ile yapılacak şeyler Ann Arbor, Ann Arbor, MI’da bir bebek veya yürümeye başlayan çocukla bitirmek için en sevdiği şeyleri paylaştıkları için Ann Arbor’dan Annaâ Mae Trievelâ’ya teşekkür etmek istiyorum. Anna Mae, kendi kızı iki yaşındayken web sitesini bir kaynak olarak yarattı. Şimdi doğum yıllarına kadar uzanıyor.

Michigan Üniversitesi Derin Su Heykeli | Fotoğraf: Kim Haskins

Kocam ve ben Ann Arbor’a ilk taşındığımızda bunun böyle bir aile dostu kasaba olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Kızımız doğduktan sonra, şehirdeki tüm eğlenceli aile dostu aktivitelerin bir listesini derlemeye başladım; Â Sonunda bu büyüyen listeyi sadece arkadaşlarımın ötesinde paylaştım ve çocuklarla yarattım.

İster bir Ann Arbor yerel olun ya da sadece ziyaret edin, işte bebeğinizle veya yürümeye başlayan çocuğunuzla memnun etmek için bazı harika aktiviteler!

Ann Arbor Michigan’da bir bebek veya yürümeye başlayan çocukla yapılacak şeyler

Ann Arbor Kütüphanesi etkinliğine katılın

Ann Arbor Bölge Kütüphanesi, bebekler ve küçük çocuklar için etkinlikler için harika bir kaynaktır. Kızım ve ben hafta içi (4 sabah seansları ve bir akşam seansı) Â doğumdan 24 aya kadar bebekler için sağlanan bebek oyun gruplarını sevdik.

Ayrıca 2-5 yaş arası çocuklar için Salı günleri arasında her hafta 8 okul öncesi hikaye sunuyorlar. Haftalık programlamalarına ek olarak, Kütüphaneler, dans eden bebekler, KinderConcerts (Ann Arbor Senfoni Orkestrası ile birlikte), sadece bebekler ve ilk altı ay gibi çocuklar için özel programlar sunar.

Ann Arbor Müzesi’ni ziyaret edin

Ann Arbor uygulamalı müzesi aileler için eğlenceli bir gün. Onların özel okul öncesi galerileri çocuklar için ideal bir keşif bölgesi sağlar. Yeni yeniden tasarlanan su alanı şaşırtıcıdır (üstte resimde). Giysileri kuru tutmaya yardımcı olacak kokular olsa da, yedek bir çift ayakkabı büyük sıçramalar için yardımcı olabilir.

Michigan Üniversitesi ayrıca Doğa Tarihi Müzesi, Sanat Müzesi ve Kelsey Arkeoloji Müzesi gibi birkaç müzeye sahiptir. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi seçim, dinozorları görmek için Doğa Tarihi Müzesi.

Bir Ann Arbor Parkı Keşfedin

Ann Arbor kesinlikle şehirdeki park sayısıyla Tree Town takma adına yaşıyor. Görünüşe göre neredeyse her mahallede bir park var. Gallup Park, Huron Nehri kıyısında yer almaktadır ve nehir boyunca yürüme ve ayrıca gençlik balıkçılığı havuzunda ördek ve kazları besleme şansı sunmaktadır. Ancak, oyun alanının nehre yakınlığı nedeniyle, bu bir “koşucu” almak için park değil.

En sevdiğim yürümeye başlayan çocuk oyun alanı, Pittsfield Township’in Lillie Park’ındaki şehir sınırlarının hemen dışında. Küçük oyun yapıları küçük bacaklar için en iyisidir ve yetişkinlerin istikrarlı bir el sunması için ideal yüksekliktir.

Buna ek olarak, Ann Arbor Parklar Departmanı yaz aylarında 3 açık yüzme havuzu işletiyor. Hafta içi her sabah havuzların bir veya çok daha fazlası, 7 yaşına kadar olan çocuklar için bir tot sıçrama süresi sağlar. Tot sıçrama sırasında, ana havuz yüzme dersleri, yüzme takımı veya yetişkin tur yüzmesi için kullanılırken sadece tot havuzu açıktır.

Ann Arbor’da hayvanlarla tanışın

Ann Arbor’un sadece birçok park seçeneği değil, aynı zamanda hayvanlarla etkileşim kurmak için birçok fırsat var. Leslie Bilim ve Doğa Merkezi aylık doğa masalları (1-5 yaş) programlar sunmaktadır. Yaratık evleri de birçok hafta sonu açık. Ayrıca, yaratıkları yakından çıkarmak için hayvanlarını aylık olarak Ann Arbor uygulamalı müzesine getiriyorlar.

Yaratık Koruma, günde 10A-6p’den açık alanlara sahiptir ve cumartesi günleri iç mekanlarda hayvan selamları sunar.

Çok daha fazla hayvan görmek istiyorsanız, Toledo Hayvanat Bahçesi ve Detroit Hayvanat Bahçesi Ann Arbor’dan yaklaşık bir saat uzaklıktadır. Toledo Hayvanat Bahçesi, çocukların (hava beklemede olan), hayvanları ve iç mekan aktivitelerini sürdürebileceği bir akarsu içeren harika bir çocuk bölümü olan Nature’in mahallesini sunar.

Ann Arbor’da içeride oynayın

Briarwood Alışveriş Merkezi oyun alanı küçük çocuklar için idealdir ve ebeveynler için bir ödül olarak cihaz şarjı için satış noktaları ve USB bağlantı noktaları sağlar. Alışveriş merkezinin 2013 yenilemeleriyle, merkez mahkemesine hemşirelik odaları, aile tuvaletleri ve yüksek sandalyeler ekleyerek alışveriş merkezini çok daha aile dostu hale getirdiler.

Downtown Ann Arbor etkinliğine katılın

Yıl boyunca Ann Arbor’un ana caddesinde aileler için ideal olan çeşitli etkinlikler vardır. Ann Arbor Yaz Festivali’nin Top of the Park, Haziran ortasından Temmuz ayı başlarına kadar uzanıyor. Canlı müzik, çocuk aktiviteleri ve gece geç saatlerde açık hava filmleriyle, açık hava akşam yemeği için veya akşam yemeğinden bir veya iki saat geçirmek için ideal bir yer.

Ayrıca, Ann Arbor şehir merkezinde düzenlenen bir dizi bir günlük etkinlik var. Bebekler ve küçük çocuklar için en iyilerden biri, Cadılar Bayramı’ndaki (veya Cadılar Bayramı bir hafta sonu düştüğü önceki Cuma) Ana Sokak Treat Geçit Törenidir. Çocuklar Main Street’teki mağazalarda ve restoranlarda kandırmaya veya tedavi etmeye davet edilir. Çocuklarla birlikte diğer popüler şehir festivalleri arasında festivooller, haddeleme heykel otomobil şovu ve ‘Ann Arbor Taste bulunmaktadır.

BiçimUCH Ann Arbor’da UM’nin ötesinde daha fazla etkinlik, Ann Arbor’u çocuk etkinlik takvimi ile ziyaret ettiğinizden emin olun; Bebekler veya küçük çocuklar için en iyi gezileri bulmak için etkinlik listesini de filtreleyebilirsiniz.

Anna Mae’ye Ann Arbor’a içeriden önerileri için teşekkür etmek istiyoruz. Anna Mae Trievel ve kocası 9 yaşındaki bir kızın ebeveynleri. Anna Mae, 2008 yılında ailesi ve arkadaşları için Ann Arbor Family etkinliklerinin bir listesini derlemeye başladı ve ebeveynler için harika bir siteye dönüştü. 2011 yılında kızının ilkokula başladığı zaman, siteyi Ann Arbor’a çocuklarla yeniden markaladı ve sitenin odağını, bebekler için bebekler için etkinlikler içerecek şekilde genişletti.

[Anna Mae Trievelâ tarafından Michigan Üniversitesi ve sonuncusu Aahom tarafından sunulan tüm fotoğraflar, Ann Arbor Müze’de Hands]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *