Neredeyse dokuz aylık biriyle ilgili müthiş şey, muhteşem bir kafa yönetimi, “Beni bir bebek koşucusuna koyun ve bu şeyin ne kadar hızlı gidebileceğini görelim. ”

Partnerinizi koşu arabası ile kısa bir koşuya gönderin ve uyku, telefon görüşmeleri veya okumaya yetişebilirsiniz. Her türlü güvenlik ipucu için ilk seyahatten önce çocuk doktorunuzla incelediğinizden emin olun.

Bir bebekle değil, her ikisi de bir koşu için diğer yarımı göndermek için nihai zevk hatırlıyorum! Tam bir yarım saat uykuda (herkesi paketledikten sonra yol için biraz küçük waffle yaptıktan sonra) ve bacağımı sürünmeden pastırma yapmadan önce mutlu bir duşun yanı sıra uykudan sonra (yol için biraz küçük waffle yaptıktan sonra) vardı. Yay!

Bu senin 42. zorluğunuz (ve yatağınızı terk etmek zorunda bile değilsiniz)! beğeni mi yoksa itiyor mu? Bu yöntemlerin herhangi biriyle anlayalım:

Bebek açık yoldayken evdeki vahşi maceralarınızla aşağıda yorum yapın.

Facebook’ta bizimle bir fotoğraf paylaşın.

Hedefinizi Twitter veya Instagram’da adlandırın ve #Ookiemoms hashtag kullanın.

Veya kendi blogunuza yorumlarda bir bağlantı yayınlayın Bu zorluk hakkında yayınlayın.

Bunun için de bebek mi? Parisâtınız gibi davranın (üzgünüm, şimdi yataktan kalkmalısın, ancak Avrupa bekliyor) veya bir macera daha seçin.

PS Bu bebek arabası hakkında: Â diğer yarım ve ben ”” ”iyi, esas olarak O” ”dokuz yıldan fazla bir süredir Bob koşuşturucuları yönlendiriyor (6 kilitli tekerleğe sahip 6 ve 3 ile 3 Bob dönüşümü SE ile Döner tekerlek, farkı anlıyorum).

Kilitli doğrudan tekerlek, hızlı çalışmanızı sağlar; Ön tarafı kaldırarak köşeleri çevirmeniz gerekir; Hem orijinal koşu hem de açık havada görevleri çalıştıran önemli hayranlarıyız. Alec, son derece sözlü küçük çocuk günleri boyunca Holden’i dadı payına götürmek için kullandı.

Döner tekerlek, bir bebek arabasının bu rahat off-road güç merkezini metropol hayatına ve sıkışık yerlere getirmemizi sağlar. Bir elle bile köşelerde bile yönlendirilir. Sepet büyük bir boyuttur (bebek yığıldığında bloke edilir) ve benim büyüklüğümde gelmesini arzu ettiğim için yeterli rahat görünüyor. Bob SE, Alec veya ben koşmaya hazır olduğumuzda döner tekerleği konumda kilitlememizi sağlar. Tamam, üzgünüm, fışkırıyorum.

{Piyasadaysanız Bob Devrimi hakkındaki tüm değerlendirmemi okuyun}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *