Julie, küçük bir hamile olan Julie, benimki olduğunda ilk çocuğunu, yaklaşık 3.5 yıl önce infertilite cephesinde çok sıcak bir eylemden sonra vardı. Blogunda mizah ve dürüstlükle paylaştığı birden fazla düşükleri ve diğer zorlukları vardı. Çocuğu erken geldi ve emzirme umduğu gibi gitmedi ve yine her şeyi internetlerle paylaştı.

Bunu yaptığı için ona teşekkür ediyorum çünkü gebe kalma mücadelelerimde yalnız olmadığımı bildiren bloguydu. Benim için “Başkasının dergisini kim okumak ister?” Annelikte yolun her adımı, bu benim için çok daha belirgin hale geldi, çünkü hepimiz birbirimize eşlik edebileceğimiz ve anneliğe geçişte (düşündüğünüz kadar doğal değil) paylaşabileceğimiz için. Anne blogcular için yay. Beni aklı başında tutuyorsun.

Ve şimdi, Julie ikinci çocuğunu bekliyor. Plan Planı planı olabileceğinin tamamen farkındadır, ancak ebeveynlikte kontrol kontrolünü kontrol edemezsiniz. Zekâsının tadını çıkarmak için “Doğum Planını” okuyun.

İşte size başlamak için kapsamlı fantezi emek açıklaması küçük bir tadı:

Oh, elbette, bazı kadınlar tüm vücudunuzun spazmodik bir kasılmanın kavramasında ele geçirilmesinin acıttığını düşünebilir. Ama bunu bir hapşırma gibi çok daha fazla deneyimliyorum. İşte bu, narin bir yavru kedi hapşırdı. Bahsetmesi için korkunç bir gerginlik ilgisizliği olmayan hamilelik öncesi tür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *