Kendi kahvaltısını yapmasını nasıl sağlıyorum

Bu, self-servis gıda hazırlığını gerçeğe dönüştürerek hem çocuğumun kendine güvenini hem de kendi dinlenmemi nasıl donatmaya çalışıyorum.

Kahvaltı ile başlayalım. Hızlı bir şekilde dökebilecekleri bir kapta sütü düşük bir rafa koyarak sabahları büyük çocuklarımı sabahları kendi tahıllarını yapmaya motive ediyorum. Bu modele yerleşmeden önce birkaç farklı stil satın aldık, Lock & Lock 1 litrelik sürahi, çünkü dökülmeye zor (ER) getirilmesi basit. Aynı şekilde tahılları ulaşılabilir bırakıyoruz.

Mutfak alanımızın zemin seviyesinde büyük çekmeceleri vardır, bu yüzden onları tüm plasticky çocuk dostu yemeklerin yanı sıra bardakları Chuck için kullanıyoruz. Yığınlama konusunda endişelenmiyorum ve çekmecede organizasyon bana iki önemli fayda sağlıyor: Bulaşık makinesini boşaltmak bir esintidir (neredeyse eşyaları atıyorum) ve gençlerin güzel satın almayı devirme konusunda endişelenmesi gerekmiyor Masayı ayarladıklarında.

Orada kırılabilir şeyleri orada tutmadığımı da fark et.

Bebek şişelerini ve yudum bardakları organize etmek için benzer bir teknik uyguluyoruz. Tezgahın üzerinde beyaz bir bezle kaplı bir plastik çöp kutusu var. Bulaşık makinesinden çıktıklarında ilgili tüm parçalara atıyorum ve bitler birlikte kurutmayı yüzeyebilir. Temiz emziklerin yanı sıra ilaç fışkırtıları sık sık yöntemlerini kapta yaparlar. Hayır, küçük çocuğumun kendi şişelerini yapmasını beklemiyorum. Hala.

Mutfak alanınızda gençlerinizi bağımsızlığa motive etmek için herhangi bir püf noktası ve teknikleriniz var mı?

Bir yaşında bir çocuk için en iyi hediyeler-2022 için en iyi seçimler

Bir yaşındakiler bir oyuncak bir oyuncak yapar-o popo kremi tüpü veya atmaya çalıştığınız tek kullanımlık kahve fincanı gibi-ancak bu don ‘ En iyi hediyeleri yapın, sizin için bazı kavramlarımız var. Tam burada bir yaşındaki en iyi hediyelerimiz.

Listemizdeki bir yaşındaki en iyi hediyelerden bazıları eğlenceli oyuncaklar, bazıları gelişim için harika, diğerleri de gülünç sevimli.

Bir yaşında en iyi hediyeler

Bu yaş için fantastik oyuncaklar bulmak özellikle zor olabilir. Bebek oyuncaklarından büyüyorlar, ancak çok sayıda “büyük çocuk” oyuncaklar küçük parçalar içeriyor veya gelişimsel olarak gelişmiş. Aynı zamanda, beyinleri ve duyuları, büyümelerine ve oynadıkları gibi keşfetmelerine yardımcı olmak için stimülasyona ihtiyaç duyar. Bu yüzden, 1 yaşındaki bir çocuk için bu en iyi oyuncakların listesini, biraz zevk alacağından emin olduk.

Bir yıllık için en iyi 5 hediye neden anneler böyle
Lovery Play kitleri, bebeğinizin gelişim aşaması için ideal olan oyuncakların yanı sıra oyun zamanını basitleştirecek.
Ayeku dengesi bikeiyour bit, bu bisiklette scooting ve iç mekanda kullanmak için risksiz olmasını sevecektir.
Melissa ve Doug Touch & Feel Puzzletis Bulmaca, her parçada bulanık üstlere sahip harika bir duyusal oyuncaktır.
Manhattan Toy Stella Dollthis, bit olanlar için harika bir ilk bebek ve peluş olmasını seviyoruz.
Nuby Mor Ahtopus Bath Toymake Banyo Zamanı biraz daha eğlenceli yanı sıra biraz daha eğlenceli, böylece onları gerçekten temizleyebilirsiniz!

Bebek Einstein merak masası

Bir yaşında, birçok çocuk bacaklarında daha istikrarlı hale geliyor, aynı zamanda yürüyüş için gerekli kasları da inşa ediyor. Bu oyuncak, beş duyuyu da keyifli ve eğlenceli yollarla teşvik ederken tüm bunları yapmalarını sağlar. Bebek Einstein Merak Tablosu, dişliler ve renk devreleri gibi harika hareketli parçalar içeren bir etkinlik istasyonudur ve aynı zamanda 65 melod ve ses içerir. Ve henüz ayakta durmaya veya yürümeye hazır olmayan bir yaşındakiler için, bacaklar zemin veya masa oyunu için elenebilir.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Lovery oyun kitleri

Tatil sezonu bizi çocuklarımız için tonlarca rastgele oyuncak ve biblo satın almaya motive edebilir, ancak gerçek şu ki, bit olanlar gerçekten sadece birkaç harika oyuncak gerektirir. Bu yüzden Lovery oyun kitleri ile tüketildim. Bu kitlerde bulunan tüm oyuncaklar profesyoneller tarafından geliştirilmiştir ve bebeğinizin gelişim aşamasında keşfetmeyi desteklemek için ima edilir.

Onlar hakkında sevdiğim başka bir şey… oyun süresini gerçekten kolaylaştırıyorlar. Önerilerin yanı sıra oynamak için yöntemler sunarlar (çünkü bir bebekle oynamak göründüğünden daha zor olabilir!). Üyelik fantastik bir Noel hediyesi üretecekti, aynı zamanda herhangi bir zamanda iptal edebileceğiniz için hiçbir taahhüt yok!

Onları buradan kontrol edin!

Toyventive Bebek Aktivite Küpü

Bir etkinlik küpünde yanlış gidemezsiniz ve bu canlı ahşap versiyon, bit elleri için çok sayıda etkinlik sağlar. Toyventive Bebek Aktivite Küpü, ahşap bir boncuk labirentinin yanı sıra bir şekil sıralayıcısı da dahil olmak üzere beş aktiviteyi birleştirir ve aynı zamanda Bit One’ın beyninin geliştirmesine yardımcı olur. Bu küpün büyüleyici ve yararlı bir işlevi, iki çocuğun aynı anda etrafta dolaşmak için çok eğlenerek oynayabilmesini sağlamak için iki parçaya ayrılmasıdır.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

BAŞLANGIÇ KOŞULLARI KOŞULLARI 100 kelime Kitap

Yürümeye başlayan çocuğunuzun duyularını teşvik edin ve bu etkileşimli birinci kelimeler kitabıyla dil ilerlemesini motive edin. Arkadaşları Keşfetme 100 kelimelik kitap kitap, gürültü etkileri ve hayvanlar, yiyecekler, renkler ve daha fazlası hakkında eğlenceli gerçekler ile birlikte kelimeleri duymak için satın alma sayfalarındaki resimlere dokunmasını sağlar. Bu kitap aynı şekilde iki dillidir, her kelimeyi hem İngilizce hem de İspanyolca sağlar.

Buradan kontrol edin!

Ciftoys Müzikal Keşfetmek Workbench

Bu canlı bina araçları setinde, 1 yaşındaki çocuğunuz müziğe, ışıklara ve gürültü efektlerine de tedavi edilecektir. Araçlar sadece küçük çocuklar için eğlenceli ve ilgi çekici bir oyuncak değil, aynı zamanda Ciftoys müzikalini keşfetme Workbench, çocukların mekansal beceriler, el-göz koordinasyonu ve el becerisi kurmasına yardımcı olur. Kolay çekmecenin yanı sıra çocuk güvenli testeresi gibi hareketli parçaların manipüle edilmesini de isteyecekler.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Bebek Einstein Magic Touch Piyano

Bit bir tane için ilk piyano ideal. Bu piyano oyuncak, herhangi bir düğme olmadan bebeğinizin parmak uçlarının dokunuşunda sihirli bir şekilde müzik çalıyor! Bu müzik yapım oyuncağı, genç yaşta renk koordinasyonu ile birlikte bebek ayarınıza farklı ritmik desenlere yardımcı olabilir. Ahşap anahtarlarla eşleşen renk kodlu notlar vardır. 3 sayfa müzik ve birS 6 farklı şarkı veya kendiniz üretin! Bu, 6 aylık ve yukarı için harika bir hediye.

Buradan kontrol edin!

Bebek Onesies

Çocuğunuzun merakını teşvik etmek ve onlara harika bir akışın (bilim, teknoloji, okuma/yazma, mühendislik, sanat ve matematik) konularının ne olabileceğini tam olarak göstermek için asla erken değildir. Piccolina’nın bebek onesies sadece rahat değildir, ancak paleontoloji, lokomotifler, kartografi, entomoloji ve jeoloji gibi şeylere dayanan bazı inanılmaz baskıları işler.

Desenler onu parktan çıkardı, ancak aynı şekilde bu onesies’in% 100 pamuktan yapılması ve fermuarlı ön planlara sahip olmasını seviyorum (meraklı bir kıpır kıpır bebeği değiştirmeye çalışırken mutlak bir zorunluluktur!). Bu bebek onesies, bu yıl ilk kez yeni doğan boyutlarında sunulacak ve 24 ay kadar gidecek.

% 20 indirim için kodu çaylak20 kullanın!

Burada alışveriş yap

Melissa ve Doug geometrik istifleyici

Oyuncaklar bir nedenden dolayı gelenekseldir – eğlencelidir! Küçük çocuklar, bu 25 parçalı seti istifleme, renk sıralaması ve istiflenmiş bulmacaların montajı da dahil olmak üzere çok sayıda şekilde kullanabilirler. Melissa ve Doug Geometrik istifleyici gibi oyuncaklar aynı şekilde ince motor becerileri ve el-göz koordinasyonu oluşturmak için harika. Bu, bir yaşındaki çocuğunuzla da büyüyebilen bir oyuncaktır, sonuçları ve renkleri belirlemeye başlayan yaşlı küçük çocuklar için keşfedici bir oyuncaktır.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Küçük Tikes Spiralin ‘Seas Waterpark Oyun Masa

Biraz Tikes Spiralin ‘Seas Waterpark Play Masası, eğlenceli karakterlerle erken motor becerileri oluşturmaya yardımcı oluyor. Dış yaz ayları için ideal oyuncak ve ayakta dururken hala dengelemeye çalışan kiddoslar için sürekli yeterli. İlgi çekici oyunu teşvik eder, ayrıca 1 su bardağı ve su fışkırtma 5 yuvarlak karakter içerir.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Ayeku denge bisikleti

Denge bisikletleri, aynı zamanda temel becerileri keşfederken çocuğunuzun bağımsız hissetmesini sağladıkları için 1 yaşındaki bir çocuk için en iyi oyuncaklardan biridir. En iyisi, biraz sizin için zevk almak için yürümek zorunda değil! Küçük çocuklar bacaklarını geliştirebilir, koordinasyon ve dengeyi kazanabilir ve aynı zamanda bisiklet sürme başlangıç ​​aşamalarıyla, hepsi de evinizin güvenliğinde başa çıkabilir. Ayeku denge bisikleti, zeminlere zarar vermemek için geliştirilmiştir ve aynı zamanda çocuğunuz için temel güvenlik özelliklerini içerir. Direksiyon, yan düşmeleri önlemek için 50 derecelik bir açıyla sınırlıdır ve ayrıca koltuk, bit biniciniz için uygun bir şekil almanıza yardımcı olacak şekilde ayarlanabilir.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Yağ beyin oyuncakları tarafından dimpl rakamlar

Bu silikon duyusal oyuncak, bit parmaklar için büyüleyicidir ve duyusal motor becerilerinin ilerlemesini ve renk araştırmalarını teşvik eder. Dimpl basamak oyuncak, hem İngilizce hem de İspanyolca bu oyuncakta olan sayıları keşfetmeye başladıkça çocuğunuzla da büyüyebilir. Kiddo’nuz, quishy baloncukları patlatmanın yanı sıra, ödüllendirmenin yanı sıra saatlerce eğlenecek – bu oyuncağı kırmak imkansız!

Buradan kontrol edin!

Hape pound ve musluk tezgahı

One-year-olds like to try out sounds, however some toys are just obnoxiously loud. Hape pound ve musluk tezgahı ile ilgili durum değil. Ebeveynlerin fındıklarını sürmeden bir klavye ve ksilofon da dahil olmak üzere çok işlevli enstrümanlar ile müzikal ilerlemeyi teşvik eder! Gençler de aynı şekilde, kürelere dokunmak için dahil edilen çekiç kullanmayı ve onları kovalamak için koşmadan önce notların üzerinden geçerek göndermeyi seveceklerdir.

Buradan kontrol edin!

Melissa ve Doug Touch & Feel Bulmaca

Age one is a fantastic time to begin assisting your kid discover puzzling skills, which are essential for emotional, cognitive as well as skill development. This Touch & feel puzzle is especially suitable for a young young child since the pieces stand up so they can double as toys themselves. Plus, each includes a textured surface that will keep bit hands curious as well as amused. This is a fantastic screen-free toy that keeps kids’ attention.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

LeapFrog My pal Scout

This lovable luxurious canine is method much more than a cuddly buddy for your kiddo – each paw activates music, tunes as well as games. as well as My pal Scout can even be set to state your child’s name! This toy is developed to assist youngsters discover things like very first words, everyday routines, counting, as well as emotions. It includes five pre-loaded songs, however parents can go on the internet as well as select from 30 others, too.

Buradan kontrol edin!

Playskool hectic sphere Popper

Ball poppers are tons of fun, as well as this from Playskool will pleasure your 1-year-old’s senses. It includes five balls, which your kid feeds into ramps as well as tubes, only to view them appear on the air again. It includes music as well as silly noise impactsand, even though it’s a toy with a great deal of action, it’s triggered by a big easy-push button that bit ones can utilize on their own.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Nuby Purple Octopus bath Toy

Add much more interactive play to bathtime with this lovable Purple Octopus! He is textured to support discovering with touch, as well as he includes a set of rings that your kid can location or toss onto his tentacles to motivate hand-eye coordination. all of the included pieces float, too, so they won’t get lost under the bubbles!

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Spike the Hedgehog

It’s impossible NOT to grab onto Spike the Hedgehog’s inviting, chunky spikes, as well as bit hands will have fun trying to pop them back into place, too. They can likewise be utilized for color-sorting as well as color recognition play, as well as eliminating as well as replacing them into Spike’s back is fantastic for fine motor skill development. As your kid gets older, this toy can likewise be utilized for discovering early counting skills.

Buradan kontrol edin!

Best gifts for a One Year Old That motivate creativity

Manhattan toy Stella Doll

Is your bit one prepared for their very first doll? This luxurious doll is a fantastic choice if so! Plus, it is available in a range of material skin tones as well as hairstyles.

Burada alışveriş yap

Little Feminist infant gift set from Estella

The bit Feminist book is an absolute preferred in our household. It’s so essential to introduce our kids to powerful world-changers. Plus, this gift set includes an “Elect Women” luxurious toy that’s hand-knit in Peru. Your bit one will adore it!

Shop Estella Here

Mega Bloks very first builders Bag

One of the high qualities of the very best toys for 1-year-olds is that they ought to be simple to deal with so your young young child can feel independent as they play. These vibrant Mega Bloks are produced bit hands as well as they’re ideal for the type of hands-on, imaginative play that is perfect for early youth development. This set includes 80 pieces in different sizes as well as shapes, in addition to an easy-carry bag for storage as well as transport.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

Toy Dump Truck

Both bit young boys as well as women like vehicles. eco-friendly toys makes their prominent dump truck in three color combos to fit your preferences for about $20. The trucks are very durable as well as made of recycled milk jugs so I’m prepared to pay a bit more.

Mevcut maliyetleri buradan kontrol edin!

You may likewise delight in these gift guides:

Best toys for 2 Year Old women [15 lovable choices for your bit girl]

The finest toys for 5 Year Old young boys [20 fantastic Options]

Best toys for 6 Month Old Babies

Pin for Later:

Çocuğunuza Okuma İpuçları

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bir fotoğraf kitabı okumak roket bilimi değildir – sadece açıp kelimeleri kontrol etmişsinizdir. Doğru? Gerçekten de, hayır… eski bir okul öncesi ve anaokulu öğretmeni olarak, fotoğraf kitaplarını okuma konusunda adil payımı küçük çocuklara yaptığımı varsayabilirsiniz. Her zaman benim tercih ettiğim şeylerden biriydi. Şimdi olduğu gibi hala dört genç torunuma kitap okumayı seviyorum. Kurum yılının başında, ebeveynleri veya büyükanne ve büyükbabaları sınıfa bulmayı memnuniyetle karşılayan ve eve gönderdiğim bir kitap listesinden seçtikleri bir hikayeyi kontrol eden bir “Konuk Okuyucu” kayıt sayfam vardı. Sınıfımı öğrencilerim için çok önemli olan yetişkinlerle paylaşmayı sevmeme rağmen, bazı ziyaretçiler hikayeyi sürdü ve çocuklarla meşgul olmak için biraz. Bir fotoğraf kitabının iyi okumanın biraz inandığını ve özen gösterdiğini keşfettim. İşte burada size yardımcı olacak birkaç fikir, bir hikaye okuma ustası oldu! 1. İlk önce kitabı kendinize kontrol ettim. Bu sadece birkaç dakika sürer ve çocuğunuzu hikayeyi duymaya davet etmeden önce yapılabilir. Hikayeyi kontrol ettiğinize ek olarak kitabı tanıtırken, hikaye çizgisini ve kelimeleri tanımak size yardımcı olacaktır. Okumaya başlamadan önce çocuğunuzla kitabın kapağına bakın. Bu bir yemek öncesi meze gibidir! Çocuğunuzdan hikayenin ne hakkında olabileceğini varsaymasını isteyin. Bu, haklı olup olmadığını merak edeceği için faiz oranını ele alacaktır. Belki de bir varsayım yapmak istersiniz. Bazı çocukların kitabın içinde kapak resmiyle aynı veya benzer fotoğrafı keşfetmekten hoşlandığını anlıyorum. Başlık, yazarın adını ve illüstratörün adını kontrol etti. Çocuklar belirli yazarları veya illüstratörleri anlamaya başlayabilir ve kendilerine özel olanlara yönelebilirler. Birçok fotoğraf kitabını severken, favorilerim olan birkaç yazar ve illüstratörler olduğunu anlıyorum. 4. Çocuğunuza hikayeyi dinlemeye devam edecek önde gelen bir endişe sorun. Örneğin, Kevin Henkes’in hikayesinde Lilly’nin Mor Plastik Çantası, Lilly bu çantayı okula götürdüğünde çocuğunuzdan ne olduğunu bulmasını isteyebilirsiniz. Sylvester’ın yanı sıra William Steig’in Sihirli Çakıl hikayesinde, çocuğunuzun Çakıl Sihrini Neyin yanı sıra harika bir şey hakkında endişelendirebilirsiniz. Hikayeyi İfade ile kontrol ettim. Diyalog için bir konuşma tonu kullanın ve bunu denemeye hazırsanız sesleri biraz değiştirin. Sadece kelimeleri okumakla kalmayıp hikayeyi anlatıyormuş gibi kontrol ettim. Bir ünlem noktası olduğunda kendinden geçmiş olun ve bir endişe işareti olduğunda sesinizin perdesini yükseltin. Tonal modifikasyonların ve etkileyici bir sesin bir hikayeyi hayata geçirebileceği tam olarak şok olursunuz. Durmadan hikayeyi baştan yüzeye kontrol etmeye çalışın. Yazarlar, kelimelerini seçerken ve sayfaya koymada harika bir bakım teklifinde bulunurlar. Bu kelimelerin ritmi, bina hikayesine ek olarak, bir yan konuşma için hikaye durdurulduğunda kaybolabilir. Mümkünse, okumayı tamamlayana kadar çocuğunuzla ilgili tartışmayı kaydedin. Geri dönün ve hikayenin büyüleyici unsurlarını gözden geçirin. Şimdi kitabın kapsamlı bir tartışma zamanı. Çocuğunuzdan hikayeye tepkisini isteyin. Beğendi mi? Tercih ettiği kısım neydi? Hikayedeki karakterlerin duygularını ve eylemlerini gözden geçirin. Çocuğunuz eylemlere katılıyor mu? Aynı durumda ne yapardı? 8. İllüstrasyonlara çok dikkatli bakın. Herhangi bir fotoğraf, bundan sonra neler olacağına dair ipuçları veriyor mu? Tercih edilen illüstrasyon neydi? Bu, çocuğunuzun bazı görsel ayrımcılık becerilerini yöntemine yönlendirmesi için bir şans! Resimdeki belirli nesneleri keşfedebilir mi? Küçük bir çocuğa fotoğraf kitabı okumak, özel bir zamanı paylaşmak için müthiş bir şans ve aynı şekilde karakterleri, duyguları ve durumları keşfetmek için de olabilir.

Çocuğunuzun önemli okula hazırlık becerileri oluşturmasına yardımcı olma konusunda bilgi için, lütfen bir anaokulu hazırlık testi ve çok sayıda ücretsiz anaokulu çalışma sayfası için www.schoolsparks.com adresine gidin.

Homeopatinin faydaları

Renee Abramovitz eski bir okul öncesi ve K2008 yılında emekli olan Indergarten eğitmeni, dört muhteşem torununa “tam zamanlı büyükanne” oldu. Tüm ebeveynlerin çocuklarının ilk yanı sıra çok önemli eğitmen olduğu kavramı konusunda tutkuludur ve ebeveynlere, çocuklarıyla evde etkili bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları güven ve güven vermeye çalışır. Renee, Www.schoolsparks.com adresindeki küçük çocuklarla çalışmak için fikirleri paylaşıyor ve burada ebeveynlerin, çocuklarının kurum başlamaya hazır olmasını ve ebeveynlerinin çocuklarıyla evde kullanmaları için çok sayıda ücretsiz anaokulu çalışma sayfasını incelemek için alabileceği ücretsiz bir anaokulu hazırlık testi kullanıyor.

Bu gönderiye bağlantı: Çocuğunuza okumak için ipuçları

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Çevrimiçi Kanada eczanelerinden perscription sipariş etmek ABD’de

paylaşım bakımından artıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki reçeteli ilaçların maliyeti çok daha fazla arttıkça ve çok daha fazla Amerikalı ilaçlarını satın almak için Kanada’dan çevrimiçi eczaneler arıyor. Bu ilaçlar Amerika Birleşik Devletleri’nden daha az pahalıdır ve yabancı ülkelerde tezgahın üzerinde çok sayıda reçeteli ilaç kullanılmaktadır.

Yabancı ülkelerden reçeteli ilaç satın almak temeldir ve Kanada eczaneleri Amerikalılara uygun fiyatlarla çevrimiçi ilaç satmaktadır. Amerikalılar neden reçeteli ilaçlarını çevrimiçi Kanada eczanelerinden alıyor?

Amerikalıların çevrimiçi Kanada eczanelerinden reçeteli ilaç satın almayı seçmesinin yedi nedeni

Kanada, fiyatların düşük tutulmasına yardımcı olan reçeteli ilaçlar üzerinde fiyat kontrollerine sahiptir.

ABD’deki reçeteli ilaçların fiyatları düzenlenmez, böylece ilaç şirketleri kendi fiyatlarını belirleyebilir.

Amerikalıların ilaç şirketlerini olumsuz yan etkiler için dava etme olasılığı çok daha yüksektir. Bu davalar, ilaç şirketlerinin avukat ve mahkeme ücretlerini karşılamak için satın alma fiyatlarını artırmalarına neden olur.

Medicare’de bile birçok yaşlı vatandaş reçeteli ilaçlarını Amerika Birleşik Devletleri’nde satın alamaz.

Kanada’da jenerikler Amerika Birleşik Devletleri’nden 5 yıl önce kullanılabilir hale geldi ve isim markalarından en az% 25 daha az olması gerekiyor.

Kanada’ya satılan ilaç şirketlerinin ürünlerinin reklamını yapmasına izin verilmez ve bu da maliyeti düşük tutar.

Kanada eczanelerinden çevrimiçi sipariş vermek güvenli ve güvenilirdir.

*Açıklama: Yukarıdaki yazı, Canadadragpharmacy.com adına yazılmış sponsorlu bir gönderidir. Şirket, bu blogda reklam alanı için parasal tazminat sağlıyor.

Bu gönderiye bağlantı: Çevrimiçi Kanada eczanelerinden perspripti sipariş etmek ABD’de yükselişte
İlgili kayıtlı diyetisyen, diyetinize eklemek için dört bahar sebzesini paylaşır

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Tasten Rainbow

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Yemek sevgimi paylaşmanın yanı sıra hepinize katılmaktan çok heyecanlıyım. Dağlarda uzun bir hafta derin bahar karı oldu. Günüm bu muhteşem gökkuşağı pazı tarafından aydınlandığında, kendime saklayamayacağımı biliyordum. Bu nedenle, iki bölümden gelen Rainbow Chard, Healthy Moms’da haftalık araştırmamın başlangıcı olarak sizinle paylaşacağım ilk tarif.

Hepimiz yeşilliklerimizi yememiz gerektiğini anlıyoruz, ancak çevre dostu yapraklı bir sebzenin beslenmesi canlı renkte paketlendiğinde, sonuç tüm hanehalkının takdir edebileceği bir şeydir. Chard ile ilgili en iyi şey, bence, birinde gerçekten iki sebze olması.

Tabii ki, bu gerçeği görmezden gelebilir ve sadece sapları ve yaprakları birlikte pişirebilirsiniz (şalgam yeşilliklerinde olduğu gibi). Bununla birlikte, kesim gövdelerini tuz ve zeytinyağının hafif bir kaplamasına atmayı ve 15 dakika boyunca 425 derecelik bir fırında kızartmayı tercih ederim.

Sonuç, kuşkonmaza benzer, ancak en seçkin çocuğu bile cezbedecek şeker benzeri renklerle.

Yapraklar güzel, ağır ve önemli. Bugün onları 1/2 bardak kümes hayvanı suyu ve iki ince dilimlenmiş sarımsak karanfil ile bir sote tavada hazırladım. Stoku kaynattıktan sonra, sıcaklığı indirdim ve yeşilliklerin yaklaşık on dakika boyunca kaynamasına izin verdim. Kaynattıktan sonra sıcaklığı kısaca kaldırdım ve servis yapmadan önce bir çorba kaşığı beyaz şarap sirkesi ekledim.

Tadı güçlüydü, sadece ihtiyaç duyduğum yaz aylarında taşıma. Kıvırcık bir kuskus yanı sıra küp tavuk ile birlikte öğle yemeği için chard servis, ancak bu sebze için evlilik olanakları gerçekten sonsuz (her ne kadar chard birincil kurs ile gölgede olmasını tavsiye ederim).

Bu gönderiye bağlantı: gökkuşağının tadına bakın
Salatalıkların sağlık ve sağlıklı yaşam faydaları ile ilgili

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak