Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Karşıtlar çekiyor ve muhtemelen bu yüzden çok erkeksi kocam Girly için çok uygun, beni besliyor. Belirli şeyleri istediğinde tam olarak kime döneceğini bilen bir çocuğumuz var, çünkü ebeveynlik stillerimizde çok farklıyız. Örneğin, banyo zamanı oldukça bir maceradır. Küçük adam çok daha fazla bir itme olduğumu biliyor, bu yüzden onu atacak ve bir banyodan çıkmak için ağlıyormuş gibi davranacak ve onu kınamak ve onu içine almak için oyuncaklarla rüşvet vermeliyim küvet. Kocam onu ​​alır ve genellikle onu fırlatır, yıkar, kurutur ve biter- küçük adamın protestolarını ikinci bir düşünce vermeden.

Yatma vakti başka bir SFASDF’dir. Çocuğumuzun onu emzirmeden uyumasını sağlayamadım ve sonunda onu sütten kestiğimde, onu dozlanana kadar arabamda sürerek onu uyutabildim. Kocam onu ​​tutuyor ve etrafta dolaşıyor, ağlamasını görmezden geliyor ve 5-10 dakika içinde çocuğumuz hızlı uyuyor. Bundan asla kaçamadım. Ben onu bırakmayacak insanlardan uzaklaşmak istediğinde çocuğumun ulaştığı tek kişi, çünkü kolay bir işaret olduğumu biliyor ve ücretsiz olmasını istediğinde suratına direnemeyecek etrafta koşmak için. Sonuç olarak, kocam şimdi çocuğumuzu yıkıyor ve onu beslemeye ve ona okumaya özen gösterirken onu her gece uyutuyor. Ebeveynlik görevlerimizi güçlü yönlerimize göre ayırdık.

İLGİLİ BÜYÜK EĞİTİM VE KAYAK EĞİTİMİ ARASINDAKİ FARKLAR

Çocukların farklı stillere sahip ebeveynlere sahip olmalarının iyi olduğunu sık sık duyuyorum, özellikle biri çok daha fazla besleniyorsa (çünkü bebeklerin boo booos’larına ihtiyaç duyduğu için) ve biri disiplin hakkında daha iyi (çünkü kim kontrol dışı, şımarık veletler?). Kocam ve ben bir takımız ve birleşik bir cepheyiz, ancak ebeveynlikteki maceralarımız, şeyleri yönetmek için kesinlikle farklı tekniklerimizle birleştiğinde, kesinlikle akıllı küçük insanımız zaten nasıl yol alacağını planlıyor. Kocamın yöntemlerine hayran kaldım (ve ondan çok şey öğrenebilirim) ve oğlumuzla yıllar boyunca dört gözle beklemek için çok heyecan duyduğumuzu hissediyorum.

Penelope Guzman, sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya güçlü bir şekilde inanan serbest yazar ve eczacıdır. Bir anne ve eş olarak, iyi yiyip birlikte aktif olarak ailesinin sağlığını da halleder. Penelope, mutlu evlilikler, güçlü aileler, sağlıklı bir yaşam tarzı yaşayarak ve daha fazlasını inşa ederek kadınlara harika yaşamlar yaşayan kadınlara yardım etmeye adanmış bir site olan Penelope’in Oasis’in sahibi ve editörüdür. Seyahat etmekten, okumaktan, yemek pişirmekten ve ev partilerine ev sahipliği yapmaktan hoşlanır.

Bu gönderiye bağlantı: Farklı ebeveynlik stilleri

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *