Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Günlük olarak bilmeniz gereken en iyi ve en sağlıklı ürünleri bulmak, denemek ve inceleyerek web’i bir yıl boyunca inceledik. Şimdi, hayatınızdaki herkes için en iyi hediyeyi seçmenize yardımcı olmak için, bu altı kategorideki favorilerimize sadece favorilerimize ayrıldık: fitness, yiyecek, ev, gadget, çekicilik ve stil.

Kesimi yapan şey: Hayatınızı basitleştiren ustaca sağlıklı hediyeler. Her bütçeye uyacak fikirler var ve listenizdeki herkesi – kendiniz bile kapsayacak. Mutlu Noeller!

FİTNESS

Mi Adidas özelleştirilmiş spor ayakkabıları
http://wms-na.amazon-adsystem.com/20070822/us/js/link-enhancer-common.js?tag=thetalzoo-20&inkid=7mlv7tpztzw24clp
Kendi spor ayakkabılarınızı tasarlayın.

Ayaklarınız farklı boyutlarsa (birçok insan olduğu gibi), Mi Adidas her ayak için ideal uyumu satın almanıza izin verir. Ardından vücut, trim ve taban için renkleri seçersiniz. Erkekler ve kadınlar için koşu, eğitim, tenis, golf, basketbol ve daha fazlası için kullanılabilir.

Armut Mobil Eğitim İstihbarat Sistemi

Şiddetli koşucular için kişisel bir eğitmen.

Bu küçük gizmo akıllı bir biofeedback eğitim sistemidir: egzersiz yaparken vücudunuzun eylemini prosedürler ve sizi takip etmek için koçluk sağlar. En sevdiğiniz çalma listesiyle bile senkronize olur. Çok daha fazla Fitness Tracker Review için okuyun.

Hiper giysiler

Çok daha fazla kalori yakan güç eğitimi almanın yeni bir yolu.

Onlar dambıl, kettlebell, ilaç topları ve daha fazlası. Kumbaklar (bir dizi ağırlıkta kum dolu, disk şeklindeki torbalar) gerçekten kalp atış hızınızı yükseltir ve aynı zamanda size bir kardiyo yanık verir. Bunları normal kuvvet antrenmanı rutininizden kurtulmak için kullanın.

BESİN

Aqua Zinger

Kendi aromalı suyunuzu yapın.

Düz su hayranı değil mi? Bu su şişesinin tabanında mini bir ışığa sahiptir. En sevdiğiniz meyveler veya otlar ile doldurun, şişeyi ve voila’yı sallayın: harika tatma suyunuz var!

Brooklyn tuzlu turşu kiti

Uzman yardımı ile kendi turşu sebzelerinizi yapın.

Turşu aşk mı? Turşu havuç, turp ve hemen hemen her şeyi salamaya seveceksiniz! Williams Sonoma ve Brooklyn Brene’deki turşu uzmanları tarafından geliştirilen bu kit, kavanozlar, baharat karışımları, kolay tarifler ve daha fazlası ile kendi müthiş ev yapımı versiyonlarınızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

İlgili Konuk Makalesi- Ben kimim ve nereye gittim? “Boşandıktan sonra kendini tekrar bulmak için bir kadın rehberi

Yotam Ottolenghi tarafından bol miktarda

Sağlıklı gıda tadı olumlu günahkar yapan bir vejetaryen yemek kitabı.

Top Londra şefinden bu yemek kitabı, tüm zamanların en sevdiğimizdir. Her tarif çok fazla lezzetle patlıyor, eti kaçırmayacaksınız!

EV

Nadir Mallar Kendi Kendine Alınan Ekici

Herhangi bir bireye yeşil bir başparmak verir.

İç mekan hava kirleticilerini çıkarabilecekleri düşünüldüğünde, bir odalı bitkiye sahip olmak sağlığınız için iyidir. Ama eğer onları her zaman sulamayı unutan tipseniz, bu ekici mükemmeldir. Orta odayı suyla doldurun ve ekici bu işi sizin için yapar.

Umbra Brinse Diş Fırçası Tutucu/Tumbler Combo, Beyaz

Diş fırçanızı duş odası mikroplarından koruyun.

Bu hepsi bir arada diş fırçası ve tumbler seti size yerden tasarruf sağlar ve diş fırçası mikropsuz tutar. Tumbler, dişlerinizi fırçalamayı, havadaki mikroplardan korumayı tamamladıktan sonra fırçanızın üstüne yığınlar – tuvaleti yıkarken püskürtülen tür gibi.

Ultrasonik nemlendirici

Görüntülemekten memnun olacağınız sevimli bir nemlendirici.

Cildiniz kışın ısı olur olmaz kurursa, bir nemlendirici gerekli bir kötülük olabilir. Ama bu aslında herhangi bir odada iyi görünen bir şey. Sessiz, doldurması kolay ve filtrelere gerek yok – ve o eski korkunç olan kadar etkili.

Alet

Power Chamute Laptop Messenger

Bir daha asla bir soketi arama.

Timbuk2 tarafından yapılan bu haberci çantası, TSA uyumlu bir şarj paketi ile birlikte gelir, böylece telefonunuzu veya tabletinizi saklayabilir ve seyahat ederken veya işe gidip şarj edebilirsiniz. Diğer eşyalarınızı da düzenlemek için tonlarca cep ve bölme var.

Saatli

Diyabolik olarak ustaca bir çalar saat.

Bir daha asla işe geç kalmayın! Bu çalar saat ulaşılamaz ve bir kereden fazla erteleme vurursanız sizi kovalamaya zorlar. Kulağa çılgınca geliyor – ama işe yarıyor!

Yankı dokunma eldivenleri

Eldivenleriniz açık olan metin.

İPhone’unuzu veya diğer dokunmatik ekran cihazınızı kullanmak için eldivenlerinizi çok daha fazla çıkarmak yok. Bu eldivenler, işaret parmağında ve Thum’da özel kumaş sporub, making them gadget-friendly. Plus, they come in stunning colors and are available for men, women and kids.

Related  6 reasons Why having good credit scores is Important

GÜZELLİK

Josie Maran Argan Bronzing Oil

get a safe glow all over — instantly.

say goodbye to winter-pale skin. add a drop or two of this organic oil, rich in vitamin E and other good-for-your-skin ingredients, to your body moisturizer and foundation for a charming glow that’s absolutely believable. 

CoverGirl NatureLuxe Gloss Balm

Moisturizing balm, gloss and lipstick — all in one!

Looking for a lipstick that’s moisturizing enough to wear all the time? With 16 shades to choose from, this lip balm is perfect. It goes on shiny like lip gloss, has color and moisture that won’t quit — and SPF 15 to keep your lips perfectly kissable all year long.

Liquid Palisade

The secret to a best manicure.

This new product makes flawless nails possible even for the most manicure-challenged. It works like painter’s tape: simply brush it on your cuticles and the areas surrounding your nails, and it’ll keep the polish off them. After the polish dries, just peel off the Palisade and admire.

STYLE

Hollywood Jean Kit

An easy way to change the length of any pants — fast.

This kit lets you change the length of your jeans so you can wear them with flats or heels. It also includes straps that keep your jeans from getting untucked from your boots, and a belt that prevents gaps and underwear sighting at the back of your jeans. Parlak!

PUMA Lily Ballet Flat

A elegant shoe that feels like a sneaker.

dressy enough to wear to dinner but comfy enough to trek around in all day, these flats are a godsend, especially for vacations. available in basic black and lots of fun color combinations.

Related  planned Parenthood says: read our Statistics: “No federal funds pay for Abortion” Lies, Damned Lies and Statistics

And, finally, a special bonus offer and our personal favorite, which we’ve found to be a sweet surprise for those who are far from you this holiday season:

Gluten-free Vegan Brownies

Chocolatey, gooey and, oh, so good!

Whether you choose the fudgy smooth brownies or the triple nut variety (or both), these tasty treats are worth sending away for. considering that they come in a pan, you can even fib and claim that you made them yourself. We won’t tell!

The editors of Completely You wrote this article.
*Image Courtesy of freedigitalphotos.net

Link to this post:18 healthy holiday gifts for everyone in Your Life!

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *