Biliyorum. Biliyorum! Ziyaretçileri cezbetmek için manşetlerin nasıl yazıldığını tam olarak anlıyorum. Çözüm olmayı vaat eden sayıları olan herhangi bir şey. 11 bebek dostu kaçış konseptleri veya hiç duymadığınız 13 seks hilesi gibi bir dergi kapağında olacak şeyler hakkında konuşuyorum ve henüz bugün bir başlık tarafından emildi. Ne tıkladığımı bile kabul edebilir miyim? Bilmiyorum. Şimdi gerçekten en iyi kırmızı dönüyorum.

Tamam, bunu söyleyeceğim. Öyleydi

Haftada bir pound kaybetmek için on üç yöntem

Bir feminist olarak, bu beni ve tipik olarak bilge bir insanın yanı sıra beni utandırıyor, merak ediyorum, potansiyel olarak henüz bilmediğimi kontrol edebilirim? Egzersiz yapmak? Çok daha fazla su içiyor musunuz? Evet, anlıyorum biliyorum. Mevcut durumumda ve tam olarak “Sabırlı Olun!” (Bu yayın orijinal olarak Partum’dan sadece 12 hafta sonra yazılmıştır). Ancak her zaman harika çözümler aradığımızı varsayıyorum, bu yüzden dergileri satın alıyoruz veya bağlantıları tıklıyoruz.

Her neyse, yayınlamanın iyi yapıldığına inanıyordum ve varlığımıza yürüyüşümüzün uzunluğunu artırmak için araçlarımızı çok uzakta park etmemizi hatırlatmak için “Mars’ta Park” mantrasını beğendim. Ve, egzersiz sadece görünüşünüz hakkında değil, genel sağlığınız için harika olduğundan, çok daha fazla egzersiz yapmanıza yardımcı olan bir öneriyi paylaşmak kötü hissetmiyorum. Hepimiz Mars’a park etmeye çalışmalıyız.

Tamam, şimdi büyük olasılıkla diğer on iki ipucunu kontrol etmek istiyorsunuz, değil mi? Anladım! Devam etmek.

[Boş otoparkın fotoğrafı Mars’ta çekilmeyen büyük bir şey ancak Niagra]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *