vuruyor, her şey bebekten sonra çok daha zorlaşıyor. Bu yüzden çaylak anneler için 52 zorluk yarattık.

9 veya 10 aylık bir kişi için belirtilen 45. etkinlikte, size “yapmak istediğinizi yapmanıza” meydan okuyoruz. Başka bir deyişle, kütüphanede hikaye zamanına veya parktaki bebek salınımlarına gitmeyin, daha ziyade bir kız arkadaşıyla ne yaparsanız olun: brunch, bir müze, bir beyzbol oyunu.

Çevrimiçi olarak takip ettiğim bir stilist ve HGTV Hold olan Emily Henderson, Charlie adında küçük bir çocuğa çaylak bir anne. Blog yayınını hem coşkusu hem de işi olan bir bit pazarına götürme hakkında okumayı sevdim.

Fotoğraf: stylebyemilhenderson.com

“Düşünebileceğiniz gibi ya bir şeyleri yok etmek, kaçmak ya da iyi davranış karşılığında karbonhidrat istiyor. Onu eve bırakacağım ama sorun şu ki, Cumartesi ve Pazar benim onunla iki tam günüm ”“ e -postamı incelemek zorunda kalmadığım günler ve bu yüzden onu getirmek için büyük bir acı olsa bile, ben ‘ D deneyim, o zaman onunla olmayın. Ne kadar doğru olduğunu merak ediyorsanız, sadece açıkladığımı düşünüyorum. Merhaba Nicholas Sparks, hoş geldiniz. ”

Emily’nin eşini ekstra bir el seti olarak almış olsa da, hala yapmak istediği şeyi yapmak için sahne veriyorum. Bütün hikayesini buradan kontrol ettim>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *