Talbert Hayvanat Bahçesi: Anma Günü Hafta Sonu ve Kitty Mizah

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Talbert Hayvanat Bahçesi: Anma Günü Hafta Sonu ve Kedi Mizahı: Talbert Hayvanat Bahçesi hayatta kaldı. Berbat hava durumuna rağmen, burada Spokane’de çıkıyoruz, Chris Still…

Talbertzoo.com adresinden çok daha fazlasını okuyun

Bu yazıya bağlantı: The Talbert Hayvanat Bahçesi: Anma Günü Hafta Sonu ve kedicik mizahının yanı sıra

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Tabiat Ana Minimalist

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bu çevresel yaşam, evrim dünyamızın her fiziksel varlığı için genetik bir yoldur. Büyük biyotik resim, her şey başarısız olduğunda, talimatları okumak için temeldir. Tabiat Ana, dünyamızın anatomik, fizyolojik ve beslenme refahı için, karada, karada, havada ve denizlerin altında biyokimyasal bir uyum yürütür. Sağlıklı olmak doğal bir minimalist yaşam tarzı gerektirir. Gezegenin gıda zinciri, gezegendeki her ekosistemde milyarlarca yıllık, sürekli ve en iyisidir. Dünyanın yaşam malzemeleri bitkiler, hayvanlar ve verimli zemin arasında paylaşılır. Vücudumuzun hücrelerini desteklemek için günlük olarak yaratılan kanımız, hayatımızın mikroskobik okyanusudur. Bu sulu sıvı, doğanın enerji ve besin maddelerini biyolojik yaşamın içine ve dışına hareket ettirmenin, hücresel düzeyde işlev görmesidir. Bir pompa gibi çalışan kalbimiz kollarını her yöne uzatır. Kalbe sahip arterler ve damarlar kardiyovasküler tübüler bir ağ oluşturur. “Arterler” dokularımızın kılcal alanlarına “oksijen açısından zengin” kan verir. Tek yönlü valflerle, “damarlar” kanın arka akışını durdurur. Herhangi bir bedensel hareket, sözleşmeli iskelet kaslarından geçen damarları sıkar. Egzersiz, karbondioksit ve diğer atık ürünlerini sulu metabolizmanın ürünlerini dokulardan, damarlardan ve geri kalbe geri iter. Bu dünyevi yaşam, su ve onun canlı bileşenleri, hava, enerji ve besin maddelerini taşıyan bilinçli ve bilinçsiz sınırsız bir döngüdür. Ölüme kadar her an, kalp beslenir ve kaslar vücudu temizlemek için atıkları hareket ettirir.

İlgili Pankreatit nedir?

Kan ve hücre dışı sıvı (her hücrenin etrafındaki sıvılar), enerji ve besin maddeleri ile üste doldurulmuş zemin yüzme havuzunun üstünde. Hayatta her gün gezegen içeriği ile bu yaşayan gölete dalıyoruz. Bir otomobilin motorundaki birkaç litre yağ gibi, vücudumuzdaki birkaç litre kan, sulu hayatımızı gerçekleştirir. Doğal evrimsel yaşam tarzımızdan tezahür eden mikroskobik bir okyanusta yüzüyoruz. Organik denizlerimizin bileşimini veren bu yaşam bir gen belirlemesinden gelir; Dünyanın vahşi yaşamı, küresel doğal mevsimsel ortamlarımızdan nefes alır, içecek ve yiyor. 3,5 milyar yıl önce ilk yaşayan organizmanın göz önüne alındığında, hücresel hayatta kalma iş ve oyun, nefes alma, içme, yemek, hareket etme, dinlenme ve bireysel zekamızı düşünmekle ilgilidir. Enerji ve besin tüketimi, metabolik atıklarımızın ortadan kaldırılması kadar önemlidir. Bitkilerin ve hayvanların arz ve talep hayatı için, sağlıklı durum otlar veya bu gezegenin otçulları, omnivorları ve etoburları için değişmemiştir. Yaşam enerjisi ve besinleri mikro hücrelerimizi korur; Doğal yaşamımız, doğal sağlıklı ve göksel bir yaşam için bizi besleyen ve banyo yapan dünyevi bir havuzda yüzer.

Biz, bir gezegenin gıda zinciriyle birbirleriyle ilgili olarak, animasyonda yaşayan dünyanın kan akrabalarıyız. Tabiat Ana’nın renkli suları, bitkiler ve hayvanlar için enerji ve besin kaynaklarıdır. Bu renkli enerji ve besin suları geçmişin, şimdiki zamanın ve geleceğimizin yiyecekleridir. Bazı şeyler değiştirilemez. Bir petrol döküntüsü doğal bir çevreyi ve vahşi varlıklarını tehdit eder. Bu petrol sulu bir ortamı siyah bir çamura dönüştürür ve her şeyi kaplar. Ham petrolden, kimya şirketleri benzinden sentetik vitaminlere kadar her şeyi üretir. Vücudumuz doğanın sulu ortamlarından biridir; Kanımız askıya alınmış bir hayattır. Vücudumuza koyduğumuz şey sulu alanına çözülür ya da değil. Çağdaş insanlığın kanı insan yapımı safsızlıklarla doyurulur. Bir petrol döküntüsü gibi, sulu kanımız da konsantre olmayan maddi olmayan maddelere sahip toksik bir süper fon haline gelir. Bu, cildimize veya vücudun istemediği sindirim sistemimize koyduğumuz şeyler.

Sağlığınız için ilgili ekinezya faydaları

Doğa Ana’nın Sulu Foods Yaşam Tarzını Anladığınızda Bu Memeli Hayatı Kolaydır

Bir sulu ortam, tüm animasyonlu yaşamı oluşturur. Yaşayan sularımız için mi karıştık? Etoburlar yaşam sularını tüketir çünkü avları sulu bir ortamdır. Otçullar yaşam sularını tüketir, çünkü bitkiler de sulu ortamlardır. The food chain, considering that DNA life began, consumes ve sulu ortamlarda yaşıyor. İnsan annesi sütü sulu bir ortam ve bir bebek için en iyi yiyecek. Tabiat Ana’nın sütleri sulu ortamlar ve her toprak için en iyi yiyeceklerdir. Tüm dünya, bizim modern insanlar hariç, sulu gıdalar tüketir. Sulu yiyecekler bitkilerden ve hayvanlardan gelir; Mağazalardan ve restoranlardan işlenmiş önemsiz, vücudumuzun mikroskobik okyanusuna meydana gelen bir petrol felaketi gibidir. Kanımız, doğal yaşama müdahale eden her türlü suda olmayan insan yapımı kimyasallarla lekelenmiş kalın şuruplara dönüşüyor. Soluk havuzumuz, doğanın sulu gıdalarını tüketerek yaşamın tüm enerjisi ve besinleri ile doyurulur. Veya kanımızın sulu viskozitesi azalır, tüketici asidik gıdalar, sentetik kozmetikler ve alkolden ilaçlara insan yapımı ilaçlarla kirlenir. Bu memeli hayatı, Doğa Ana’nın sulu gıda yaşam tarzını, işlenmemiş ve çiğini ve minimalist yollarını anladığınızda, dünyanın bitkilerini ve hayvanlarını sağlıklı olmasını beslediğinizde kolaydır.

Ne düşünüyorsun?

Web sitesi http://www.thefertileground.com

Bu gönderiye bağlantı: Tabiat Ana Minimalist

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Yani baharda bikini hazır olmak mı istiyorsun?

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

2012 için kişisel bir hedefim, bir kez daha bikini giyebilmektir. En son bikini giydiğimde üniversitedeyken geri döndüm. Şimdi beş çocuğa sahip olduktan sonra vücudum aynı değil. Ancak, şekil almaya, vücudum hakkında rahat hissetmeye kararlıyım ve 11 Mayıs 2012’deki 34. doğum günümde bir kez daha bikini giyiyorum.

Sonra hepinizi düşünmeliyim. Sadık okuyucularımdan kaç tanesi bu aynı hedefi paylaşıyor? Bikini’yi Baharda Birlikte Hazır Olalım! Ve sizi motive etmek için Healthy Moms dergisi yol boyunca harika ödüller verecek.

Katılmak için tek yapmanız gereken bu blog etkinliği hakkında blog ve bağlantınızdan ayrılıyor. Bahar tarafından hazır bikini olmak için bazı hedefleriniz varsa, bunları bir blog gönderisinde paylaşın. Ya da bir bikini giymekten rahat hissediyorsanız, bugün bulunduğunuz yere nasıl geldiğinize dair sağlıklı ipuçlarınızı paylaşın. Kendinize ve kendi bedeninize ince, formda ve kendinden emin olmak için ne yaparsınız?

Her Cuma bikini hazır olmak için ipuçlarımı ve yolculuğumu paylaşacağım. Eşantiyonlara birden fazla giriş göndermek için her hafta bununla ilgili blog yazın. Hangi ödülleri verdiğimizi öğrenmek için Healthy Moms Magazine, Twitter sayfamızda (#bikiniready), Facebook veya Blog Frog topluluğunda tekrar kontrol edin. Bir ödül göndererek blogunuz, işletmeniz veya web siteniz için ücretsiz PR de alabilirsiniz.

Covid-19 ortamında ve otoimmünitede iş dünyasıyla ilgili

İlkbaharda bikini hazır olmak ister misin? Katılmak ve hediyeye ücretsiz bir giriş almak istiyorsanız, bağlantınızı blogunuza bırakın. Siteniz için düğmemizi almayı unutmayın!

http://www.inlinkz.com/cs.php?id=116877

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusunda, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve annem blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Annenin Doğal Sağlık ve Sağlık Mağazası’nı yönetiyor ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’nda.

Bu yazıya bağlantı: Yani bikini hazır olmak istiyorsunuz İlkbaharda?

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak