Yedi büyük bir yaş! ikinci sınıf. Çarpma işlemi. Bölüm Kitapları. 7 yaşındaki kadınların çoğu çıkarlarını tanımlıyor ve sevdikleri şeylerde olumlu olmaya başlıyor. İster spor, el sanatları, tasarım veya teknoloji olsun, 7 yaşındaki çocuğunuzun güvenle yardımcı olmanın zamanıdır. 7 yaşındaki kadınlar için çok çeşitli ilgi alanlarını dikkate alarak en sevdiğimiz, yaşa uygun hediyelerimizin bir listesini bir araya getirdik. Hediye Rehberimiz, gelişimsel olarak yardımcı olmak, fiziksel olarak büyümek ve bir çocuk olmak için eğlenmek için kavramlara sahiptir.

7 yaşındaki kızlar için en iyi 10 hediye

7 yaşındaki en iyi hediyeler seviyoruz
Amerikan Kadın Dünyası ABD Dollsamerican Kadın Bebekler Geleneksel Bir Tercih Edilen ve bu bebek hikayelerinin aktivizmin gücü hakkında göstermesini seviyoruz. Kadın gücü!
ÇOK KOMİK. Sürpriz OMG Surpsisesthis evi 1’de 85 hediye gibi! Bu bebek evinde 85 sürpriz içeriyor.
Sıcak Tekerlekler Mario Kart Rainbow Road Raceway Track seti, bundan daha serin bir sıcak tekerlek pisti yok. Gökkuşağı renkleri dikkat çekicidir ve birçok aksesuar içerir.
Segway-Ninebot E-Kick Scooter E8 Zing The Sleek, Bu Scooter’ın harika bir görünümü, geri kalanının üzerinde bir kenar sağlar.
Skyrocket Moji Sevimli labradoodleif bir tane bir evcil hayvan için yalvarıyorsanız, bu sadece çözüm olabilir. Çok gerçekçi!

Skyrocket Moji Sevimli Labradoodle

Evcil köpek aşığınız var mı? 7 yaşındaki gelecekteki bir veteriner mi? Moji en iyi hediye! Moji, tıpkı gerçek bir köpek yavrusu gibi, evcilleştirdiğinizde ve onunla konuştuğunuzda tepki veren sevimli Labradoodle! Fırçalanmayı, ip çalmayı ve hileler yapmayı sever. Moji, ne düşündüğünü tam olarak anlamanıza yardımcı olan bir emoji yakasına sahiptir. Ona banyo yapmak, ona bir muamele beslemek için Moji’nin yakası kadar özel kartlar bile tutabilirsiniz! 7 yaşındaki çocuğunuz bu oyun yavruyla saatlerce eğlenecek.

Burada alışveriş yap

ABD bebeklerinden Amerikan kadın dünyası

Bu 3 yeni Amerikalı kadın bebeğinden herhangi biri 7 yaşındaki çocuğunuzun yüzüne bir gülümseme koyacağından emin olabilirsiniz! Bu üçlü, her birimizin istediğimiz dünya türünü üretme gücüne sahip olduğumuzu tam olarak öğretiyor. Makena, Evette ve Maritza’nın her biri, biraz kadınınızın zevk alacağı ve önemli dersleri keşfedeceği mükemmel hikayeleri var.

Burada alışveriş yap

Artie 3000

Elinizde bir kodlayıcı var mı? Hayatın minecraft hikayeleri mi? Artie 3000 bu teknoloji becerilerini kullanabilir! Görsel başyapıtlar üretmek için buhar tarzı robotiklerle çizim yapmanın yanı sıra kodlamayı keşfedin-kodlayabilirseniz, Artie 3000 çizebilir! Artie 3000’in WiFi’sine bağlantı verin, sonra Artie’ye tam olarak nasıl ve ne çizeceğini söylemek için kod bloklarını azaltın. Artie 3000, hayal gücünü güçlendirir ve kodlamanın temellerini tanıtır. Bu, teknoloji, bilim, matematik veya sanatı seven 7 yaşındaki için mükemmel bir hediye!

Burada alışveriş yap

VTech Kidizoom Smartwatch DX

Tomurcuklanan bir fotoğrafçınız var mı? Yoksa gençleriniz sizinki gibi bir elma için yalvarıyor mu? VTech Kidizoom Smartwatch, mükemmel bir ilk “akıllı saat” dir. Bu uzun süreli akıllı saat, gençlerin tonlarca fotoğraf çekmesine izin verir. Aynı şekilde hayal güçlerini eğlenceli resim efektleri, çerçeveler ve filtrelerle kontrol edebilirler. Gençlerin tam olarak nasıl anlatılacağını keşfetmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, keyfini de aynı şekilde bir takvim, alarm, zamanlayıcı, kronometre, hesap makinesi, 3 etkinlik, 5 oyun ve 3 zorluk içerir. Aynı şekilde üç renkte mevcuttur!

Burada alışveriş yap

Şarkı makinesi

7 yaşındaki müziği seviyor mu? Her zaman imza atıyor ve şovlar yapıyor mu? LED disko ışıkları ve mikrofonlu şarkı yapan karaoke sistemi hayali olacak. Basit yapılandırma ve Plug-N Play, hemen hemen hitlerini çıkaracak. Aynı şekilde bir mikrofon yönetimi içerir, böylece sesinizin ne kadar yüksek olduğunu tam olarak yönetebilirsiniz. Dimmer ayarlı 54 LED disko ışıkları, ambiyansın yönetilmesini sağlar. 7 yaşındaki rock yıldızınız için en iyi hediye.

Burada alışveriş yap

ÇOK KOMİK. Sürprizlerin Sürpriz Evi

7 yaşındaki bir L.O.L. Sürpriz hayranı? Videoları kutlamaktan hoşlanıyor mu? Bu onun için hediye! The L.O.L. surprise OMG home of surprises includes 85 surprises! You can begin your own YouTube unboxing video channel keeping that many! The home has 10 rooms, six of which are spinning spaces that transform as well as expose additional features. It’s crucial to note that no dolls include this house.

Let her creativity run wild with a bedroom, bathroom, fully-equipped kitchen, living room, pool, rooftop patio, house theater, diner, as well as more.

Shop Here

Hot Wheels Mario Kart Rainbow road Raceway Track Set

Do you have a gamer who you’d like to get off the Switch? Take the famous Mario Kart Rainbow road as well as develop it in genuine life! The hot Wheels Mario Kart Rainbow road Raceway Track set features a rainb8 feet uzunluğunda ve 2 feet yüksekliğinde ow renkli program. İki farklı tasarımda geliştirebilirsiniz, ayrıca oyuncuların yarışı tamamlamasını rastgele engelleyen eğirme endişe kutuları gibi eğlenceli sürprizler içerir! Sadece King Boo’nun yanı sıra Mario’yu da içeriyor, Prenses Peach, Luigi ve Yoshi’yi ayrı ayrı satın almanız gerekecek.

Burada alışveriş yap

Lifetime Wave ™ 6 ft Gençlik Kayak

7 yaşındaki açık havada mı? Kano mu, kürek yatılı mı yoksa sporun faiz oranını ifade etti mi? 6 ft Lifetime Wave ™ Kayak özellikle 5 yaş ve yukarı veya 130 lbs kadar gençler için yaratılmıştır. Büyük duruş sabit bir kürek platformu sağlar; Yüzme adımı ve yüzme adımı, binicinin kayıka sudan hızlı bir şekilde tekrar girmesini sağlar. Aynı şekilde, su girerse hemen tükenmesini sağlamak için delikler vardır. Bu maceracı kızınız için ilk kez mükemmel bir kayık! Bir can yeleği hatırlamayın!

Burada alışveriş yap

NC DJH Okçuluk Bileşik Yay Paketi ve Oklar

Okçuluk son yıllarda gerçekten popülerlik kazandı (yay vuran güçlü kadın karakterleri sayesinde!). Şimdi hemen hemen her eyalette genç yarışmaları var. Bu, maceracı bir 7 yaşındaki için mükemmel bir hediye. Bu, bir yay (ayarlanabilir), yay görüşü, ok dinlenme, yay salımı, titreme, yaylı askı (taşıma için) ve altı ok içeren en iyi yeni başlayan demettir.

Burada alışveriş yap

Segway-Ninebot E-Kick Scooter E8 Zing

Bu scooter, tüm scooterların son, hepsi. Razor Scooter Kim? 7 yaşındaki çocuğunuz şık bir şekilde hareket edecek, sadece başlamak için tekmeleyecek ve scooter kaymaya devam edecek. iki canlı renkte mevcuttur ve bir el molası içerir, ancak aynı şekilde arka çamurluk (birçok scooter’da yaygındır). Diva hayatı veya büst.

Burada alışveriş yap

Mokoqi Star Projektör Gece Işıkları

Hayalperestin var mı? Yıldızları kontrol etmeyi seven biri? Bu yıldız projektörü, yıldızlı geceleri seven kadınlar için bir vekildir, ancak aynı şekilde geceleri yerleşmeye yardımcı olanlar için de aynı şekilde. Kullanımı inanılmaz derecede basit, 8 renk modu içerir, dönebilir veya hareketsiz kalabilir ve 5-95 dakika süren bir zamanlayıcıya sahiptir. Mekanı uyumak için karanlık tutan en iyi gece ışığı, ancak canavarları uzak tutmak için yeterli parlak.

Burada alışveriş yap

Yedi, genç bir kızın hayatında ilginç bir zamandır. Gerçekten sevdiği şeyleri keşfetmeye, motor becerilerini kurmanın ve yeni şeyler keşfetmeye başlıyor. Listemizin 7 yaşındaki çevrimiçi en iyi hayatına yardımcı olacak bir şey keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

7 yaşındaki kızlar için daha sonra en iyi hediyeler için iğne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *