Mutlu Cadılar Bayramı… ve diğer cevapsız maceralar

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bu başlığı neden henüz seçtiğimi anlamıyorum, ancak yazarken bana geleceğinden eminim. Üzgünüm bir aydan fazla geçti çünkü bu blogu güncelledim. Ekim’in o kadar çabuk uçtuğunu varsayıyorum ki, onu kaçırdığımı hissediyorum. Bu neden her zaman oluyor?

Hayata o kadar sarılıyorum ki, günler daha hızlı ve daha hızlı gidiyormuş gibi hissediyor. Bazı durumlarda, sadece düşme zamanının yanı sıra kendimden, diğer yarımda ve özellikle çocuklarımdan zevk almamı istiyorum.

Çok daha fazlasını okuyun

Bu yazıya bağlantı: Mutlu Cadılar Bayramı… ve diğer cevapsız maceralar

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Teslimat odasında şok olmak isteyenler için bebeğinizin cinsiyetini

tahmin edin-ve inan bana, hepimiz şu ya da bu şekilde-hala bir He veya o.

Gebelanceweekly.com, bir çocuk ya da kızsa “anlatmanın” inanılmaz eğlenceli bir listesini verir. Onları deneyin.

Bazı listeler vurgular. Hangisi olduğunu tahmin edebilir misin?

Babaya kadar kilo alıyor mu, sizinle birlikte ideal mi?

Hamilelik her zamankinden daha iyi görünüyor musunuz?

İdrarınız parlak sarı renkli mi?

Burnun yayılıyor mu?

Alyansınızı karnınıza asarsanız, daire içinde mi hareket ediyor?

Tüm bunlara evet cevapladıysanız… bir oğlunuz var! Evet ve hayır yanıtladıysanız, yine de emin olamazsınız. Sözde. ? Bebeğinizin cinsiyetini tahmin etmenin tüm yollarını okuyun>

Bir Kilo Kaybı Platosu’nun Ötesinde Nasıl Yer Değiştirilir

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Alison Whitfield tarafından

Fitness programınızın başlangıcında kilo vermek cesaret vericidir, ancak artık kaybetmediğiniz platoya ulaşmak da cesaret kırıcı olabilir. Bir plato, diyet ve egzersiz rutinlerinize devam etmesine rağmen, tipik olarak en az üç veya daha fazla hafta gerçek bir kayıp yoktur. Kilo verme programınıza koyduğunuz tüm çalışmalardan sonra cesaretini kırmayın. Bunun yerine, bu platonun ötesine yerleştirmek için birkaç yöntem deneyin.

Rutininizi değiştirin

İlerlemeniz hakkında doktorunuza danışın. Platonuzun aslında sizin için sağlıklı bir ağırlık olup olmadığını belirleyin. Kas eklemiş olabilirsiniz, yoksa bazıları su ağırlığı olabilir. Sağlıklı bir hızda kilo vermeye devam etmeniz gerekiyorsa, rutininizi değiştirmek harika bir başlangıç ​​yeridir.

Belki poundlar daha önce yoğun bir aerobik programı ile eridi, ancak şimdi kilo verdiniz ve dayanıklılık oluşturduğunuz ve daha fazla hareketlilik kazandığınız için çok daha yoğun bir egzersize ihtiyacınız var. Sadece aerobik egzersize odaklanmayın. Kas inşa etmek için haftalık rutininize biraz kuvvet antrenmanı ekleyin. Bu kilo ekleyebilir, ancak sağlıklı kilo olacaktır. Vücudunuzun farklı alanlarını hedefleyecek doktorunuz veya fitness eğitmeni fiziksel aktiviteler hakkında konuşun. Bu şekilde, vücudunuzu kilo kaybetmek için geri teşvik edebilirsiniz.

Hareketi her gün dahil edin

Belki de önceki egzersiz rejiminiz artık yeterli değildir. Bir zamanlar sizi kilo vermiş olabilir, çünkü yerleşik bir yaşam tarzından böyle bir değişiklikti. Artık dayanıklılığınıza ve rutine aşina olduğunuza göre, sadece kilo alımından kaçınmak için yeterince şey yapıyor olabilirsiniz. Egzersiz sürenizi ikiye katlamak kadar sert bir şey yapmak yerine, günlük yaşamınıza çok daha fazla hareket eklemenin yollarını arayın.

Mümkün olduğunda, oturmak yerine durun. Bir TV şovu veya film izliyorsanız, bazı esnemeler, bazı hafif halterler yapın veya yerinde yürüyün. Mağazalardan daha uzağa park edin ve ekstra mesafeyi yürüyün. Öğle yemeğinizi iki bölüme ayırın: Bir yarısında yiyin ve diğerinde yürüyüş yapın. Okuldan sonra çocuklarınızı almak için park etmeyi bırakın; Onun yerine onlarla tanışmak için yürüyün.

Diyetinizi yeniden inceleyin

Yine, mevcut beslenme ihtiyaçlarınız hakkında doktorunuzla veya bir beslenme uzmanınızla konuşun. Aslında daha az yerine çok daha fazla yemeniz gerekebilir. Yemekleri atlamak, bir kilo verme planının sık düşmanıdır, çünkü vücudunuz açlık moduna geçer. Açlık modunda, vücudunuzun yiyecekleri yağ olarak saklama olasılığı daha yüksektir, çünkü yeterince beslenmeyeceğini düşünür. Ancak, çok daha fazlasını yemek, hiçbir şey yemek ima etmez; Sağlıklı yiyeceklerle kalın.

Yeni egzersiz rutininizle başa çıkmak için satın alma işleminde çok daha fazla proteine ​​ihtiyacınız olabilir veya gün boyunca daha sağlıklı atıştırmalıklar eklemeniz gerekebilir. Kilo vermek ve uzak durma konusunda büyük iseniz diyet ve egzersizin el ele gittiğini unutmayın. En iyi yememek ve antrenmanlarla denize gitmemek ilk başta kilo kaybına neden olabilir, ancak hızla plato olacaksınız. Sağ boyutlu porsiyonlarla dengeli, sağlıklı bir diyet yemiyorsanız, tekrar kilo alabilirsiniz.

Asla pes etme

Kilo veren ve kilo verme hedefleriyle karşılaşan bir kişiyi düşünün. Muhtemelen kişinin, kilo verdiği için daha fazla olmasa da, korkunç platoyu en az bir kez deneyimlemesi muhtemeldir. Yaşadığınız şey nadir değildir. Kilo verme hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız, bu zorluğu yol boyunca beklemeniz ve üstesinden gelmek için yeni teknikler hazırlamanız gerekecek.

Tekrar kilo vermeye başladıktan sonra başka bir platoya çarptığınızda şaşırmayın. Doktorunuz gibi profesyonellerle konuşun ve gerektiğinde kilo verme programlarını değiştirmeye devam edebilirsiniz.

Yazar hakkında: Alison Whitfield, geçen yıl 30 kilo veren bir yoga eğitmeni ve fitness blog yazarıdır. Kendi kilo kaybı platosunu geçebildi.

Bu bilgileri yardımcı buldunuz mu? Sağlıklı Anneler dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: bir kilo kaybı platosu nasıl yer değiştirilir < /a>
İlgili bir örümcek ısırığı ve süresi

0/5

(0 yorum)Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Hamilelik mide ekşimesi için en iyi ilaç

Hamilelik mide ekşimesinden kaçınmak için, yemeklerle içme suyuna güle güle

Yaklaşık 25 haftalık hamile, mide ekşimesi intikamla başladı. Genellikle akşamın sonuna doğru alevlendi – Rookiedad Alec işten eve döndüğünde – ve yatmadan kadar sürdü. WHINE WHINE WHINE. Squirm. Şikayet etmek. Wah.

Bu semptomu daha önceden hatırlıyorum. Bir keresinde çok fazla mide ekşimesine sahip olmanın bebeğinizin saçla doğacağı anlamına geldiğini okudum. İkinci oğlum yaklaşık 18 aya kadar kel olduğunda, bu teoriyi pencereden attım. Bu sefer, tüylü bir çocuğu bekleyen bir şehit olmak yerine, konuyla ilgili çok fazla okuma ve araştırma yaptım. En sevdiğim yiyecekleri kesmeme izin vermeye istekli bir sürü web sitesi buldum. Ayrıca, gerektiğinde patlayabilmem için büyük bir düzenli kuvvetli tums tedarik aldım.

Sonra en iyi rehberliği okudum ve test ettim! Çok harikaydı, başarımı canlandırma endişesi için bu konuda blog bile istemiyordum. Bu muhteşem ipucu – yemekler sırasında içmeyin – bir hafta kar değil ve tums olmadan gitmeme izin verdi ve hala ne istersem yiyor. Tatlı.

İçmek benim için tamamen sezgiseldi, çünkü çok fazla suya sahip olmak asidi seyreltecek ve yanmayı yatıştıracak gibi görünüyor. Görünüşe göre, yemeklerle içmek mideyi daha da uzaklaştırır ve kötü asitlerin reflü yapmasına neden olur (ya da ne denir, ben hamile, doktor değil!).

Sekiz günlük büyük başarıdan sonra biraz kendini beğenmiştim. Dün gece akşam yemeğinden hemen önce büyük bir bardak portakal suyu içtim. Sefalet.

Bu yüzden, yemekler arasında çok fazla su içip yeme yaparken kendime biraz susamaya izin veriyorum. Sevdiğim diğer rehberlik mi? Kalsiyum (aka dondurma) alın ve gevşek giysiler giyin.

Mide ekşimesi hamileliği için iyi çözümler buldunuz mu? Ben tüm kulaklar (ve boğaz).

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Hamilelik Bed Destininde Yapılacak 16 Şey

DIY Basit Kundak Battaniyesi

Tamamen yapabilirsin: Bebekler için Basit DIY kundak battaniyesi

Bu, 5 $ ‘ınız için size patlama sağlayacak basit bir DIY işi. Annem, ailemizin pazen kundak battaniyelerinin ilk yinelemelerini üretti ve bu talimatlarla birkaç tane daha diktim. Hatta bir süre bebek olmak istediğinde beş yaşındaki çocuğumu sarmak için yeterli bir şey yaptım.

Battaniye almak için satın alırken, 3 tip tamamen yanlış battaniye türü var gibi görünüyor: sevimli ancak esnek, küçük veya kare değil. Uggh! Gerçek bir Harvey-Karp tarzı kundak için, bir karede kesilmiş büyük bir pazen veya muslin malzemesi parçası gerekir.

Birinci Adım: Sevimli bir desenle 40 ″ x 40 ″ parça pazen satın alın. Hatanın yanı sıra, çok daha iyi çubuklu flanelin çok daha iyi kavrama olduğu için çok daha iyi çalıştığını keşfettik.

İkinci Adım: Katlayın, demir, sonra (veya eten) kenarları. Bir pürüzlü dikiş mükemmel tutar ve böyle görünür.

Profesyonel ipucu: Hatalar büyük bir anlaşma değildir. İdeal bir kare en iyi kundakçıyı yapar, ancak bir bebek arabası battaniyesi veya oyun mat için her türlü şekil yapacaktır. Aşağıdaki bebek (Holden) birkaç ay boyunca sıkı kundaklamaya ihtiyaç duyuyordu. Bebek bebeği çok daha fazla iniksizdi ve zar zor bir kavga koydu.

Bir avuç yıl sonra ve hala bu robot Blankie’yi kullanıyoruz. Aynı şekilde hafta sonu 2005 dolaylarında birkaç tane daha hediye ettim. Kok.

Benim gerçek hayat benim çaylak bebek kundaklandı

Kundaklamayı seven bebek bebeği pratik yapın

İlgili Bağlantılar: Bloktaki En Mutlu Bebek (DVD) veya Akış – Tam olarak ideal kundakınızı nasıl saracağınız şekilde. eğlenceli projeler.

Vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkın

Manzarayı değiştirmek ve biraz egzersiz yapmak için daha uzun bebek arabası yürüyüşleri yapın. Gölgeli yolları, sevimli alışveriş bölgelerini, engebeli mahalleleri, nerede olursa olsun keşfedin!

Bebek genç çocuk tramvayda bir yolculuk sırasında eğleniyor.

Hafif endüstriyel alanlar bile – evimin yakınında olduğu gibi – bebeklere hitap edebilecek sesler ve manzaralar var (ancak dikkatli olun toksik kokular ve büyük kamyonlar!). Bu küçük olan bir sokak arabasından manzarayı kontrol ediyor.

Kesinlikle “olgun” bir yer önünde bir fotoğraf OP çekmeye çalışın. Tipik olarak evimin yakınında çalışan bazı fahişeler var, ama onları bir resim için poz vermedim. Neyse ki, 2 hurdalık, 2 dövme salonu ve demiryolu bir mil içinde yaşıyorum.

Dövme salonlarını geçmiş gibi yeni bir yere yürüyüşe çıkın

Fotoğraf: Kentsel cevher

İlgili: Grafiti önünde fotoğraf çöpçü avı.

Çocuğunuzun Bağımsızlığını Teşvik Edin

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Hepimiz çocuklarımızın kendileri için bir şeyler yapabileceğini umuyoruz. Bu yüzden bağımsız ve kendinden emin küçük insanlar olmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. En iyi dünyada çocuklar becerileri hızlı ve sorunsuz bir şekilde bağımsız insanlara dönüştüreceklerdi. Ancak gerçek dünyada, bu büyüme genellikle engebeli bir yol boyunca hareket eder!

Çocuklar büyüdükçe genellikle iki senaryo oynar.

İlk senaryo
Bazen çocuklar bağımsızlıkları için savaşırlar, ebeveynleri henüz durumu yönetmeye hazır olmadıklarını düşünürler. Genellikle küçük çocuklar, tam olarak yetenekli olmasalar bile “kendim yapmak” ister. Bu, birkaç nedenden dolayı ebeveynler için zor olabilir:
– Çocuk gerekli becerilerden yoksun olduğu için görev uygun şekilde tamamlanamayabilir
– Çocuk sinirli hissediyor
– Görevin tamamlanması çok, çok daha uzun sürer ve ebeveynler genellikle ekstra zaman lüksüne sahip değildir, bu yüzden sinirli hissederler

Bu durumda, görevi çocuklarının beceri seviyesine çok daha yakından uyacak şekilde ayarlayarak ebeveynlerin “çocuklarını başarıya ayarlamaları” değerlidir. Giymek en iyi örnektir. Elastik bellere sahip pantolon, düğmesiz tişörtler ve kolayca kayan ayakkabılar bulun. Veya başka bir durumda, çocuğunuzun masayı plastik plakalar ve kaselerle ayarlamasına izin verin. Ona bitmiş ürünün nasıl görünmesi gerektiğine dair resimleri gösterin (peçete, çatal, kaşık ve plaka nereye yerleştirilir) veya çocuğunuzu denemeye teşvik etmeden önce bir beceri gösterin, böylece ona rehberlik edecek bir modeli vardır.

İlgili Hafta Sonu Yansıma

Sabır burada çok önemlidir. Zamanlama önemli olmadığında fırsatlara bakın ve çocuğunuza zorlu bir görevi kendi başına tamamlama şansı verin. Çocuklar zaman içinde becerileri uygulama ve gelişme fırsatlarına sahip olduklarında bağımsız olurlar.

Eğer zaman bir sorunsa, çocuğunuza acele etmediğiniz bir günde “kendisi yapma” şansına sahip olacağını bildirin. O zaman bu fırsatı yakında onun için gerçekleştir.

İkinci senaryo
Bu, ailesinin onun için her şeyi yapmasını gerçekten seven çocuğu içerir. Bazen, özellikle saat geçtiğinde, bu ebeveynler için en iyi alternatif gibi görünüyor. Bunu kendileri yaparak, ebeveynler işi hızlı bir şekilde ve memnuniyetle yapabilirler. Ancak uzun vadede, bu birkaç nedenden dolayı zor olabilir:
– Çocuklar yaşlandıkça ve isteklerini onaylamayı beklerken giderek daha fazla talep görebilirler – Pronto!
– Bu günlerde ebeveynler zaten tabaklarında müthiş bir anlaşma var ve kendisi için yapabileceği bir çocuk için bir şeyler yapmak ağırlaştırıcı ve yorucu.
– Çocuk becerileri elde etme fırsatlarını kaybeder
– Çocuk yeteneklerine güvenmez ve yeni veya zorlu görevlerle sunulduğunda tereddüt edebilir

Geri adım atmak bu durumda çok önemlidir. Ebeveynlerin genellikle derin bir nefes alması ve çocukları bir göreve çalışırken tadını çıkarmalıdır. İyi veya hızlı bir şekilde yapılmayabilir, ancak çocuğunuzun kendisi için bir şeyler yapmayı öğrendiğini ve çabalarından memnun hissettiğini unutmayın. Ve bir kez daha, çocuğunuzu başarı için ayarlamak, bir ebeveyn veya başka bir yetişkinin bunu onun için yapmasını istemek yerine yeni şeylere saldırmaya teşvik edecektir. Gösteriler veya destek, çocukların başarısız olma konusunda gergin oldukları ve hiç denemeyi sevdiği durumlarda hayati önem taşır. Çocukların başarılı olma şansı iyi olduğunda, geri dönebilir ve bir görevi tamamlamak için çalışabilirler. Bir çocuğa başarılı olabileceğine inandığınızı bildirmek, yeni projelerle başa çıkmaya hazır hissetmesine yardımcı olmak için uzun bir yol kat eder. Ve çabalarını övmek, denemesinden memnun hissetmesine yardımcı olacaktır.

İlgili Ebeveynler neden bebeklerini arabalarda unutuyor?

Çocuklar yeni yeni görevleri teknikleştirmeye devam ettikçe ve başarılı olma fırsatlarına sahip olduklarında, yetenekli olduklarına inanmaya başlarlar. Ve çocuğunuzun bağımsız ve kendine güvenen bir kişiye dönüşmesine yardımcı olma yolunuzdasınız.

Çocuğunuzun önemli okula hazırlık becerileri geliştirmesine yardımcı olma hakkında bilgi için, lütfen bir anaokulu hazırlık testi ve yüzlerce ücretsiz anaokulu çalışma sayfası için www.schoolsparks.com’a göz atın.

Renee Abramovitz, 2008 yılında dört çarpıcı torununa “tam zamanlı büyükanne” olmak için emekli olan eski bir okul öncesi ve anaokulu öğretmenidir. Tüm ebeveynlerin çocuklarının ilk ve çok önemli öğretmeni olduğu fikri konusunda tutkulu ve ebeveynlere başarılı bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları araçları ve güveni vermeye çalışıyor.evde çocuklar. Renee, www.schoolsparks.com adresinde küçük çocuklarla çalışmak için fikirleri paylaşıyor ve burada ücretsiz bir anaokulu hazırlık testi kullanıyor Ebeveynler, çocuklarının okula başlamaya hazır olmalarını inceleyebilir ve ebeveynleri için yüzlerce ücretsiz anaokulu çalışma sayfasını çocuklarıyla birlikte evde kullanabilir. .

Bu gönderiye bağlantı: Çocuğunuzun bağımsızlığını teşvik edin

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

2021’de 7 yaşındaki kadınlar için en iyi 10 hediye

Yedi büyük bir yaş! ikinci sınıf. Çarpma işlemi. Bölüm Kitapları. 7 yaşındaki kadınların çoğu çıkarlarını tanımlıyor ve sevdikleri şeylerde olumlu olmaya başlıyor. İster spor, el sanatları, tasarım veya teknoloji olsun, 7 yaşındaki çocuğunuzun güvenle yardımcı olmanın zamanıdır. 7 yaşındaki kadınlar için çok çeşitli ilgi alanlarını dikkate alarak en sevdiğimiz, yaşa uygun hediyelerimizin bir listesini bir araya getirdik. Hediye Rehberimiz, gelişimsel olarak yardımcı olmak, fiziksel olarak büyümek ve bir çocuk olmak için eğlenmek için kavramlara sahiptir.

7 yaşındaki kızlar için en iyi 10 hediye

7 yaşındaki en iyi hediyeler seviyoruz
Amerikan Kadın Dünyası ABD Dollsamerican Kadın Bebekler Geleneksel Bir Tercih Edilen ve bu bebek hikayelerinin aktivizmin gücü hakkında göstermesini seviyoruz. Kadın gücü!
ÇOK KOMİK. Sürpriz OMG Surpsisesthis evi 1’de 85 hediye gibi! Bu bebek evinde 85 sürpriz içeriyor.
Sıcak Tekerlekler Mario Kart Rainbow Road Raceway Track seti, bundan daha serin bir sıcak tekerlek pisti yok. Gökkuşağı renkleri dikkat çekicidir ve birçok aksesuar içerir.
Segway-Ninebot E-Kick Scooter E8 Zing The Sleek, Bu Scooter’ın harika bir görünümü, geri kalanının üzerinde bir kenar sağlar.
Skyrocket Moji Sevimli labradoodleif bir tane bir evcil hayvan için yalvarıyorsanız, bu sadece çözüm olabilir. Çok gerçekçi!

Skyrocket Moji Sevimli Labradoodle

Evcil köpek aşığınız var mı? 7 yaşındaki gelecekteki bir veteriner mi? Moji en iyi hediye! Moji, tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi, evcilleştirdiğinizde ve onunla konuştuğunuzda tepki veren sevimli Labradoodle! Fırçalanmayı, ip çalmayı ve hileler yapmayı sever. Moji, ne düşündüğünü tam olarak anlamanıza yardımcı olan bir emoji yakasına sahiptir. Ona banyo yapmak, ona bir muamele beslemek için Moji’nin yakası kadar özel kartlar bile tutabilirsiniz! 7 yaşındaki çocuğunuz bu oyun yavruyla saatlerce eğlenecek.

Burada alışveriş yap

ABD bebeklerinden Amerikan kadın dünyası

Bu 3 yeni Amerikalı kadın bebeğinden herhangi biri 7 yaşındaki çocuğunuzun yüzüne bir gülümseme koyacağından emin olabilirsiniz! Bu üçlü, her birimizin istediğimiz dünya türünü üretme gücüne sahip olduğumuzu tam olarak öğretiyor. Makena, Evette ve Maritza’nın her biri, biraz kadınınızın zevk alacağı ve önemli dersleri keşfedeceği mükemmel hikayeleri var.

Burada alışveriş yap

Artie 3000

Elinizde bir kodlayıcı var mı? Hayatın minecraft hikayeleri mi? Artie 3000 bu teknoloji becerilerini kullanabilir! Görsel başyapıtlar üretmek için buhar tarzı robotiklerle çizim yapmanın yanı sıra kodlamayı keşfedin-kodlayabilirseniz, Artie 3000 çizebilir! Artie 3000’in WiFi’sine bağlantı verin, sonra Artie’ye tam olarak nasıl ve ne çizeceğini söylemek için kod bloklarını azaltın. Artie 3000, hayal gücünü güçlendirir ve kodlamanın temellerini tanıtır. Bu, teknoloji, bilim, matematik veya sanatı seven 7 yaşındaki için mükemmel bir hediye!

Burada alışveriş yap

VTech Kidizoom Smartwatch DX

Tomurcuklanan bir fotoğrafçınız var mı? Yoksa gençleriniz sizinki gibi bir elma için yalvarıyor mu? VTech Kidizoom Smartwatch, mükemmel bir ilk “akıllı saat” dir. Bu uzun süreli akıllı saat, gençlerin tonlarca fotoğraf çekmesine izin verir. Aynı şekilde hayal güçlerini eğlenceli resim efektleri, çerçeveler ve filtrelerle kontrol edebilirler. Gençlerin tam olarak nasıl anlatılacağını keşfetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, keyfini de aynı şekilde bir takvim, alarm, zamanlayıcı, kronometre, hesap makinesi, 3 etkinlik, 5 oyun ve 3 zorluk içerir. Aynı şekilde üç renkte mevcuttur!

Burada alışveriş yap

Şarkı makinesi

7 yaşındaki müziği seviyor mu? Her zaman imza atıyor ve şovlar yapıyor mu? LED disko ışıkları ve mikrofonlu şarkı yapan karaoke sistemi hayali olacak. Basit yapılandırma ve Plug-N Play, hemen hemen hitlerini çıkaracak. Aynı şekilde bir mikrofon yönetimi içerir, böylece sesinizin ne kadar yüksek olduğunu tam olarak yönetebilirsiniz. Dimmer ayarlı 54 LED disko ışıkları, ambiyansın yönetilmesini sağlar. 7 yaşındaki rock yıldızınız için en iyi hediye.

Burada alışveriş yap

ÇOK KOMİK. Sürprizlerin Sürpriz Evi

7 yaşındaki bir L.O.L. Sürpriz hayranı? Videoları kutlamaktan hoşlanıyor mu? Bu onun için hediye! The L.O.L. surprise OMG home of surprises includes 85 surprises! You can begin your own YouTube unboxing video channel keeping that many! The home has 10 rooms, six of which are spinning spaces that transform as well as expose additional features. It’s crucial to note that no dolls include this house.

Let her creativity run wild with a bedroom, bathroom, fully-equipped kitchen, living room, pool, rooftop patio, house theater, diner, as well as more.

Shop Here

Hot Wheels Mario Kart Rainbow road Raceway Track Set

Do you have a gamer who you’d like to get off the Switch? Take the famous Mario Kart Rainbow road as well as develop it in genuine life! The hot Wheels Mario Kart Rainbow road Raceway Track set features a rainb8 feet uzunluğunda ve 2 feet yüksekliğinde ow renkli program. İki farklı tasarımda geliştirebilirsiniz, ayrıca oyuncuların yarışı tamamlamasını rastgele engelleyen eğirme endişe kutuları gibi eğlenceli sürprizler içerir! Sadece King Boo’nun yanı sıra Mario’yu da içeriyor, Prenses Peach, Luigi ve Yoshi’yi ayrı ayrı satın almanız gerekecek.

Burada alışveriş yap

Lifetime Wave ™ 6 ft Gençlik Kayak

7 yaşındaki açık havada mı? Kano mu, kürek yatılı mı yoksa sporun faiz oranını ifade etti mi? 6 ft Lifetime Wave ™ Kayak özellikle 5 yaş ve yukarı veya 130 lbs kadar gençler için yaratılmıştır. Büyük duruş sabit bir kürek platformu sağlar; Yüzme adımı ve yüzme adımı, binicinin kayıka sudan hızlı bir şekilde tekrar girmesini sağlar. Aynı şekilde, su girerse hemen tükenmesini sağlamak için delikler vardır. Bu maceracı kızınız için ilk kez mükemmel bir kayık! Bir can yeleği hatırlamayın!

Burada alışveriş yap

NC DJH Okçuluk Bileşik Yay Paketi ve Oklar

Okçuluk son yıllarda gerçekten popülerlik kazandı (yay vuran güçlü kadın karakterleri sayesinde!). Şimdi hemen hemen her eyalette genç yarışmaları var. Bu, maceracı bir 7 yaşındaki için mükemmel bir hediye. Bu, bir yay (ayarlanabilir), yay görüşü, ok dinlenme, yay salımı, titreme, yaylı askı (taşıma için) ve altı ok içeren en iyi yeni başlayan demettir.

Burada alışveriş yap

Segway-Ninebot E-Kick Scooter E8 Zing

Bu scooter, tüm scooterların son, hepsi. Razor Scooter Kim? 7 yaşındaki çocuğunuz şık bir şekilde hareket edecek, sadece başlamak için tekmeleyecek ve scooter kaymaya devam edecek. iki canlı renkte mevcuttur ve bir el molası içerir, ancak aynı şekilde arka çamurluk (birçok scooter’da yaygındır). Diva hayatı veya büst.

Burada alışveriş yap

Mokoqi Star Projektör Gece Işıkları

Hayalperestin var mı? Yıldızları kontrol etmeyi seven biri? Bu yıldız projektörü, yıldızlı geceleri seven kadınlar için bir vekildir, ancak aynı şekilde geceleri yerleşmeye yardımcı olanlar için de aynı şekilde. Kullanımı inanılmaz derecede basit, 8 renk modu içerir, dönebilir veya hareketsiz kalabilir ve 5-95 dakika süren bir zamanlayıcıya sahiptir. Mekanı uyumak için karanlık tutan en iyi gece ışığı, ancak canavarları uzak tutmak için yeterli parlak.

Burada alışveriş yap

Yedi, genç bir kızın hayatında ilginç bir zamandır. Gerçekten sevdiği şeyleri keşfetmeye, motor becerilerini kurmanın ve yeni şeyler keşfetmeye başlıyor. Listemizin 7 yaşındaki çevrimiçi en iyi hayatına yardımcı olacak bir şey keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

7 yaşındaki kızlar için daha sonra en iyi hediyeler için iğne

Disneyland’da kızamık salgını aşılamayan ebeveynler hakkında sorun yaratıyor

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

21 Ocak 2015 tarihinde, Kaliforniya Halk Sağlığı Departmanı (CDPH) Direktörü Dr. Ron Chapman, Aralık 2014’ün sonu nedeniyle eyaletinde 59 kızamık vakasını doğruladı. Aralık ayında Disneyland veya Anaheim, California’daki Disney California Macera Parkı’nda.

1912’de kızamık Amerika Birleşik Devletleri’nde ulusal olarak bilinen bir hastalık haline geldi. Doktorların teşhis edilen tüm vakaları bildirmeleri istenmiştir. Hastalığın raporlanmasının ilk on yılında, her yıl yaklaşık 6.000 kızamıkla ilgili ölüm bildirilmiştir. Aşı kullanılabilir hale gelmeden önce (1963), Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hemen hemen her çocuk kızamık aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde 3 ila 4 milyon kişinin her yıl enfekte olduğu tahmin edilmektedir. Ayrıca her yıl tahmini 400 ila 500 kişi öldü, 48.000’i hastaneye kaldırıldı ve 4.000 kişi kızamıktan (kaynak CDC.GOV) ensefalit (beynin şişmesi) yaşadı.

Çocukların kızamık almasını önlemenin tek yolu onları aşılamaktır. 2000 yılına kadar kızamık Amerika Birleşik Devletleri’nde elendi ilan edildi. Bu çok etkili bir aşı programından kaynaklanıyordu. Son kızamık salgını, ebeveynlerin çocuklarını aşılamamayı tercih ettikleri için meydana geldi. Aktris ve yazar Jenny McCarthy tarafından aşılanan bir efsane, aşıların otizmle bağlantılı olduğuna inanıyorlar.

Dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 1’inde otizm var. Ancak aşılardan kaynaklanmıyor. Bu bağlantı tamamen yanlış.

Penn Jillette, çocuklarınızı bu konuda aşılamanın neden önemli olduğunu tartışıyor. Lütfen videonun kötü bir dil içerdiğini unutmayın.

İlgili 8 Kanıtlanmış Yol Kollajen Kış Sezonu Ciltini Geliştirebilir

[YouTube http://www.youtube.com/watch?v=rfdztzqvuco]

Otizm spektrumunda iki çocuğum var. Otizmlerinin aşılandıklarından kaynaklandığına inanmıyorum. Onlar, onlarca yıldır ortadan kaldırılmış bir hastalıktan ölmek yerine spektrumda olmasını tercih ederim. Lütfen çocuklarınızı aşılayın. Binlerce çocuğun hayatını ve kesinlikle çocuğunuzun veya kızınızın hayatını kurtarabilirsiniz.

Bu yazıya bağlantı:

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak