Bir problemim var. Son zamanlarda cep telefonuma cerrahi olarak bağlı görünüyorum. Telefonuma bağımlı olduğum için endişeliyim. Sanırım hepimiz (değil mi?). Bir süredir devam ediyor. Oyun alanlarından toplantı odalarına kadar yukarı ve aşağı görüyorum ve o kız olmak istemiyorum.

Telefonuma köle olmak istemiyorum. Bir mesaj aldığımda hızlı bir şekilde birine cevap vermem gerektiğini hissetmek istemiyorum çünkü bir akıllı telefonum olduğunu biliyorlar ya da en kısa sürede kaçırdığım bir çağrı iade ediyorlar. Ben iyi bir iletişimciyim ama iPhone’um bana sahip değil. İPhone’u duyuyor musun? Yapıyor musun?

Bak ben serbestim, iş geliyor, iş gidiyor, yeni projeler başlatıyorum, projeleri bitiriyorum (resmi alıyorsunuz). Serbest çalışanların hayatı ve mesleki mesleğe sahip olan annelik ödemesinin korktuğum tek şey değil, bu yüzden küçük adamımın etrafında çalışıyorum, onu her zaman ilk olarak elimden geldiğince para kazanıyorum. Bakın, her iki dünyanın en iyisi.

Geliştirmede bir TV dizisi ile (son teslim tarihleri zor olmasa da) ve blogum için kendi hızımda çalışmayı gösteren ancak yine de ayak parmaklarımı daldırdığını gösteren ücretli makaleler ile oldukça meşgulüm. . Serbest olmanın tersi, her zaman çalışmadığımı gösteriyor ve çalıştığım insanlara samimi olduğumu gösteriyor-bir bebeğim var ve önce geliyor.

İşimde ve şimdi ideal olduğum yerde şanslıyım, bunu yapabilirim. Oliver ve Alexander’la birlikteyken onlar benim önceliğim. O okul öncesi ne zaman ve bebek uyurken ya da milletimle konuşuyorum.

Bir tavır alıyorum. Eski okula gidiyorum ve (sadece bir hafta) için bir karar verdim, kontrolü geri almaya çalışacağım ve sadece çağrı yapmak için bir şeyi kullanacağım *. Biliyorsunuz, insanların bilgisayarlarını sadece birbirlerine e -postayla göndermek için kullandıkları eski güzel günler gibi ve telefonlarını insanları aramak için. Vay canına belki onsuz denemeye bile ve sabit hattı kullanacağım. Şimdi bu çok tarih öncesi olurdu. Beğendim!

… Sonuç olarak, bu telefonumdan Twitter, e -posta, Facebook göstermiyor. Sadece aramalar ve metinler. Kesinlikle soğuk Türkiye’ye gitmediğimi biliyorum ama artık manastırın yakınında yaşamıyorum, bu yüzden işleri yavaşça almam gerekiyor.

Bana şans diliyorum, sadece bunu söylemek için e -posta göndermeyin veya mesaj atmayın.

Teşekkürler

Dürüst anne
X

Fotoğraf: Lauren Mancke on Pplash

En çok satan kitabımı ciltsiz veya sesle satın alın

İlk kitabım, işte ve evde hayatta kalmak ve gelişmek için rehberim ve dijital hizmetin nasıl oluşturulacağı veya güvenle çalışmaya nasıl döneceğine dair fikir kullanıyor.

MUMBOSS: İşten ve evde hayatta kalmak ve gelişmek için samimi annenin rehberi (İngiltere 2. Baskı)

Amazon’da veya Audible’da mevcut

Çalışan Anne: İş yerinde ve evde hayatta kalma ve gelişme rehberiniz (ABD/Kanada Sürümü)

8 Eylül 2020. Şimdi Amazon’dan Satın Alın

Okuduklarınız gibi mi? O zaman neden Vicki’yi Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest ve Instagram’da takip etmiyorsunuz?

Asla bir gönderiyi kaçırmayın!

Yeni blog yayınlarım, blog ipuçları, etkinlik davetiyeleri, yarışmalar ve yeni kitabım hakkındaki haberleri paylaştığım haftalık e -posta bültenim için DonvestMum’a abone olun. Kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflarla paylaşmam.

FacebooktwitterpinteresTemailtumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *