Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Annelik her türlü kadın için ezici ve göz korkutucu bir deneyim olabilir. Bir insana daha öncelik vermek zorunda kalmak, kesinlikle kişinin hayatındaki hızda çok sayıda iniş ve çıkış içeren bir değişikliktir. Bununla birlikte, dünyanın dört bir yanındaki anneler, stres için başa çıkma mekanizmalarını keşfetmek için satın alma işleminde doktora kaçınılmaz görmekle ilgilenir. Bu günlerde, reçeteli haplar, zorlu zamanlara ulaşmak için onlara büyük ölçüde bağımlı olan çok sayıda anne için tipik bir konfor türü oldu. Bununla birlikte, bunlara bağımlılık, annelerin günlük yaşamın gerginliği ile başa çıkması için daha sağlıklı yöntemleri keşfetmek için satın alım için ışık alması gereken bir salgın üretmiştir.

Anneler genellikle uyku eksikliği veya varsayılan olarak giderek telaşlı yaşam tarzları nedeniyle kronik ağrının taşıyıcılarıdır. Artrit veya uykusuzluk gibi rahatsızlıklar, dünyanın dört bir yanındaki annelerde tipiktir ve bu kadınların doktorlarını yardım gereksiniminde görmelerinin nedeni de vardır. Genellikle, kadınlara son derece bağımlılık eğilimleri olan karışık bir ilaç içeceği reçete edilir. Sonuç olarak, bu, telaşlı ve talepkar hayatlarına ulaşmak için kendilerini bu ilaçlara güvenen bir anneler salgını ürettiğini kanıtlamaktadır.

Ulusal İlaç İstismarı Enstitüsü’ne göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 52 milyon kişi, tıbbi olmayan fonksiyonlar için bir noktada reçeteli ilaç kullanmıştır. Birçoğu, bunların büyük çoğunluğunun gençlerin yanı sıra üniversite öğrencilerini de içereceğini varsayar, ancak bu şaşırtıcı metriği oluşturan evde kalma annelerinin miktarı şaşırtıcıdır. 25 yaşın üzerindeki 20 milyondan fazla kadın geçen yıl Amerika’da kasıtsız işlevler için tıbbi ilaç kullandı. Yaygın olarak kullanılan ilaçlar arasında Vicodin, Xanax, Ritalin ve Oxycontin bulunur. Bu ilaçlar, kadınların alkol veya diğer ilaç türleri yerine bunlara büyük ölçüde bağımlı olmalarını sağlamak için çok kolay bir şekilde sunuldu. Doktorlar, uzun süreli yan etkileri için çok açık bir sorun olmaksızın, bunlara kolayca reçeteler uyguluyorlar.

Çok Daha İyi Uyku İçin İlgili Mağaza: Yatak Toppers’da aranacak 5 yüksek nitelik

Vicodin: Bağımlılıkla hızla sonuçlanabilecek anneler için tipik bir ağrı kesici

Sonuç olarak, rehabilitasyon merkezlerine giren kadınların oranı son on yılda katlanarak artmıştır. Kadınlar, kendilerini bağımlılıklarından kurtarmak ve kendilerini temizlemek için Florida’daki bir tedavi merkezi olan www.luxurybeachrehab.com gibi en iyi tesislere bağlı olarak kendilerini keşfederler. Ne yazık ki, ilaç işleri henüz kendilerini ele geçirmemiştir, daha yeni ilaçlar tipik stres ve kaygıya ve annelerin yaygın olarak etkilendiği ruh hali bozukluklarına hitap etmiştir. Buna karşılık, kadınlar, kendilerine zarar vermeden ve ev üyelerinin yaşamları için daha sağlıklı ve etkili başa çıkma mekanizmalarını keşfetmeye zorlanmaktadır.

Bugün, anneler, artan çocukların ve sağlıklı yaşam biçimlerini korumanın taleplerine meydan okuyor. Bugünün Doktorlar Derneği’nin amacı, etkilenen anneler üzerindeki uzun süreli etkileri için çok fazla sorun olmadan reçeteleri uygulama eğiliminden kurtulmaktır. Hafif ile ilgili şaşırtıcı istatistiklerin yanı sıra, anneler üzerindeki reçeteli hapların bağımlılık eğilimlerinin çok daha bilincinde olan toplumla, dünya çapında kadınlar için daha sağlıklı başa çıkma mekanizmaları oluşturabileceğimiz umutlu.

Bu yazar hakkında

David Christie’nin psikoloji diplomasına ve ilaç bağımlılığına odaklanıyor. İnsanların neden belirli bir şekilde davrandığını kontrol ediyor; Neden hayatlarında harika olan her şeyi terk ettiler ve bir bağımlılık hayatı çevrimiçi seçmeyi seçtiler

Bu yazıya bağlantı: İlaçlardaki Anneler: Reçeteli Hap Salgın

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *