Whitney ve ikimiz de Picante’yi seviyoruz. Ama çoğu zaman biraz daha büyümüş hisseden bir yere gitmek istersiniz.

Keten masa örtüsü ve ürkütücü, romantik sessizlik ile süslü restoranlar vardır ve yaşlı bebeğiniz için duyusal bir muamele olurken sizi tekrar yetişkin gibi hissettiren harika, korkak, havalı restoranlar vardır. Highchair-Sittin ‘bebeğinizi ikincisine götürmekten bahsediyorum. Berkeley’deki T-Rex Barbekü, yüksek tavanları ve uzun bir kokteyl listesi ile böyle bir yer. Geçen hafta oraya gittik ve ne kadar bebek dostu olduğu ortaya çıktı.

Bütün bunlar, yapabildiğinizde büyük bir gürültülü grupla dışarı çıkın. Ya da en azından anlayışla, çocuk seven insanlar (size ve eşinizi bir mola vermek ve çocuğa bakmak için almak isteyecek) ve yemek çok daha pürüzsüz görünecek.

Yetişkin bir akşam yemeği tesisinde iyi bir akşam için fikirlerim:

Erken git. Burada kimsenin yatmadan önce itmek için ödeme yapmaz. Ayrıca, erken gitmek, işler güneye giderse potansiyel olarak rahatsız edeceğiniz patron sayısını en aza indirecektir.

Sadece en sevilen bebek mamalarını restorana, tercihen temiz yiyeceklere getirin. Çocuğum breadsticks ve humus (“Dip, Dip, Dip!”) Hakkında çılgınca, bu yüzden bazıları kollarıma girdi, ama aksi takdirde oldukça memnundu. Evde sevmediği yiyecekleri keşfetmek için kötü bir zaman.

Bebek kaşıkları ve önlükler getirin. duh.

Yürümeye başlayan çocukları nispeten içerik ve düzenli tutabilmeniz için oturduğunuzda ekstra kaşıklar ve peçeteler isteyin.

Makarın etrafına bir peçete koymayı düşünün. Bunu Holden’in yemek atışından çok fazla şarapnel yakalamak için yapıyoruz. Her şeyi yakalayamayız, ancak iyi niyetli bir çaba harcadığımızı gösteriyor… ve güzel yerlerde, gerçekten zemini ovmanız gerektiğini hissetmek istemiyorsunuz.

Bazı yemeğinizi kesin ve paylaşın. Holden somon, fileto mignon, tatlı patates patates kızartması ve diş gerektirmeyen diğer küçük yiyecekleri sever. Deneyime katılması eğlenceli. Bazen, “insanların yiyeceklerini” seven bir köpek yavrusu gibi hissediyorum, ama gerçekten sadece dişsiz bir insan.

Çocuğun keşfetmesi için bir alanı kaplayın. Tuvalet ferah mı? Bar şimdi ideal mi? Güvenli bir çim yaması var mı? Uzun yemekler için, Junior’ın bacaklarını germesine izin vermek harika. Bizim tatilimizde (resimde), annem Holden’i göle ve tüm yol boyunca yürüdü. Dışarıda tam bir yarım mil olabilirdi … her restoran buna sahip olmayacak ama yaratıcı olabilirsiniz.

Herhangi bir durgunluk sırasında çocuğu dolaşmayı planlayın… Kocam ve ben sırayla beyaz şarap şişelerini, pencereden arabaları, kıyametlerini karşılamak üzere canlı ıstakoz, ağaçlardaki kuşlar, her neyse! Bu aynı zamanda çocuklarınızı seven ve bunu sizin için yapmak isteyen insanlarla restorana gelmeye yardımcı olur. ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *