Paylaşım ile zor deodorant noktalarını elde edin!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Uzun yıllardır orada olan tişörtlerden kokmuş kokulu deodorant lekeleri alabilecek bir ürün olduğunu duyduğumda kendim için denemek zorunda kaldım.

Deo-go, sertleşmiş, giysilerin koltuk altlarında görünen noktaları geliştirmede% 100 verimli olacak şekilde geliştirilen yeni bir formüldür.

Yapmanız gereken tek şey, renksiz tişörtlerinizin alt kollarına püskürtmesinin yanı sıra 20 dakika bekletmesine izin vermektir. Ardından giysiyi çamaşır makinenizdeki rutin çamaşırlarınızdan ayrı atın. Rozet ilk kez çıkmazsa, işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Tipik olarak pembe giymiyorum, yine de yaklaşık on iki yıl önce pembe bir tişört aldım ve sahip olduğum en rahat tişörtler. Koltuk altlarının altındaki noktalar o kadar fakir ki, tişörtün artık saldırgan bir kokusu var. Deo-go’yu noktalara kullandığımda, şişedeki talimatlara uyduğumda sonuçlara hayran kaldım.

T-shirt’in 20 dakika boyunca deo-go’ya ıslanmasına ve her şeyi kendi başına yıkamasına izin verdikten sonra, noktalar hala çıkmadı. Ancak tekrar tedavi ettiğimde, bu sefer bir gecede ıslatmasına izin vermek en iyi çıktılar. Bu ürün işe yarıyor, ancak lekeleriniz gerçekten benimki gibi öğütülüyorsa, birkaç deneme gerektirebilir.

Önceki

Sonrasında

Aydınlatma bu resimlerde son derece büyük değil, bu yüzden lekeyi göremeyebilirsiniz, ancak yakından bakarsanız oradadır.

Deo-go yatırıma değer mi?

İnternette 11,49 $ karşılığında bir şişe deo-go satın alabilirsiniz ve 15 gömlek kadar tedavi edecektir. Aynı şekilde para iade garantisi var. Ürünleri yerleri çıkarmazsa, paranızı geri alabilirsiniz. Bir tişörtün tipik maliyeti yaklaşık 10-15 $ ‘dır, bu yüzden onlar üzerinde lekeler olduğu için 15 tişört atarsanız 150-225 $ atıyorsunuz. Tee gömleklerinize değer verirseniz, bu bir modifikasyonun yanı sıra, evet, Deo-go’ya yatırım yapmaya değer.

İLGİLİ BM İklim Değişikliği Raporu: Dünya ısınması, buzullar erimesi, deniz seviyeleri yükselen aslanların yanı sıra kaplanların yanı sıra ayılar, oh benim!

Deo-go hakkında çok daha fazla şey keşfetmek ve bir şişe satın almak için bkz. Getdeogo.com.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında bir şişe deo-go aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında sağlıklı anneler dergisine başladı. Healthy Mothers Magazine şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam bloguna yerleştirildi ve bir dizi özellik Sağlık ve Sağlık Profesyonel yazarları ve ana blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Anneler Sosyal Medya Ağı’nı yönetiyor, annenin doğal sağlığı ve sağlıklı yaşamı ve Wellness Store’u ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda

Bu yazıya bağlantı: deo-go ile zor deodorant noktaları elde edin

5/5

(1 inceleme)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *