Heather gibi tweet ve bu yıl Blogher ’08 seminerine gittim, aynı zamanda en büyük paketimin Twitter’ın bir sonraki büyük şey olduğunu belirtmem gerekiyor. O son derece gün, bir bağımlı oldum, Twitterberry’yi telefonuma yükledim ve insanların her zaman yayınladığı küçük mesajları kontrol ettim.

Web’de, telefonunuzda erişin veya tweet’lerinizi kabul eden ve ekranlarınızı kabul eden biraz IM tipi bir program indirin. Asha, Twitter’ın bir konuşma akışını duyduğunuz bir kahve dükkanında olmak gibi olduğuna ikna etti, ancak bu konuşmanın seçtiğiniz bir konuşma. Arkadaşlardan yabancılara ve hatta insan olmayanlara kim “takip ettiğini” seçersiniz. (Günün lezzetlerinin ne olduğunu keşfetmek için bölgesel pizza eklemime uyuyorum. Parlak!)

Parenthacks.com’da, Twitter’ı bir bebek kitabı olarak kullanmak için kavramı kontrol ettim ve kilometre taşlarını belgeliyor. Bu yüzden, Scarlett Pazartesi günü Barnes & Noble’daki ilk adımlarını attığında, kimin ellerine sarılabileceğimi görmek için etrafa baktım ve kimseyi görmediğimde telefonuma güveniyordum. İlk olarak, kocamı mesaj attım ve sonra başarısını twitterledim. Birçok insan için zar zor anlıyorum (ve bildiğim biraz avuç.)

Benim için çok daha büyüleyici olan şey, gerçek yaşam arkadaşlarımın çok daha fazlasının Twitter’da olsaydı, Blogher’deki öğle yemeği masamda açıkladığı deneyime sahip olabileceğimden emin olmak için: Twitter aracılığıyla yayınladı. JFK’da (belki bir havaalanı daha, bazı uçuş terminali) ve anında o havaalanında iki arkadaş olduğunu keşfetti. Tam olarak ne kadar eğlenceli!

Bu düşünceler ve çok daha fazlası, bu listede Twitter’a neden çok daha yeni bir anne tanıtmak istediğimi söyledi.

Yeni Anneler İçin Twitter için Beş Nedeni

1. Serin kalın. Önceki bir nesilde sıkışıp kalmayın! Yeni teknolojileri kucaklamaya devam edin, yoksa ebeveynleriniz kadar kaybolacaksınız.
2. kendiliğinden tatmin olur. Tüm annenizin grubunu Twitter’a getirin ve hangi parka gittiğiniz veya nerede kahve almak istediğinizde birbirlerini yayınlayın.
3. Belgeler. Bazı bebek kilometre taşlarına dikkat edin ve ilk günlerin elektronik bir dergisine sahip olacağınızı unutmayın. Çok daha fazla ayrıntı için Asha’nın Gönderisini görün.
4. ifade. Kafanızın içine giren tüm düşünceleri terk etmek için bir konuma sahip olun.
5. Arkadaşlık. Bütün gün bir bebekle ev olsanız bile, başkalarının sohbetini “duyabilir” ve faaliyetlerini de deneyimleyebilirsiniz.

Takip edecek birine mi ihtiyacınız var? Bizimle başlayın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *