Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Hafta Sonu Yansıma Kodunu Alın

Geçen hafta bir kez daha gösterme zamanı. Olan olumlu şeylerden birkaçı neydi? Seni gerçekten rahatsız eden nedir? Güldün mü? Ağla? Kafanın üzerinde mi dur? Geçen hafta ne yaptın, duymak istiyorum. Geçen hafta gerçekleşen tüm çılgın şeyleri oluşturmak stresle sunmak için harika bir yöntem. Hayatlarımız daha yoğun ve daha yoğunlaştıkça stres. Hafta sonunuzda zevk alabilmeniz için hepsini dışarı çıkarmanın zamanı geldi. Düğme kodunu alın, blogunuzu yayınlamanın yanı sıra Bay Linky ile bağlantınızı terk etmeyi unutmayın!

Haftam oldukça hızlı geçti, ancak meşgul, meşgul, meşguldüm. Bloglama not defterinim var ya da “blog yazma İncil” bir araya getirdiğim için, kendimi şirketimle çok daha organize edilmiş keşfediyorum ve çok daha fazla ödev olmasını sağlıyorum. Günde belki 1 veya 2 makale oluşturmayı kullandım, ancak e -postam incelemeler, hediyeler ve diğer ödevler için taleplerle dolup taştı. Şimdi günde 3-4 makale oluşturuyorum. Bunun olmasını istemiyordum, ancak hey, ödeme alıyorsam veya tamamen ücretsiz bir şey alıyorsam, buna değer.

Bağlayıcımda ayda yayılan rutin tabakalar koydum. Ödevleri doldurmak için hatlarla birlikte haftanın günleri var. Aynı şekilde, besteleme ödevlerinin altında not ettiğim blogumu tanıtmak için yaptığım ek şeyler var. Bu, o zamandan beri işleri benim için çok daha basit hale getiriyor, eğer e -postamda bir istek alırsam, doldurulmayan bir tarihte besteleyebilirim, bu yüzden yapılacağını anlıyorum. Bu aynı şekilde bir son tarihim varsa bana yardımcı olur.

Otoimmün bir durumunuz varsa Covid-19 hakkında anlamanız gereken 3 şey

Aynı şekilde kendimi hafta sonu için çok daha fazla ödev oluşturduğumu keşfediyorum. Dün saat 3’te tipik gibi çalışmaya başladım ve 19: 00’a kadar yüzeye çıkmadım. Programdan çocukları beslemek için mola verdim, çocuk bezi, en yaşlı okula götür, vb. ilave olarak. Bununla birlikte, görevimi ve yeni arkadaşlar ve para kazanıyorum, bu yüzden buna değer. Aynı şekilde bu küçük evden çıkma hedefime daha da iyi davranıyorum.

Hareket etmek hep birlikte bir hikaye daha. Pazartesi günü bir danışmanlık ziyaretim yaptım, tıpkı genellikle evliliğim hakkında konuşmaya başladığımız gibi. Son derece hedef odaklı bir insan olduğumu anlıyor ve hedeflerime ulaşmakta zorlanıyorsam pozitif kalabiliyorum. Sağlıklı annelerin başarısından beri bir süredir pozitif kalabildim. Ancak aylar önce inanıyorum. Kocamın son derece yüksek bir ücretli işi yok. Bu yüzden bu küçük kira tamamen ücretsiz evde çevrimiçi. Bu ev Chris’in büyükannesi olarak kullanıldı. Ancak şimdi Alzheimer’ın olduğu için bir evde. Üç yatak odamız, küçük bir banyo, küçük bir mutfak alanı ve bununla ilgili var. Yaklaşık 800-900 feet kare olduğuna inanıyorum.

Stres ve kaygı ve klostrofobiden deneyimlediğim için bu benim için büyük bir sorun yaratıyor. Sürekli olarak tuzağa düşmüş gibi hissediyorum ve bazı durumlarda kaçmak için arka bahçeye koşmam gerekiyor. Yeni bebek doğduğunda klostrofobimin kötüleşmesinden endişeliyim. Ancak mevzuattaki annemin her zaman söylediği gibi, bu bir ev. Haklı olduğu kadar.

İlgili 5 Bir alanı çok daha yatıştırıcı hale getirmek için kolay yöntem

Ancak bu, para hedefleri belirlememden kaçınmıyor. Hala ev sahibi oluyorum, bu yüzden gerçekten eve geri yerleştirmek istiyorum. Evler çok daha ucuzdur, yaşam masrafı daha az maliyetlidir ve daha az kalabalık vardır. I can’t stand crowds. If I am stuck in a crowd I have a panic attack.

So I sat down as well as figured out exactly how much money I would have to make weekly in purchase to support my household so we can relocation back to Wisconsin. I am slowly reaching that goal. ideally by this time around next year I’ll be able to pay for to move. When I discussed this with Chris he stated that he wished to have a task first. So now I have to discover him a task as well otherwise he is not coming with us. Did I blog about this already?

Varsaydım, hala tüm bu şey hakkında stresli olduğumu varsayıyorum. Yani, şimdi kendimi tekrar ediyorum. Her neyse, bütün hafta aklımda olan buydu.

Gençler harika gidiyor. Conan geçen gün lazımlık üzerine çiş gitti! Ancak birçok gün o kadar ilgilenmiyor. Ciara evden kuzenleri hakkında konuşuyor. Nedenini anlamıyorum. Belki onları özlüyor. Courtney’in konuşabileceği tek şey, 6. sınıfın 1. sınıf öğrencileri için yaptığı oyunu. Oldukça heyecanlı olduğunu varsayıyorum.

Sana bu biraz hikayeyi anlatmalıyım. Geçen gün vitamin dükkanına gittik ve Conan bazı probiyotikler aldık. Onlar kiraz aromalı ve buzdolabına tabi tutuldu. O gece Ciara yatmayı reddetti. Chris saat 10: 30’a kadar onunla kaldı. Bundan sonra yatağa gitmişti. Zaten uyuyordum. Ciara, buzdolabındaki içeriklere yardım etmeyi seçti. Yarım çubuk tereyağı yedi, kendine biraz buzlu çay dökmeye çalıştı, birkaç yumurta kırdı (4) ve Conan’ın probiyotiklerinin tamamını yedi. O sabah mide ağrısı vardı. Neyse ki haplar risksizdir ve çocuklar üzerinde aşırı doz yapamazlar. Ancak onu biraz daha almak zorunda kaldık.

İlgili Hafta Sonu Yansıma

Yeterince paylaştığımı düşünüyorum, bu yüzden şimdi sizin sıranız! Fantastik ve risksiz bir Anma Günü hafta sonu geçirin!

Bu yazıya bağlantı: hafta sonu yansıması #55 bloglama Bağımsız 3 yaşındaki çocuk olarak

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *