyorum.

En küçüğüm üç ve bir buçuk, bu yüzden umarım tüm harika için hazırız. Gerçek şu ki, Örümcek Adam Kostümü + Piroteknik ve ‘Yoğunluk’ dan daha fazla lazımlık eğitimli çocuk denklemi hakkında daha fazla endişeliyim. Evet, onu gösteriye giymeye motive edeceğiz. Paramın değerini Cadılar Bayramı yatırımlarından almayı seviyorum.

Evim Marvel World’i canlı olarak görecek! Â San Jose’de, ancak yıl boyunca ülkenin her yerinde ve bir sonraki turda geziyor. Oklahoma, Arizona, Massachusetts, Illinois, Michigan, Pennsylvania, Connecticut, New Hampshire, New York, Ohio’da tarihleri ​​görüyorum. Mom2 koduyla tix’inize% 25 tasarruf edin.

Ne Beklenmeli: Â Marvel World Live! Orijinal bir hikaye içerir, bu yüzden sizlerin yanı sıra gençleriniz de filmlere, çizgi romanlara, şovlara vb. Yapım, bir efsanevi görevde 25’ten fazla Marvel karakterini bir araya getiriyor. (Özet: Loki’yi yenmek için, Marvel’in en önemli kahramanları, Avengers dahil olmak üzere bir araya gelmelidir ”“ Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk ve Thor, Spider-Man ve Wolverine ile birlikte. Büyük Guys, bazı çok kötü adamlarla karşılaşacak Yol boyunca.) Dövüş sanatları, hava dublörleri, motokros, patlamalar ve büyük dublörler, ancak birçok izleyici üyesinden “güvenli” bir mesafede, buz olmadan süper şarjlı bir akrobatik buz gösterisi gibi.

Eylemin çocuklarınız için en iyi olup olmadığını merak ediyorsanız, bu 30 saniyelik videoyu önizleyebilirsiniz:

Marvel World Live! 15 dakikalık bir ara ile kabaca 2 saat çalışır. Eğer benim çocuklarım da antsy olur ya da eylem çok yoğunsa, bir şovun ara zamanında bittiğini iddia ettiğim anlaşıldı. Shh.

Bu, Marvel World Live adına benim tarafımdan yazılmış sponsorlu bir yayın! Marvel World Live tarafından sunulan resimler!

Hooray for giveaways | 6/21 – 6/28

Sharing is caring!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

It’s time once again to celebrate giveaways! listing yours right here or if you want to go into one they are just a click away.

Giveaways right here at healthy Moms

Baby Goes pro DVD (ends 6/28)This new fun DVD teaches kids 4 as well as under the value of staying physically active with sports. I’ve prolonged this giveaway since I did not get extremely lots of comments so Please I beg you to go into this contest! I vow you will like this DVD.

HOT giveaways across the web

www.BuzzAwayExtreme.com video Contest$1000 (ends 6/30)“Mosquitoes remind us that we are not as high up on the food chain as we think.” – Tom WilsonSKIN MD natural 4th of July backyard BBQ Giveaway (ends 6/25)Backyard BBQ Giveaway valued at over $300 includes:

5 bottles Skin MD natural SPF+15

5 bottles Skin MD natural Original

6 Red Hotdog & Fry serving Baskets

16 piece Blue Cutlery Set

4 pack Insulated Fish Tumblers

4 pack Fish celebration Spreaders

6 pack Fish white wine Charms

Ultimate Barbeque cook Bookwith over 300 Recipes

All natural CaribbeanBurger blend Seasoning

Hickory wood Smoking Chips

Non Stick Grill Basket

Decorative PatrioticCandle Holder

JamericanSpiceSuave Body laundry (ends 6/30)Suave Naturals® Mango Mandarin Refreshing Body Wash

Bird CraftsCSN GC worth $80!!! (ends 7/7)Choose a prize worth $80!!

Punk rock MommaFree sample of Sprouts organic infant food as well as a voucher for 1 complimentary (ends 6/25)This is a giveaway for a complimentary sample of Sprouts organic infant food as well as a voucher for get 3 get 1 free. Sprouts organic infant food is not only organic however eco friendly in its packaging.

Related  Thoughtful methods to show Your parents You appreciate Them

Mommy moment Blog$200 LaLOOP giveaway ( ends 6/21)

TakinOrganic ERGObaby provider (ends 7/5)Worth as much as $148!

ColieJustvanities.com $40.00 gift card (ends 6/21)The terrific people at Justvanities.com have used for one of my visitors to win a $40.00 gift card to be utilized on their web site Justvanities.com. To enter, go to Justvanities.com as well as tell me which product you want in your shower room to flavor it up. Please keep in mind to leave your e-mail address!

The crazy Days: Going eco-friendly with NoahFrancesca infant large custom-made Bib (ends 6/28)Win a hand-crafted Francesca infant large Bib!!!!

Hobo mom ReviewsSmart mommy fashion jewelry Teething Bling pendant from classy infant shop (ends 6/22)A elegant necklace

Recipes for Moms$100 grocery gift Card (ends 6/25)$100 gift card to grocery store of winner

My double LifeBaby Dipper bowl (ends 6/28)Win a infant Dipper bowl, spoon, as well as fork set

Deliciousliving.compackage of appeal as well as personal care products (ends 6/30)Ten lucky winners will win a prize pack of personal care products.Winners will be chosen as well as notified the very first week of July.Companies include Derma e, authentic Health, Mychelle, Organique by Himalaya, now Solutions, as well as Xlear Inc.

Flour On My FaceGood earth dinner Entree & Bamboo gift set (ends 6/25)The champion will get a great earth gift pack that includes a great earth Mediterranean poultry dry dinner kit, two sets of bamboo flatware, two bamboo dishes, a bamboo utility board as well as a 100% recyclable grocery tote.

FifiCustom Made product from Fifi (ends 7/4)Custom Made product of your choice!!!The champion of this giveaway can select from any type of one of the following:Baby/Children

Related  5 Resolutions mommies must Not Make in 2020

Oils For WellnessYoung Living important Oils Tranquil Aromatherapy Roll On (ends 6/30)Tranquil important oil roll on is a proprietary blend of lavender, cedarwood as well as roman chamomile important oils formulated to calm as well as kick back the body as well as mind. utilizing the new roll on application, Tranquil supplies practical as well as portable relaxation. ($30 retail value)

Other locations to listing Your GiveawayMONDAY:

SALI:

Mom Advice

ÇARŞAMBA GÜNÜ:

Frugal Freebies as well as DealsBusy Mommy

Whimsy *couture* Boutique

PERŞEMBE:

CUMA:

The Mud Bug

CUMARTESİ:

PAZAR:

Moomette’s MagnificentsThe Freebie Blogger

ONGOING:

Other fantastic Giveaway Sites

Mom blog writers ClubCafe MomMom FuseSweeps4BloggersContest for MomsSweepsAdvantage.comOnline-sweepstakes.com

Would you like your giveaway to be featured undER Web genelinde sıcak hediyelerimiz? Lütfen bu türü doldurun ve önümüzdeki Pazartesi hediyenizi işleyeceğiz. Hediye son tarihinin önümüzdeki hafta sağlanması için 6/28 satın almadan sonra olması gerekiyor.

Web sitesi adı

E -posta adresiniz

Ödül

Girecek Son Tarih

Yarışmanızın canlı bağlantısı

Tanım

Görüntü Doğrulama

Lütfen resimden metne girin: [Yeniden Yeniden Makin] [Bu nedir? ]

Bunu forumumuzda tartışın

Bu gönderiye bağlantı:

Kitap İncelemesi: Düşünceli Ebeveynlik İçin Yiyecekler

Tüm deneyimli annelerin çaylakların yeni rollerine ve sorumluluklarına uyum sağlamasına gerçekten yardımcı olmak istediğine inandığım kadar, sinsi olmak, yeni bir annenin ne kadar savunmasız olduğunu unutmak kolaydır ve Bir zamanlar ne kadar bunalmış olduğumuzu, ebeveynliğe tüm geçişi basit bir şeye en aza indirdiğimizi, “Asla duş alamam!” Yeni bir anneyi utanç duymadan veya “yanlış yapıyor” gibi desteklemeye yardımcı olmak için neyin hafif bir dokunuşunun gerekli olduğunu unutmak istemiyoruz.

Ve hiç kimse bunu doğru yapıp yapmadığını bilmiyor. (7 yaşındaki çocuğum hala küçük bir çocuk yatağında uyuyor. İyi mi kötü mü?)

İnceleme için gönderildiğim bir kitap, düşünceli ebeveynlik için yiyecek, tavsiye vermek için ideal tonu vuruyor. Yazarlar, Tara ve Nina, her üç anne, gerçekten arkadaşlarım gibi geliyorlar. Onların benim halkım olduklarını söyleyebilirim. Kitabın biçimi bir dizi listedir, ancak liste öğeleri temel mermi noktaları değildir, aile hayatının tadını çıkarmak için somut fikirler ve motivasyonlardır.

İşte listeden aşağıdaki beş külçeye sahip “Yeni Gelirler İçin Düşünceler” adlı bir alıntı:
1. İnsanlarınızı Bulun
2. Bırakın
3. Kendi yolunuzu bulun
4. Yeni bir ritmi kucaklayın
5. Geri Dönüş

Yazarların “çamaşırların bekleyebileceğini; Git bir kestirme ”herkesin tarzı değil. Bazı yeni ebeveynler (örneğin kocam) şekerlemeden çok temiz bir alanla çok daha enerjik hissedecekler. Ya da ters çevirmek için, çamaşır yığını tarafından uyku eksikliğinden çok daha sıkıntılı hissedilebilir. Hepimiz farklı çalışıyoruz, bu nedenle bu “Let Go” a:

Yardımı kabul etmenize izin verin ””, göründüğünden daha zor olabilir. Bizim için “bırakılması” için en zor şeylerden biri bağımsızlık ve yetkinlik duygumuzdur. Sürücü koltuğunda çok uzun yıllardır kontrolde, hizmet bakımının gayet iyi, teşekkür ederim, teşekkür ederim. Şaşırtıcı bir şekilde, düşünceli bir yardım teklifi bir şekilde kendinden şüphe uyandırdı ve “Yardıma ihtiyacı olan biri miyim?!” Diye düşündük. Duraklat. Yeniden çerçeveleyin. Bunun yerine kendinize sorun, “Bebeğimle bağ kurmak, ailemle geçirmek, rahatlamak, uyumak, çalışmak, telefona girmek için neden daha fazla zamana sahip olmak için satın almak için bu tür bir jestayı neden kabul etmeyeyim (şeyleri doldurun Bu size burada barış ve zevk getiriyor!) ”¦?” Yani bizim tavsiyemiz? Evet deyin, teşekkür ederim ve yardım al! Yemeğin tadını çıkarın, temiz küvete batırın, onesies’in temiz olduğu için minnettar olun ”” diye komik bir şekilde katlanmış olsalar bile.

Bebek günlerinin ötesine geçin ve Nina ve Tara, “Aileyi Besleme” listesinde eğlenceli aile gelenekleri oluşturmak için yöntemleri paylaşıyor.

Birçok aile, kutladıkları çeşitli kutular etrafında gelenekler inşa eder. Ancak, ailenize özel, gerçekten bir yakınlık duygusu ekleyebilecek ek ritüeller oluşturmanızı ve resmileştirmenizi öneririz ”” diyor hayali çocukluk kulüplerimizden iyi eski gizli el sıkışma gibi. Bu uygulamalar küçük, günlük şeyleri kutlamamızı sağlıyor. Evimizde, birisi hasta olduğunda ve okuldan veya işten evde kaldığında, özel hasta tepsisini çıkarırız. Yemekler ve atıştırmalıklar, yataktaki özel tepsiye bireye getirilir ”” ”Okulu kaçırmak ve düşük kalmak için bir fayda. Başarıları kutlamak için, özel gözlükleri (küçük liman gözlükleri iyi çalışır) çıkarırız ve çocuklara mocktails veya “çocuk şarabı” (yani üzüm suyu) veririz.
Çocuklarınızdan birbirlerini kutlamak için etkinlikler önermelerini isteyebilirsiniz. Birisi çocuk bezinden veya emzikten vazgeçti ”” ”kutlama için büyük bir neden!

Düşünceli Ebeveynlik için Gıda hakkında çok daha fazla bilgi edinin: Amazon’daki yeni ebeveynler ve genç aileler için 12 olmazsa olmaz listeler.

Kelimeler Newtown’da okul çekimi hakkında ne hissettiğimi ifade edemez, CT

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

düşünceleri ve duyguları, bu sabah Newtown, Connecticut’ta gerçekleşen Hanus Yasası hakkında düşündüğüm gibi kafamdan geçiyor. Bu trajedi hakkında nasıl hissettiğimi kelimelere dökmek zor bir zaman geçiriyorum. Tıpkı masum küçük hayatların ebeveynleri gibi, bu sabah üç çocuğuma veda ettim, okula otobüse giderken. Her sabah güvenle okula gideceklerine ve öğleden sonra bana döneceklerine güveniyorum. Güzel bebeklerim olmadan hayatımı hayal edemiyorum.

Birinin neden bu korkunç eylemi gerçekleştirmeyi düşüneceğini asla anlamayacağım. Bu sabah atıcıların kafasından neler geçiyordu? Bu cevabı asla öğrenemeyiz. Kalbim, ilgili tüm kurbanların aileleri ve arkadaşları için yas tutuyor. Noel’in hemen köşesinde bu felaketi daha da rahatsız edici hale getiriyor.

Birkaç saat içinde okul çağındaki üç çocuğum okuldan dönecek. Onlara biraz daha sıkı sarılacağım. Pazartesi günü otobüse geri döndüklerinde, güvenlikleri hakkındaki görüşlerim bu sabah olduğu gibi olmayacak. Midemde hastalanmadan haberleri daha fazla göremiyorum. Düşüncelerim ve dualarım Newtown, Connecticut’taki herkese gidiyor.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Healthy Mothers dergisine başladı. Healthy Mothers dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Kamerun’daki İncil çevirmeninin ilgili cinayeti, o bölgedeki ABD özel elçisine ihtiyaç duyulduğuna dair daha fazla kanıtıdır

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Anneler Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Anneler dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu gönderiye bağlantı: Kelimeler Newtown’da okul çekimi hakkında ne hissettiğimi ifade edemez, CT

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bebek doğduktan sonra

Paylaşım umursuyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bebek doğduktan sonra başlangıçta bir rahatlama duygusu olabilir, her şeyin gerçekleştiği, bebeğin nihayet geldiği, her şey yolunda görünüyor ve şimdi birlikte güzel bir aile inşa etmek için çalışabilirsiniz. Ancak bu, yeni bir endişenin ve sorunların ortaya çıktığı bir zaman olabilir.

Birçok yeni ebeveynin iyi ebeveynler olma konusunda sorunları vardır. İlk kez ebeveynler özellikle en iyi şeyi yapmak, bebeği düzgün tedavi etmek, muhtemelen bir şekilde zarar vermek veya incitmekten endişe duyarlar. Bu şekilde hissetmek üzücü olsa da, aynı zamanda bir ebeveynin ne kadar şefkatli olduğunun bir göstergesidir. İyi bir ebeveyn olma endişesi doğaldır, ancak yeni bebeğinizi tamamen memnun edebilmeniz için bu korkuları ve sorunları ortadan kaldırmanın bazı yollarına bakalım.

– Başkalarının yardım etsin. Çoğu zaman, özellikle ilk başta yardım etmek isteyen çok sayıda insan olacaktır. Bazı durumlarda hepsini tolere etmek zor olabilir ve bazı yeni ebeveynler dikkati bunaltıcı bulur. Bir süre yeni bebekleriyle yalnız kalmak ve bir aile olarak onunla bağ kurmak istiyorlar. Öyleyse başkalarının çok daha kullanışlı bir şekilde yardım etmesine izin verin. Muhtemelen akşam yemeğini pişirmelerine, evi toplamaya veya biraz ütüleme yapmalarına yardımcı olun. Bütün bunlar, yardım etmek ve bazı iç baskıları almak isteyen insanlara saygı duyar.

– Yeni ebeveynlerle karıştırmak ve buluşmak iyidir. Hikayeleri, endişeleri, tavsiyeleri empati kurabilir ve paylaşabilirler. Anneler beslenme, uyku ve bedenleri, ortakları gibi çok daha kişisel konular hakkındaki sorunları hakkında konuşabilirler. Babalar sorunları hakkında konuşabilirler. Bazı erkekler yeni bir bebeğin gelişiyle mücadele ediyor. Bazı erkekler için bebek sadece doğduğunda gerçek olur ve bağlanma bir kadına göre biraz daha fazla zaman alabilir.

Okaliptüsün ilgili sağlık yararları

– Biraz ‘ben’ zamanı planlamaya çalışın. Bir dergi okumak veya cazibe tedavisi almak için zaman ayırın. Diğer bazı anneleri bir araya getirmeyi düşünün ve şımartıcı bir oturum geçirin. Bir manikür, pedikür, makyaj yapmak, sadece anneler olarak değil, birbirinizi tanımanın güzel bir yolu olabilir.

– Bazı ‘ABD’ zamanı planlamaya çalışın. Bir aile olarak yakın olmaktan zevk almak güzel, ama bir çift olmayı da hatırlayın. Bebek bir rutine girdikten sonra kendinize ‘zaman’ zaman planlamanıza ve bebeğe saygın bir bebek bakıcısına güvenmenize izin verin. Bir çift olarak birlikte bir akşam zevk. Giyin ve tekrar birlikte eğlenmekten memnuniyet duyuyorum.

-Haberlerle güncel olun. Bebekler ve çocuk dünyasına tamamen daldırmak kolay olabilir. Bebeğin doğmadan önce kim olduğunuzu hatırlayın ve topikal makaleleri okuyun veya yeni vurguları tipik olarak olabildiğince görün. Kendi uğruna ve ortaklarınız için de ilginç tutun.

– Bir bebek doğduktan sonra seks bir sorun alanı olabilir. Kadınlar bedenleri hakkında bilinçli olabilirler. Bir kadının vücudu hamilelik ve daha sonra yeniden ayarlama ile büyük bir süreç yaşadı. Duygusal, fiziksel ve hormonal olarak iyileşmek zaman alır. Bazı durumlarda bir adam partnerini doğum yaptıktan sonra farklı bir şekilde görür. Ayrıca, tipik olarak ikiniz de günün sonunda çok yorgun, belki seks için çok yorgun. Baskıyı kendiniz çıkarın, ancak cinsel olmasa bile sevgi dolu, dokunsal, şehvetli olmayı unutmayın. Kadınlar tipik olarak ortaklarının hala çekici buldukları konusunda güven vermelerine ihtiyaç duyarlar. Şehvetli ve yakın olmak, bir kadının hala erkeğine çarpıcı olduğu konusunda önemli bir kabul.

İlgili magnezyum eksikliği belirtileri

– İkramlar için biraz para tutun. Bir bebek geldikten sonra para biraz daha sıkı olabilir. Tipik olarak anne doğumdan sonra bir süre daha az kazanan kişidir. It is essential to keep some money aside with which to purchase a lipstick or a perfume from time to time. Hala bağımsızlığa sahip olma hissini sürdürmeye yardımcı olur.

Susan Leigh, Counsellor and Hypnotherapistwww.lifestyletherapy.net

Bunu forumumuzda tartışın

Link to this post:After the baby is Born

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Mars’a park

Biliyorum. Biliyorum! Ziyaretçileri cezbetmek için manşetlerin nasıl yazıldığını tam olarak anlıyorum. Çözüm olmayı vaat eden sayıları olan herhangi bir şey. 11 bebek dostu kaçış konseptleri veya hiç duymadığınız 13 seks hilesi gibi bir dergi kapağında olacak şeyler hakkında konuşuyorum ve henüz bugün bir başlık tarafından emildi. Ne tıkladığımı bile kabul edebilir miyim? Bilmiyorum. Şimdi gerçekten en iyi kırmızı dönüyorum.

Tamam, bunu söyleyeceğim. Öyleydi

Haftada bir pound kaybetmek için on üç yöntem

Bir feminist olarak, bu beni ve tipik olarak bilge bir insanın yanı sıra beni utandırıyor, merak ediyorum, potansiyel olarak henüz bilmediğimi kontrol edebilirim? Egzersiz yapmak? Çok daha fazla su içiyor musunuz? Evet, anlıyorum biliyorum. Mevcut durumumda ve tam olarak “Sabırlı Olun!” (Bu yayın orijinal olarak Partum’dan sadece 12 hafta sonra yazılmıştır). Ancak her zaman harika çözümler aradığımızı varsayıyorum, bu yüzden dergileri satın alıyoruz veya bağlantıları tıklıyoruz.

Her neyse, yayınlamanın iyi yapıldığına inanıyordum ve varlığımıza yürüyüşümüzün uzunluğunu artırmak için araçlarımızı çok uzakta park etmemizi hatırlatmak için “Mars’ta Park” mantrasını beğendim. Ve, egzersiz sadece görünüşünüz hakkında değil, genel sağlığınız için harika olduğundan, çok daha fazla egzersiz yapmanıza yardımcı olan bir öneriyi paylaşmak kötü hissetmiyorum. Hepimiz Mars’a park etmeye çalışmalıyız.

Tamam, şimdi büyük olasılıkla diğer on iki ipucunu kontrol etmek istiyorsunuz, değil mi? Anladım! Devam etmek.

[Boş otoparkın fotoğrafı Mars’ta çekilmeyen büyük bir şey ancak Niagra]