Julian’ı Tilden Park’ın Küçük Çiftliği gibi gezilere aldığımızda Ryan’ın gerçek ebeveynler gibi hissettiriyor. Hayvanların yanı sıra sesleri, Julian ile yapılan konuşma konusundaki tercihlerimizden biridir. Bu yaştaki programın, bebeklerimiz neler olup bittiğini zar zor alıyor, ancak onlara çevrimiçi hayvanları bir çiftlikte göstermek bir şekilde son derece önemli geliyor.

Belki de hayvanların yakınında çevrimiçi olmanın yanı sıra hiçbir şeye inanmıyorsunuz, ancak bizim şehir halkı için bu deneyimler aranmalıdır. Berkeley’de Tilden Park’ta küçük bir çiftlik ve doğa merkezi var. Giriş ücreti yok. Tıpkı Old Macdonald’ın çiftliğinde olduğu gibi domuzlar, koyunlar, inekler, keçiler, tavşanlar ve tavuklar var. Bu kadar. Bu nedenle küçük çiftlik adı.

Büyük çocukların keçilere kereviz beslediğini ve bebeğinizin bir gün gerçek bir genç olmasını hayal edebileceğini göreceksiniz.

Kendiniz ve gençler için bir öğle yemeği toplayın ve bir yürüyüş için oraya gidin. Bu, büyükanne ve büyükbabanızın kontrol ettiği ve herkesi evden çıkarmak için gereksiniminiz için harika bir şey.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *