Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Blogunuzu ziyaret edebilmem ve size bir yorum bırakabilmem için Sözsüz Çarşamba’ya katılıyorsanız lütfen bağlantınızı bırakın. Bağlandıktan ve sizden önce bağlanan arkadaşlarımı ziyaret ettikten sonra bana bir yorum bırakmayı unutmayın! Bu siteye yorum yaparsanız, sizinkine bir yorum döndüreceğim.

Kurucumuz Hakkında

Cascia Talbert yoğun bir blog yazarı ve Spokane, WA’da yaşayan beş çocuğun annesi. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda Moms için en iyi sağlık blogu olarak sıralandı. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Healthy Moms Sosyal Ağı’nı Ning’de işletiyor, Healthy Moms Media’nın kurucusu ve Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir. Onu Facebook.com/Thehealthymomsmag ve Twitter.com/Cltalbert adresinde takip edebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bu hikayelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

vardthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Bu gönderiye bağlantı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *