Beş çocuktan bir anne olarak, Meagan Francis çaylak değil. En mutlu anneyi tanıttığında, anneleri anneliğin ilk yıllarında daha fazla eğlenmek için etkilemek için deneyimlerinden birkaçını paylaşmaya davet ettim.

Bize bazı ipuçları ve mutlu annelerin kendilerini endişe listesinin üstüne koyduğuna dair güvence sunuyor. (Tam zamanlı bir iş, hasta çocuklar, hasta kocası, kokular ve karbonhidratsız bir iki haftada bir hokkabazlık yaparken şu anda duymam gereken tavsiyeler.)

O yazar:

Böylece, düşen sıcaklıkların yanı sıra duvarlara tırmanan küçük bir çocukla evde sıkışıp kalıyorsunuz. Bu sınıfın göstergesi için harika bir zaman gibi görünüyor, bebeğinizi 3 yaşına kadar bir müzikal parlaklığa dönüştürmeyi garanti etti, değil mi?

Çok hızlı değil. Okul öncesi setine yönelik faaliyetler, çocuğunuzun enerji dökmesi, yeni arkadaşlar edinmesi ve yeni bir etkinliğe ilgi oranını beslemesi için harika bir yöntem olabilirken, annem için de bir şey olması gerektiğine inanıyorum. .

Evet, anneler, sana bir pas veriyorum. Bir annenin yanı sıra ben müzik dersi ile oturmak zorunda değilsiniz, bu yüzden yorucu gözlerinizi dışarı atmak istiyorsunuz. İhtiyaç duyan hikaye saatleriyle, yetişkin bir yetişkine, aynı zamanda “Slicies’lerinizi sallamak” için ihtiyaç duyan hikaye saatleriyle deneyimlemek zorunda değilsiniz, eğer umudu keşfederseniz, o kadar utanç verici ki, tek bir aptal sarsıntı ile zar zor yapabilirsiniz. Stajyer kredi ödemelerinizde öngörülemeye gerek yoktur, böylece çocuğunuz bir dahi olmadığı sürece 4 yaşında Suzuki Keman Dersine başlayabilirsiniz (ve hadi, ebeveynler, daha az genç, iyi niyetli olarak daha az genç olmaktır. ebeveynler inanmak isteyebilir). Kesinlikle,% 100’ü, çocukları ve sizinkilerinin oyun alanında kısa bir bağlantı anı olan ebeveynleri itici keşfettiğiniz gençlerle oyun günleri kurmaya gerek yoktur. Kısacası, anneler, bu otobüsü sürüyorsunuz, aynı zamanda tolere edebileceğiniz etkinliklere, karşılayabileceğiniz sınıflara ve gerçekten istediğiniz ebeveynlere sahip gençlere yönlendirmeyi tercih ediyorsanız tamamen iyi.

Beni yanlış anlamayın. Ebeveynler olarak, çocuklarımızın sosyal yaşamlarının yanı sıra entelektüel gelişimine rehberlik etme sorumluluğumuza sahip olduğumuza inanıyorum. Ancak bir bebek veya hatta bir veya iki yaşında bir çocuk hakkında konuşurken, ihtiyaçları basittir. Bir top tekme, patty-cake oyna, bir çiçek seç ”” ”” Gençler tüm bunları çok denetim olmadan, anneden ve babam bir kuruş ödedi. Elbette, gençler, ilgi alanlarının peşinden gitmenin yanı sıra gerçekten tutkulu olduklarını keşfetmek için zaman ve destek gerektiriyor. Ancak bunun için çok zamanları olacak ”” diye biliyorsunuz, ne zaman gerçekten konuşabiliyorlar.

Öte yandan anneler? İhtiyaçlarımız daha karmaşık. Yetişkin konuşmalarında kullanıldık ve bir cep telefonunda hareketli şekilleri izlemenin ötesine uzanan eğlence aramak için kurulduk. Her ihtiyacımıza tam olarak büyümüş, düştüğümüzde bizi seçmek veya pudra ile ovmak. Bunun yerine, stimülasyonun yanı sıra kendi rahatlığımızı da aramalıyız. Ebeveynlik izole edici, aynı zamanda yorucu olduğu kadar sıkıcıdır. Yorgunuz. Biz yalnızız. Hatta olabiliriz ”” itiraf etmekten nefret etsek de ”” biraz sıkılmış.

Ve eğlenmek için yaptığımız iş söz konusu olduğunda biraz bencil olduğumuzun iyi olduğuna inanıyorum.

Onunla başa çıkalım: siz ve çocuğunuzun her gün, büyük olasılıkla hayatınızın geri kalanı için çelişkili dilekleri ve ihtiyaçları olacak. Zamanın% 97’si, çocuğunuzun ihtiyaçları kazanacak. Bu yüzden aktiviteler ve arkadaşlıklar söz konusu olduğunda, annemin seçeceğini belirtiyorum. Bu pahalı küçük çocuk müzik dersinden daha tolere edilebilir keşfederseniz, 2 yaşındaki sanat için sanat. Ya da sadece renklendirirken evde müzik dinleyin. Eğer benim gibiyseniz ve bir mayo giyme ve soğuk bir havuza kayma kavramı sizi kandırır, elbette yüzme derslerini sensiz yapmak için yeterli olana kadar uzatırsa ( YMCA, bu yaş 3’tür. Bildiğimden ya da herhangi bir şeyden değil ”¦) ve sevdiğiniz anneleri aramak için tamamen uygundur ve gençleriniz otomatik en iyi arkadaşlar olmasa bile bir araya gelmek için bir zaman ayarlamaktadır hatta tam olarak aynı yaş.

Tabii ki, tekliften bir şeyler çıkardıklarından emin olmak için gençlerinizin dikkatlice izlemeniz önemlidir (veya en azından zorbalık veya kötü muamele görmediğinden). Bununla birlikte, karakteri veya yaşı çocuğunuzun mükemmel bir tamamlayıcısı görünen gençlerle arkadaşlar aramakla kendinizi sınırlamayın: iki yaşında bir çocuk, doğru koşullar altında dört ya da beş yaşında bir çocukla mutlu bir şekilde oynayabilir ve Her iki genç de etkileşimden bir şeyler keşfedebilir.

Küçük çocuklar, çoğunlukla memnun etmek basittir. Vücutlarını hareket ettirmeleri ve seslerini yükseltmek için zaman ve alan sağlayın, oyun tabanlı bir etkinlik (organize edilmiş olsun ya da olmasın) ve etkileşime girecek küçük bir kişi dahaBir topları olacak. Her Playdate’de mini bir soulmate ile etkileşim kurmak veya pull-up’tan çıkmadan önce en ünlü müzik eğitmenleriyle trenle meşgul olmak zorunda değiller.

Bir gün ”” ”Düşünebileceğinizden daha erken” ”Gençleriniz size hokey cihazları ve karate dersleri için yalvaracak. PTA komitelerine ve güçlendirici kulüplere girecek ve zaman geçirmek için başka türlü seçmediğiniz insanlarla dikkatlice çalıştığınızı keşfedeceksiniz.

O zamana kadar, biraz bencil olma hakkınızı kullanın. Hızlı karşılayabileceğiniz etkinlikleri, hoşunuza gidenleri seçin. Sınırlı zamanınızı gerçekten sevdiğiniz diğer ebeveynlerle arkadaşlıklar peşinde koşarak, kendinizi uzun süredir arkadaş kaldığınızı görebilirsiniz. Şimdi onları daha sonra zorunlu kılacaksınız.

Ve annenin nişanlı, mutlu, finans konusunda stresli olmadığı ve desteklendiği zaman, gençleri daha mutlu olacaktır. TOTS için bu beğenilen yabancı dilde hiç ayak basmasa bile.


Bir kez daha teşekkürler Meagan. Ondan daha fazlasını ister misin? Sıkılmış olup olmadığına bakın, o zaman sıkıcısınız. bloguna baktım. Ya da sekiz masa kitabını inceleyin: küçük bir ailede büyük bir hane halkını arttırmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *