Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Dr. L lisanslı bir akupunktur uzmanı, usta bitki uzmanı ve geleneksel Çin tıbbı (TCM) doktorudur. Hastalarımda ikisi, onu tedavi için görerek onu ofisime yönlendirdi. Konsültasyonda, “Dişlerim tüm hayatım boyunca beni rahatsız etti; Onları tamir etmenin bir anlamı yok, ‘Anayasam’ beni sahte dişler için kullanıyor. ” TCM’de “anayasa” fikri Batı tıbbındaki “genetik” gibidir; Doğu dengeleyen karmalar ya da günahtan Batı Gazapları ile kaderdeyiz. Dr. l ortak monologumu aldı. Bilgisini keşfetmesi için endişeler istedim; İnanılmaz derecede parlak. Çin’in ve Hindistan’ın geleneklerine saygı duyuyorum; Bu iyileştirici yöntemler sayısız yaşında. Bazı durumlarda görünen göz ardı edilir.

Yirmi soru oynamanın sonunda, “Anayasanızdan beri sahte dişlere mahkum olduğuna inanmadım” dedim. Çin’e bir uçak gezisi yapalım; Uzak bir kırsal alana araç yolculuğuna çıkın ve bir pirinç çiftçisinin su mandasını analiz edin. Bir hayvanın anayasalarından beri dişlerini kaybetmeye mahkum olduğunu söyleyebilir misiniz? Gezegendeki hiçbir hayvan, insanlar da dahil olmak üzere, şimdi veya evrimsel geçmişte değil, dişlerini kaybetmeye mahkum değildir. “Asidik yaşam tarzınız ve TMJ semptomları ile zihinsel gerginliğiniz dişlerinizi kaybetmenize neden olacaktır. TMJ’imi tam olarak anlıyorsunuz? Hangi asidik yaşam tarzı? TMJ semptomlarınız var mı? Evet, neden diyorsun, asidik bir yaşam tarzım var. Şimdi en iyi kuru bir ağzın var mı? Evet.

Biraz pH kağıdı çıkardım ve tükürüğümü değerlendirdim. Dr. L’ye tükürümüzü test etmek için en iyi zamanları, sabah, bir yemekten iki saat önce veya sonra, yatmadan veya üzüldüğümüz zaman kalktığımızda söyledim. Tükürük pH’ım 7.4 ve onun değerlendirdiğimde PH’da 6.4 idi. Kimya 101’de pH ölçeği (0-14) sulu bir çözeltinin asitliğini (<7) veya alkalinitesini (> 7) aşar. Daha önce ağızdaki bakteriler hakkında konuştuk. Yemeklerimizden sonra yemek yemek için onları tam olarak nasıl bıraktığımız, dişlere zarar veren asidik oral çevresel bir sorunu tetiklediğimiz. Vahşi hayvanların, bakteriyel etkilerini kontrol eden güçlü mineral zengin alkalin tükürüklerinden beri diş sorunları yoktur.

Bu tatil çok daha fazla protein için daha az tatlı

Tükürüğüm anayasam tarafından tetiklenmiyor mu? Dr. L, bunu şöyle söylerdim, “Tükürüğün yaşam tarzınız tarafından tetikleniyor.” Nefes aldığımız, içtiğimiz gibi yemek, vücut kimyamıza önemli katkıda bulunur. Ayrıca, hareket, dinlenme ve güneş ışığı çok daha değişkendir. Western Science, yaşamın yaşamak için bu altı bileşene ihtiyaç duyduğunu anlıyor. Yedinci değişken, bedenlerimiz için, aklımız için en önemli ve en stresli olanıdır. Bu yedi değişkeni ele alarak, alkalin taraflarını seçerek kimyayı ve etkilerini değiştirebilirsiniz. Vücudumuz genetik, gelişim ve alkalin olmak için doğal ortamlar tarafından programlanır. Bugün sentetik bir yaşam tarzı ile yaşamak, asitliği ve sadece gezegenin yaşam tarzını tetikler. Alkalin biyokimyasını üretir. Dr. L altı ay içinde kimyasını değiştirdi, bu inanılmazdı. Ağzına bakma ve dişlerini aynı şekilde tutma konusundaki bakış açısı.

Ne düşünüyorsun?

Web sitesi http://www.thefertileground.com

Bu gönderiye bağlantı: zihin/beden kimyası 101

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *