Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Dünyanın önde gelen enerji tüketicileri olarak ABD, enerjilerini birkaç farklı kaynaktan alır. Kömür, doğal gaz ve petrol gibi fosil yakıtlar, ABD’de en fazla tüketilen enerjiyi üretir. Ancak bu kaynaklar sonsuza kadar olmayabilir.

Son zamanlarda güneş enerjisi hakkında kısa bir makale yazmaya yaklaştım. Her gün haberlerde yenilenebilir enerji kaynaklarını duyuyoruz. Hükümetimiz konuya bölünmüş durumda. Ülkenin diğer bölgelerinde veya açık denizde petrol delmeye devam etmeliyiz veya güneş gibi yenilenebilir enerji kaynaklarına çok daha fazla para yatırmalıyız? Eminim enerji tüketimi hakkında kendi görüşünüz var.

Anne ve enerji uzmanı Monique Hanis tarafından cevaplanan birkaç soruya kadar yenilenebilir enerjinin gerçekten ne kadar gerekli olduğunu fark etmedim. Washington D.C. Monique’deki Solar Enerji Endüstrileri Derneği sözcüsü, Arlington, VA’daki güneş enerjili evlerinde ailesiyle birlikte yaşıyor. Genç çocuklarımız, yıl boyunca spor yapıyorlar çünkü sıcak güneş duşlarını takdir ediyorlar. Fayda faturalarımızdaki tasarrufları seviyoruz.

Aşağıda Monique sormaktan onur duyduğum sorular var.

-Aileler güneş enerjisinden nasıl yararlanabilir?

“Aileler, genellikle sistemlerinin operasyonel olduğu ilk gün başlayarak para tasarrufu yaparak güneşten yararlanıyor. Güneşe giden aileler, enerji faturalarını önemli ölçüde kesebileceklerini fark ederler. Birçok durumda, kamu hizmetleri size ürettiğiniz ekstra elektrik gücü için kredi raporu verir ve şebekeye geri beslenir. Maliyet etkin güneş su ısıtma sistemleri de tasarruf edin. Bir güneş suyu ısıtma sistemi almak yılda binlerce dolar tasarruf edebilir. Sistemleri kurulduktan sonra, yakıt maliyeti, güneş ışığı tamamen serbesttir, böylece dalgalanan fosil yakıt maliyetlerinden korunurlar. Solar’a gitmek, ailelerin paradan tasarruf etmesi için akıllı bir yatırımdır. Çok sayıda aile, çevreyi korumak için güneş enerjisine yatırım yapmaktan mutluluk duyar, çünkü güneş temiz, bol ve güvenilir yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisine yatırım yapan aileler tipik olarak enerji tüketiminin çok daha bilinçli hale gelir ve enerji kullanımlarını azaltır ve diğer verimlilik önlemlerini iyileştirir. ”

İlgili Planlı Ebeveynlik Şöyle diyor: İstatistiklerimizi okuyun: “Kürtaj için Federal Fon Yok” Yalanlar, Lanet Yalanlar ve İstatistikler

-Evler için güneş enerjisi sistemleri uygun mu?

“Bugün, evler için güneş enerjisi sistemleri, fiyatlar son 5 yılda önemli ölçüde azaldığı ve endüstri ölçeklendikçe – cep telefonu ve bilgisayar sektörlerine benzer şekilde düşmeye devam ettikçe her zamankinden çok daha ekonomik. Aslında, 50 eyalette ülkenin dört bir yanındaki aileler güneş enerjisine gitmek için akıllı yatırım yapıyor. Ailem 2006’da güneş enerjisine gitti ve yatırımımızdan 401 (k) fonumdan daha iyi bir getiri aldık. Çok daha fazla yükleyici şirketi de finansman seçenekleri sunar. Tipik olarak ek finansman maliyeti, kamu faturalarındaki tasarruflarla dengelenmekten çok daha fazladır. ”

“Hepsi müşteriden tasarruf edebilecek güneşe gitmenin birçok yolu var. Birçoğu, insanlar güneş enerjisini düşündüklerinde, çatılardaki fotovoltaik (PV) güneş panelleri düşünürler. Bu paneller, güneş ışığını, sistemin boyutuna, konum ve ortak ev enerjisi kullanımına bağlı olarak bir evin elektrik gücü ihtiyaçlarının yarısını veya çok daha fazlasını dengeleyebilen elektrik gücü oluşturmak için dönüştürür. Ev sahipleri, geleneksel elektrik, doğal gaz veya ısıtma yağı suyu ısıtıcılarına uygun bir yedek görevi gören bir güneş suyu ısıtma sistemi ile güneşin gücünü kullanabilirler. Fayda ölçekli güneş enerjisi santrallerinin büyüyen boru hattı, çok daha fazla Amerikalının, kendi mülklerine koyamasalar bile, yerel hizmetleri tarafından üretilen temiz, güvenilir güneş enerjisinden yararlanmalarını sağlar. Güneş enerjisine yapılan yatırımlarına verdiğiniz desteği belirtmek ve güneş enerjisine gitmek isteyen yerel müşterilere hangi teşvikler sunduklarını öğrenmek için yardımcı programınızla iletişime geçebilirsiniz.
Maliyetin yanı sıra, birçok insan şu anda çeşitli güneş teknolojilerinin kanıtlanmış ve güvenilir olduğunu fark etmiyor. Birçoğu 20 yıldan fazla garanti ile geliyor ve ülke çapında her zamankinden daha fazla nitelikli montajcı var. Geçen yıl, Solar, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni kurulu kapasitenin en hızlı büyüyen enerji kaynağıydı. Güneş enerjisi ekipmanı hazır, kurulmaya hazırdır ve çok sayıda iyi tanınan marka şirketi tarafından üretilmektedir. ”İlgili pektin nedir?

-Eğer öyleyse, aileler evleri için ekonomik bir güneş enerjisi sistemi nereye alabilirler?

“Güneş enerjisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Solar Enerji Endüstrileri Derneği (SEIA) sitesine bakabilirsiniz. Herhangi bir ev geliştirme projesi gibi, deneyimli yüklenicilerden en az üç katı teklif almak iyi bir fikirdir. Geçmiş projelerle ilgili referansları kontrol edin ve kimlik bilgileri, lisanslar ve ticaret ve şirket gruplarına üyelik hakkında bilgi alın. SEIA, üyelerin yüksek kaliteli hizmet ve adil ve doğru oranlar sunma sözü vererek bir etik kurallar imzalamalarını gerektiriyor. ”

-Neyce bir güneş enerjisi sistemine yatırım yapmalıyız?

“Solar’ın güneş üretimi yolculuğunu () takip ederek ülke çapında Amerikalılara nasıl fayda sağladığını kendiniz görebilirsiniz. Müşterilerin ülke genelindeki evlere, şirketlere ve topluluklara yolculuğumuzdan ne söylediğini kontrol edin.
Birkaç neden var. Birincisi, tartıştığım gibi para biriktirmek. Güneşe gitmek, ailenizin sürekli dalgalanan fosil yakıt fiyatlarından korunmanın en iyi yoludur. ”

“Güneş sistemleri de çocuklarınızın geleceğine bir yatırımdır. Kömür ve doğal gaz gibi fosil yakıt kaynaklarından gelen enerjinin aksine, güneş enerjisi enerji üretmek için hiçbir şey yakmayı, zararlı kirleticileri havamızdan uzak tutmayı gerektirmez. ”

“Ülkenin bazı bölgelerinde, elektrik hatları veya diğer malzemeler kesilirse Solar güvenilir bir yedekleme sistemi sunuyor. Ailem için, güneş suyu ısıtma sistemi (eski doğal gaz su ısıtıcısımız tarafından desteklenir) bizi yıl boyunca 160 galon sıcak su ile tedarik ediyor.
Solar ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde burada iş yaratan yurt içinde üretilen bir enerji kaynağıdır. Endüstri, iyi ücretli işlerde yaklaşık 100.000 Amerikalı istihdam ediyor ve bu rakamın 2011’de yüzde 26 büyümesi bekleniyor. ”

İlgili Duygularınızı mı yiyorsun? Başa çıkmanıza yardımcı olacak gerginliği ve duygusal yeme kalıplarını ve önerilerini tanımak

-Neyce güneş enerjisinin anneler ve aileler için gerekli olduğuna inanıyorsunuz?

“Çok sayıda aile gibi, ailem de bir bütçeyle yaşamak zorunda. Güneş kurmak, ailemin bütçesi için iyi bir yatırım olduğu için mantıklı geldi. Bir anne olarak, çocuklarımıza ve gezegenimize zararlı kirliliği azaltan temiz bir enerji kaynağına yatırım yaptığımızı biliyorum. Ek bir fayda, çocuklarımın genel olarak güneş enerjisi ve sürdürülebilirlik ile ilgilenmeleri oldu. Aslında, çocuğum Lisede Çevre Bilimi Gelişmiş Yerleştirme Sınıfını tamamlıyor. Sürdürülebilirlik ve çevre yönetimi konuları, önümüzdeki yıllar boyunca bu neslin karşılaştığı önemli konular ve büyüyen meslek fırsatlarına sahip olanları öğrenmenin harika bir yoludur. Kocam ve çocuklarımız için bir örnek oluşturduğumuzu hissediyorum: 2006’da mütevazı bir yeni araba satın almak yerine, bunun yerine güneş PV ve güneş suyu ısıtmasına yatırım yaptık. ”

Cevapları kesinlikle gözlerimi güneş enerjisi olasılıklarına açtı. Eviniz için bir güneş enerjisi sistemine yatırım yapar mısınız? Amerika Birleşik Devletleri’nin yenilenebilir enerji araştırmalarına çok daha fazla yatırım yapması gerektiğine inanıyor musunuz? Lütfen cevaplarınızı yorumlarda bırakın.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazıya bağlantı: aileler ve güneş Enerji: Neden sizin için gerekli olmalı

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *