bebek bezi hizmeti sizin için yabancı bir konsept gibi gelebilir, ancak bir kez öğrendikten sonra, bunun en iyi şekilde bir şey olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bunun ihtiyaçlarınıza uygun olmadığını düşünerek tıklamadan önce, hem kumaş hem de tek kullanımlık bebek bezi kullanıcıları için olduğunu söyleyerek başlayacağım. Açıkçası, hizmetler ikisi arasında büyük farklılık gösterecektir, ancak her ikisi de hayatınızı çok daha kolay hale getirmek için ima edilmektedir. Size bir bebek bezi hizmeti kullanmanın tüm avantajlarını tartışacağım, ancak Heck “Bezi Servisi” nin gerçekte ne anlama geldiği gibi temellerle başlayacağız.

Bir Bezi Hizmetinin Avantajları (Neden ve Neden Birini Kullanmayacak)

Bezi hizmeti nedir?

Bir bebek bezi hizmetinin temel fikri, haftalık/aylık bir ücret karşılığında birisinin çocuk bezi ile bitmesi gereken tüm temizlik ve aklama ile ilgilenmesidir. Kesinlikle omuzlarınızdan kaldırılmış küçük bir ağırlık! Kumaş çocuk bezi kullanmayı planlıyorsanız, kirli olanları alıp yeni temiz olanları bırakmaya gelecekler. Hizmeti kendinizi yıkamak için kullanmanın yararı, temizlik yaparken izledikleri inanılmaz katı yönergelerdir.

Bebek bezi hizmetleri hakkında başka bir şaşırtıcı şey mi? Birçok kişi, hala çevre dostu iken tek kullanımlık çocuk bezi kullanmanızı mümkün kılar. Biliyorum, bu imkansız bir kombinasyon gibi görünüyor ama bunu kontrol edin. Özel olarak yapılan kompostlanabilir çocuk bezlerini bırakacaklar ve doğru bir şekilde atıldıklarından emin olmak için onları geri almaya gelecekler. Ve, bebek bezi hizmetinin size bir tür hava geçirmez kap sunması gerektiğinden endişelenmeyin, böylece bu kirli çocuk bezleri bir sonraki alımdan önce evinizi koklamayacak.

Bebek bezi kullanımı hakkında gerçekler

Çocuk bezi, ABD ve dünyadaki depolama sahası sorunumuza büyük katkıda bulunuyor. Kesinlikle burada kimseye suçlama yapmıyorum, bir bebeğe ebeveynlik yapmak yeterince zor ve çoğumuz çocuk bezlerimizin nerede bittiği konusunda endişelenecek zamanımız yok. Bir bebek bezi hizmeti hepsini kolaylaştıracak ve Dünya Ana’ya nasıl davrandığınız konusunda gönül rahatlığı için küçük maliyete değer. İşte sadece kumaş veya kompostlanabilir rotaya gitmenizi sağlayabilecek bazı gerçekler.

Her yıl yaklaşık 7 milyar lira çöp, tek kullanımlık çocuk bezlerinden ()

Tek kullanımlık çocuk bezlerinin ayrışması 100 yıldan fazla sürebilir. Yani, evet, hayatta olacağınızdan çok daha uzun bir düzenli depolama alanında oturacaklar

Birçok tek kullanımlık çocuk bezi, bebeğinize zararlı olabilecek kimyasalları içerir (bu kadar emici kalırlar)

Bez bezlerinde bebekler lazımlık eğitimli olma eğilimindedir, çünkü ekstra emici çocuk bezi rahatlığı yoktur

Tek kullanımlık çocuk bezleri size yılda 1.500 dolara mal olacak ve bu da bebek bezi hizmet maliyetlerinin o kadar da kötü görünmüyor

Bezi hizmeti kullanmanın faydaları

Kolaylık #1 ebeveynlik yaparken, almanız gerekmeyecek son dakika bakkal gezilerini düşünün

Haftada 15-25 dolar, ekstra maliyet size tonlarca zaman kazandıracak.

Bez bezi kullanmak aniden yapılabilir görünüyor

Bez bezleriniz durulanacak, yıkanacak ve kurutulacak

Bebek bezi hizmetleri genellikle aklama sırasında çevre dostu yöntemler kullanır; Küçük su ve enerji kullanımı

Düzenli depolama alanlarından tonlarca atık tutulur

Birçok hizmet, kompostlanabilir çevre dostu bir tek kullanma bezi seçeneği sunacaktır.

Compostable çocuk bezi kullanıyorsanız, aynı çocuk bezi markasını kullanmak için abone olarak paradan tasarruf edeceksiniz.

Küçüklüğünüz büyüdüğünde boyutları değiştirebilirsiniz. Bu, belirli bir bebek bezi boyutunda tonlarca kalıntı olma şansını ortadan kaldırıyor

Bebek bezi hizmeti nereden alabilirsiniz?

Doğru şirket – aylık çocuk bezi ve mendil seçimine sahiptir. Tüm çocuk bezi klor işleme veya sentetik kokular olmadan yapılır. Mevcut fiyatları buradan kontrol edin!

Amazon Family – Amazon Family, bir abonelik oluşturarak çocuk bezinizden% 20 tasarruf etmenize yardımcı olan müthiş bir hizmete sahiptir. Ayrıca bebek maması, Bathtime ürünleri ve çok daha fazlası için tasarruf edebilirsiniz. Amazon ailesine buradan göz atın

Yakınımdaki kumaş bebek bezi hizmeti – Bez bezi hizmetleri genellikle çok daha yerel bir seviyededir. Google haritalarını kontrol edin ve bölgenizi arayın. Bölgenizde 4-5 bebek bezi hizmeti bulmalısınız.

Ayrıca zevk alabilirsiniz

Islak yataklardan kaçınmak için çocuğunuzun en iyi gece çocuk bezi.

En iyi sırt çantası bebek bezi çantası ve neden her anneye ihtiyacı var

Bebek bezi döküntüsü + en iyi bebek bezi döküntü kremi nasıl önlenir

Daha sonra PIN – Bir Bezi Servisi Avantajları (Neden ve Neden Birini Kullanmayacak)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *