Paylaşım’da nasıl iş bulacağınız hakkında bilgi bakım!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

İlaç endüstrisinde çalışmak istiyorsanız, genellikle sağlık eğitimini eczacı olarak sürdürdünüz. İlaçları bölmek ve müşterilerle etkilerini aşmak temel bir eczane pozisyonuydu. Bununla birlikte, bugünün teknolojisi eczane bilişiminde hibrit bir meslek yolu oluşturdu. Sağlık bilgisini bilgi teknolojisi ile bir BT desteği yardımıyla birleştiren eczacılar artık bir eczaneyi her zamankinden daha fazla kontrolle yönetebilirler.

Günlük Envanter Kontrolü

Eczaneler, narkotikler ve diğer küçük haplar da dahil olmak üzere çok çeşitli ilaçlara ev sahipliği yapar (listeyi görmek için buraya tıklayın). Standart bir eczaneye entegre edilmiş bilişim anında envanter kontrolü oluşturur. İlaç doğrulaması ve envanter sayıları için tarama barkodları eczanenin verimli ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlar. Örneğin, bir reçeteyi doldururken yanlış sayım yoktur. Kötü envanter kontrolü, muhtemelen sağlıklarını tehlikeye atan uygunsuz hap sayımı alan bireylere neden olur. Envanteri doğru bir şekilde saymak, bir bütün olarak eczane için daha az kar kaybına katkıda bulunur.

Gelişmiş bireysel bakım

Birçok eczane, bir seferde tezgahta birkaç müşteriyle meşgul merkezlerdir. Eczacılar, kayıttaki bir dizi müşteri ile ilaç etkileşimlerini görmezden gelebilir. Bilişim ile eczacılar, ödeme sırasında bilgisayar sistemi aracılığıyla anında herhangi bir sorun göreceklerdir. Bu bilgiler, zararlı etkilerden kaçınmak için hemen müşteriye aktarılır. Bilişim, bir kişi reçeteleri çok hızlı bir şekilde dolduruyorsa eczacıları da uyarabilir. Bu rutin genellikle uyuşturucu bağımlılığının bir işaretidir.

Eczacılık iş akışı

Eczaneler, bireysel bakım ve ödeme kolaylaştırmak için farklı iş akışlarını araştırabilir. Bilgisayar sistemine entegre edilmiş bilişim ile eczaneler, günlük iş pozisyonlarını onaylamak veya değiştirmek için doğru verilere sahip olacaktır. Örneğin, bir eczane, sicildeki ve bir doldurma reçetesindeki iki eczacının, bir ödeme kaydına kıyasla bireylere hizmet etmede çok daha etkili olduğunu bulabilir. Bilgisayar sistemi, kritik geri bildirim sağlayan zaman damgalarıyla verimliliği kaydeder. Ayrıca çalışanlarının ne düşündüğünü daha iyi anlamak için çalışan geri bildirim koleksiyon yazılımı kullanıyorlar.

İlgili hazımsızlık belirtilerinin bakımı

Uzmanlığı kazanmak

Bilişim nispeten yeni bir alan olduğundan, eczacılar UIC’nin Eczacılık Bilişim Derecesi gibi temellerde ustalaşmak için yüksek öğrenim sürdürüyorlar. Kritik kurslar bu bilgi teknolojisini destekleyerek başarılı eczacılara dersleri tamamladıktan sonra kendi sistemlerini oluşturmak için gereken becerileri veriyor. Yeni bilişim yazılımından bireysel bakım üzerindeki etkilerine kadar bu gelişen endüstri için sürekli eğitim çok önemlidir.

Bireylere ilaçlarıyla yardımcı olmak tüm eczacıların ve eczanelerin temel hedefidir. Sağlık eğitimi stresli eczane bilişimiyle, bir tesisin daha iyi hizmet ve iç süreklilik ile büyümesine yardımcı olabilirsiniz. using technology to better people’s lives is a natural progression in the healthcare field.

*Image courtesy of freedigitalphotos.net.

If you liked this post you might take pleasure in these stories.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = new Date(); document.write(”);

§ion=

var addthis_config = {“data_track_addressbar”:true};//s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link to this post:Information On how to get a job in the Pharmaceutical Industry

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

CıvıldamakPaylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *