Marvel World Live! her yaştan hayranları için süper kahramanlar için geliştirilen seyahat eden bir çevrimiçi aksiyon arena şovudur. Marvel’e bilet hediyesi için teşekkürler, Mart ayında evimle matine vurmayı planlıyorum.

En küçüğüm üç ve bir buçuk, bu yüzden umarım tüm harika için hazırız. Gerçek şu ki, Örümcek Adam Kostümü + Piroteknik ve ‘Yoğunluk’ dan daha fazla lazımlık eğitimli çocuk denklemi hakkında daha fazla endişeliyim. Evet, onu gösteriye giymeye motive edeceğiz. Paramın değerini Cadılar Bayramı yatırımlarından almayı seviyorum.

Evim Marvel World’i canlı olarak görecek! Â San Jose’de, ancak yıl boyunca ülkenin her yerinde ve bir sonraki turda geziyor. Oklahoma, Arizona, Massachusetts, Illinois, Michigan, Pennsylvania, Connecticut, New Hampshire, New York, Ohio’da tarihleri ​​görüyorum. Mom2 koduyla tix’inize% 25 tasarruf edin.

Ne Beklenmeli: Â Marvel World Live! Orijinal bir hikaye içerir, bu yüzden sizlerin yanı sıra gençleriniz de filmlere, çizgi romanlara, şovlara vb. Yapım, bir efsanevi görevde 25’ten fazla Marvel karakterini bir araya getiriyor. (Özet: Loki’yi yenmek için, Marvel’in en önemli kahramanları, Avengers dahil olmak üzere bir araya gelmelidir ”“ Demir Adam, Kaptan Amerika, Hulk ve Thor, Spider-Man ve Wolverine ile birlikte. Büyük Guys, bazı çok kötü adamlarla karşılaşacak Yol boyunca.) Dövüş sanatları, hava dublörleri, motokros, patlamalar ve büyük dublörler, ancak birçok izleyici üyesinden “güvenli” bir mesafede, buz olmadan süper şarjlı bir akrobatik buz gösterisi gibi.

Eylemin çocuklarınız için en iyi olup olmadığını merak ediyorsanız, bu 30 saniyelik videoyu önizleyebilirsiniz:

Marvel World Live! 15 dakikalık bir ara ile kabaca 2 saat çalışır. Eğer benim çocuklarım da antsy olur ya da eylem çok yoğunsa, bir şovun ara zamanında bittiğini iddia ettiğim anlaşıldı. Shh.

Bu, Marvel World Live adına benim tarafımdan yazılmış sponsorlu bir yayın! Marvel World Live tarafından sunulan resimler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *