Sevimli bebek mağazalarının büyük bir kısmına mı gidiyorsunuz ve o zaman “bunu yapabilirim” diye inandığınız için hiçbir şey almıyorsunuz. Belki de “annem bunu yapabilir” diye inanıyorsunuz, eğer “bunu yapabilirim” tür bir civciv değilseniz. Sadece bir şeyler yapmaya çalışmayı düşün. Kendinizi yaptığınız biraz aksesuarınız olduğunda bebeğinizi giydirmek veya onu çıkarmak çok daha eğlenceli.

Bir şeyler yapmak, kıyafetleri dikmek, insanlar ile ilgili değildir. MakeBabystuff.com, ahşap oyuncaklar, bebek kredileri, playdough (büyük çocuklar için) ve diğer karton güzellikler için öğreticiler sunar. Orada ücretsiz oyuncak desenleri arayın.

Geçen gün Julian için bu softie ve düğmelerden yaptım. Herhangi bir şekilde simetrik veya en iyisi değil, ancak tapıyor.

Diğer Anne Abby Pecoriello’nun Crafty Mama kitabından çok daha fantastik bir motivasyon alın: 49 hızlı, muhteşem, kesin ateş (Baby & Toddler) Projeleri Yapıyor

Abby tamamen arkadaşlarla bağlantı kurmakla ilgilidir, bu yüzden kitabının bir kopyasını alın, diğer bazı mamaları davet edin ve Crafty’yi olsun.

Ve eğer bir iğneyi iplik ettiğine inanamıyorsanız, büyükannelere çok açık olmayan bazı ipuçlarını azaltın. Bu “çirkin bebekleri” gördünüz mü? Daha şirin olan bir tane yapabileceğinize inanmıyor musunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *