Paylaşımlı Temiz Dünya!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Her yıl 35 milyon plastik şişenin atıldığını anladınız mı? Amerikalı başına 185 kilo plastik! Ayrıca, yeni temizlik ürünleri satın alırken% 90 su ödediğinizi anladınız mı? Çöplü plastik ve sulu çözümler arasında, bu çok fazla atık!

Dazz temizleme tabletleri, yeni temizlik tabletleriyle paradan tasarruf etmenin yanı sıra fıklanmanızı azaltıyor. Artık yeni bir şişe veya çoğunlukla su temizleme çözümü satın almaya gerek yok. Bunun yerine, tabletlerini satın alın ve kendi şişenize ekleyin ve çok daha az şey için suya ekleyin!

Dazz üç farklı temizlik tableti sunar: çok amaçlı, banyo temizleyici, pencere yanı sıra cam temizleyici. Başlangıç ​​seti satın alımınızla, geri dönüştürülebilir bir plastik şişe (bunu atmayın!) Ve her biri 32 onsluk bir şişe temizleyici oluşturan 2 paket temizlik tableti alacaksınız. En iyi bölüm mü? Tüm bunlar sadece 4,99 $, 4 paket temizleyici yeniden doldurma kitleri sadece 3.99 $ ‘a geliyor. Şişenin ötesinde ve daha temizleyicinin yanı sıra, satın alma işleminiz için ne elde ediyor?

Temizleyicide zararlı kimyasal yok

Plastik Squander yok (o şişeyi kurtar!)

Etkili temizlik çözümü (Clorox ile karşılaştırın)

Müthiş maliyet noktası (paket başına 1 dolardan az)

Hayvan testi içermeyen ürün

Listelenen tüm bileşenlerle şeffaf etiket

İhtiyacı olan bir haneye sağlanan tam bir temiz, hijyenik su

Herhangi bir nedenden dolayı henüz Dazz’a tamamen teklif edilmezse, ürünlerinin bir örneğini ücretsiz olarak sunuyorlar: evde denemek için tam bir tablet paketi.

Dazz paketlerinizi bugün almak için buraya tıklayın!

Bu yazıya bağlantı: temiz ev, temiz dünya Dazz temizleme tabletleri
Bu tatilde daha fazla protein için daha az tatlı

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *