Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Hala kış mevsimi burada Chicago’da ve yılın bu soğuk zamanında iyi sıcak evimde hazırda bekletiyorum. Temps dondurmanın altında olduğunda dışarı çıkmak benim için son derece eğlenceli değil. Benim gibiyseniz, kış mevsiminin çoğunu evinizin içinde geçirirseniz, evinizdeki hava yüksek kalitesinin bilincinde olmanız gerekir.

Toz ve kirleticiler hava kanallarınızda birikebilir ve fırınız açıldığında bu küçük bitler havaya çarpabilir. Evinizi doğru bir şekilde havalandırmıyorsanız, eviniz zayıf havada nefes alacaktır. Evinizde havanın ne kadar temiz olduğunu tam olarak anlıyor musunuz?

Homelab yapar. Hizmet, evinizin tüm kontaminasyon seviyelerini takip eder, onlar için ideal düzeltmeleri reçete eder, ayrıca App Store veya Google Play’den indirebileceğiniz uygulamalarıyla her şeyi sağlar.

Sağlıklı ev artı hizmetlerini gösterdikten sonra, size kurulumu kolay olan sağlıklı bir ev ekranı gönderirler. Evinizin hayatını her beş dakikada bir almaya başlayacak ve verileri Homelab’a geri gönderecektir. 10 gün sonra, size uygulamadan görüntülenebilen evinize yapabileceğiniz değişikliklerle dolu bir toplam plan göndereceklerdir. Her şeyi anladığınızdan emin olmak için, aynı şekilde Homelab uzmanlarından birinden değerlendirmek için tamamen 30 dakikalık ücretsiz bir telefon görüşmesi alacaksınız.

Homelab, evinizdeki hava kontaminasyonunu kesmenize yardımcı olacak hizmetlere uymayı sağlar.

Sağlıklı Ev Programı

Sağlıklı Ev Programı, inanılmaz sağlıklı bir ev üretmek için özel bir plan ve yararlı araçlar sunar.

Dünyanın dört bir yanından ilgili koronavirüs haberleri

Sağlıklı ev artı

Healthy House Plus, temel programımıza bir ekran ekler ve sağlıklı bir ev üretirken toksinleri ve kirletici seviyelerini belirlemenizi sağlar. Ekranı ek bir kılavuz olarak kullanan 5 adımlı program, evinizin insanca mümkün olduğunca sağlıklı olduğunu garanti edecektir.

Ev doktorları

Homelab’ın ev doktorları, toksinleri ve kirleticileri ortadan kaldırmak için kapsamlı bir plan sunmak için bina bilimi, ürün toksisitesi ve filtrasyon bilgisi kullanıyor.

Alerji veya astımı olan çocuklarınız varsa veya sadece mümkün olan en sağlıklı havayı soluduklarından emin olmak istiyorsanız, Homelab’ı denemelisiniz. Hava kalitenizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Homelab uygulaması hakkında çok daha fazla bilgi için homelab.com adresine gidin.

*Açıklama: Bu kısa makale Homelab tarafından desteklenmektedir.

Bu gönderiye bağlantı: evinizdeki hava ne kadar temiz?

5/5

(1 inceleme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *