Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kendinizi Dünya’da yaşamayı öğrenmeye, keşfetmeye ve anlamaya teşvik edin, modernliğin sorunlarını ve onun yapay teğet hayatta kalma yollarını çözmeye teşvik edin. Biraz aç olduğumuzda hayat daha eğlencelidir ve vücudumuz her gece hızlı sonra iyice temizlenir. Çok az davranış, güne başlamak için iyi bir bağırsak hareketinden (BM) daha iyi hisseder. Yaşlı etobur kedim bile ana çöp kutusu ziyaretinden sonra frisky alıyor. Her yerde koşmaya başlar. İyi bir BM, “ #2 işinde 1 numarasınız” anlamına gelir. Bu modern kabızlık dünyasında, bu iyi günlük bağırsak hareketlerinin bu işi sizi sağlıklı tutuyor.

Her gün enerji ve besin maddelerine ihtiyaç vardır. Bedensel hücrelerimiz bunu talep eder veya işlerini yapamazlar. Metabolizma denir, vücudumuzdaki her hücre bu yaşam için çalışır. Tüm bitki ve hayvan organizmaları için tek hücreli bakterilerden multelluar balinalarına kadar mikroskobik seviyelerimizde bir arz ve talep hayatıdır. Arz ve talep metabolizması, her gün ortadan kaldırılacak atık ürünler olan Egzoz olan üçüncü bir bileşene sahiptir. İdrar ve dışkılama konusunda biliyoruz. Hücresel amacımız günlük atıklarımızın ortadan kaldırılmasını gerektirir.

Detoks güçlü bir kelimedir.

Detoks, eliminasyondan daha güçlü bir kelimedir ve biraz farklıdır. Bol enerji ve besin maddesi göz önüne alındığında vücut kendini iyileştirir. Sadece hızlı zamana ihtiyaç duyar, temizlemek için yemekleri sindirmekten uzaklaşır. Henry Bieler MD, 1966’da “Yemek En İyi İlacınızdır” müthiş bir kitap yayınladı. Başlık, 2500 yıl önce Modern Tıbbın Babası Hipokrat’tan bir alıntı. Obezite ile ilgili sorun çok fazla doğal yiyecek, çok fazla kalori yemiyor. Obezite daha iyi “toksik şişkin” olarak tanımlanır.

İlgili 6 Sebep Düzenli olarak vakumlamanız gerekir

Nesli olmayan cildimize koyduğumuz, nefes aldığımız, içtiğimiz, yediğimiz ve yuttuğumuz maddeler var. Hücrelerimiz ve vücudumuz onları istemiyor. Hatta uyuşturucu bile, TV reklamlarını ve yan etkilerini dinleyin. Kan dolaşımımızda biyokimyasal uyumu korumak için beyin bu nezaket olmayan toksik kimyasalları saklamalıdır. Genetik zekamız bu şeyleri tamamen vücuttan istiyor. Yapamazsa, bir sonraki en iyi şey, daha sonra bertaraf için yağ hücrelerinde bir depolama birimidir.

Ağır yemekler yemek, günde çok fazla kez işlemek için saatler sürüyor, eliminasyon ve detoksifikasyon için zaman önler. Medeniyetimizdeki bazılarımız günde 24 saat yiyoruz. Beynleri asla gerçek gezegensel enerji ve besin maddelerinden memnun değildir. Bu modern gıda maddeleri doğadan değil ve asla beynimizi doyurmayacak. Teknoloji ne derse desin, “Doğa Ana’yı kandıramazsınız.” Fırsat ve zaman verildiğinde, vücudumuz onları ortadan kaldırmak için bu kimyasalların istiflenmesine odaklanacaktır. Bu dengesizlikleri yakalayarak, denge oluşturmak için detoksifiye ediyoruz (derin temizlik).

Ne düşünüyorsun?

Web sitesi http://www.thefertileground.com

Bu yazıya bağlantı: sezgisel yaşam: sağlığa giden yolu

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *