Sabahlar yeterince zor. Seni anlamıyorum, ancak bebeğimin hantal sızdıran bir bebek bezine sahip olmasının son derece son şey olduğunu anlıyorum. Bebek bezi sızıyorsa, gece değişimlerinin ortasında bir acının ne olabileceğinden bahsetmiyorum bile. Bebek ve çarşaf saat 3’te değiştirmek sadece korkunç. Bu üzücü olayların ortaya çıkmasından kaçınmak için, bebeğiniz için bir gece bebek bezi olarak idealin idealini keşfetmeniz gerekeceksiniz. Bebeğinizin gerçekten bir gece bezine ihtiyacı olup olmadığını tam olarak nasıl anlayacağınızdan biraz emin olabilirsiniz. Bebeğiniz, ıslak olan bir bebek bezi ile gece birkaç kez uyanıyorsa, aşağıda belirttiğimiz en iyi gece çocuk bezlerinden biri gibi, başka bir şey denemek için zamandır.

Kuru bir bebek bezine sahip olmak, muhtemelen gece boyunca çok sayıda uyanmalarını engelleyecek ve her ikinizi de çok daha iyi bir uyku programına götürecektir! Tabii ki, bu gece bebek bezi olayı yenidoğanlar için geçerli değildir. Gerçekten de çok gençken, hem beslenmenin hem de değişmesi için sık sık uyanıyorlarken, emici çocuk bezlerine gerçekten ihtiyaç duymazlar.

Islak yataklardan kaçınmak için en iyi gece çocuk bezi için bir gece çocuk bezi.

Gecelik çocuk bezlerinin anlamı nedir?

Bebekler gece boyunca her türlü nedenden dolayı kalkarlar, ancak onları rahat ettirmek için elinizden geleni yaptığınızı düşünüyorsanız ve hala uykuda kalamıyorlarsa, bu, sorunun kökü olan bebek bezi olabilir . Gün boyunca kullandığınız çocuk bezlerinin yeterince tutmaması mümkündür. Bir gece bebek bezi, bebeğinizin uykuda olduğu kadar rahat kalacağını ima eden çok daha emicidir.

Bakılacak şey

Yapıldığı malzemeler
Son birkaç yıldır, çocuk bezlerinin bebeklerimize zararlı kimyasalları içerebileceği çok sayıda ebeveyn sorunu oldu. Bu sizin bir sorununuzsa, çocuk bezlerinizin nelerden oluştuğunu incelediğinizden emin olun. Çok sayıda doğal bebek bezi markası var, bu yüzden kendinizi rahat hissettiğiniz bir gece bezini keşfedememekten endişe etmenize gerek yok.

Emici mi?
Cha-ching! Bu kesinlikle iyi yapmak için en iyi gece bezini aradığınız en iyi şey. Bütün mesele, bitinizi kuru hissettirmektir. En emici çocuk bezi çok sayıda katmana, ek bir emici çekirdeğe ve yaygın olarak bir su emici kimyasalına sahiptir. Bunun sizi de ilgilendirmesine izin vermeyin, sadece bebeğinizin cildine gerçekten dokunan bebek bezinizin iç tabakasının güvenli ve yumuşak bir malzemeden yapıldığından emin olun.

Maliyet nedir?
Uykunuzu istediğinizi ve bebeğinizin rahat olmasını istediğinizi anlıyorum, ancak bir gecede çocuk bezlerinde bankayı kırmayın. Bir gecede çocuk bezi tipik çocuk bezi paketinizden biraz daha fazla harcayacak, ancak onlarla hızlı bir şekilde gitmeyeceksiniz, bu yüzden eşit olması gerekiyor.

En iyisi şekil nedir?
Bunu sadece bir kez daha söyleyeceğim, bütün bunlar bebeğinizi olabildiğince rahat hale getirmekle ilgili. Vıcık vıcık olmak, bir sorunun yanı sıra başka bir şekilde şekillenmeyen bir bebek bezidir. Bacak açıklıklarının yanı sıra Midsection’ın yanı sıra esnek olduğunu garanti etmek isteyeceksiniz.

Markanıza bağlı kalın
Çocuk beziniz, istediğiniz gibi geceyle yapmadığı için, gündüz favorinizi terk etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, bu aynı çocuk bezlerinin gece sürümünü arayın. Büyük olasılıkla bebeğinizin onların içinde rahat olduğunu ve bunların bir sonucu olarak bir döküntü oluşturmadığını zaten anlıyorsunuz, bu da bunu düzgün bir geçiş haline getiriyor.

Mükemmel bir çözüm

Gecelik çocuk bezlerine atlamadan önce, kullanmam için tercih ettiğim ürünlerden biri Sposie Booster pedleri – bu bit ekleri olağanüstü ve her türlü bebek bezi ile de kullanılabilir ve fırın sızıntıları sorununuzu hızlı bir şekilde çözebilir. Amazon’da bir nedenden dolayı 2.000’den fazla değerlendirme ile 5 yıldızı var. Tam değerlendirmemi burada inceleyebilirsiniz. ”Onlara çok fazla teklif edilir, ancak genellikle Amazon’da en uygun fiyatlı keşfediyorum. Mevcut maliyetleri burada inceleyin

En iyi gece çocuk bezi

Huggies Overnites

Huggies zaten markaya gidiyorlar, çünkü çok güvenilir oldukları gibi, aynı güvenilirlik overnites için de geçerlidir. Aslında, büyük olasılıkla, bitinizde güvenli bir şekilde kalırken en fazla sıvıyı tutabilen bebek bezidir. Sızıntıları önlemek için özel olarak yapılmıştır, ancak aynı şekilde bebeğinizin bebek bezi döküntüsü almasını önlemek için. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Dürüst Geceler

Dürüst çocuk bezleri hızla yeni ebeveynler için tüm doğal, hipoalerjenik, sürdürülebilir bir şekilde yapılmış ve aynı zamanda çok sevimli olalım. Gecelik çocuk bezi tüm bunlara sadık kalır. Bunlar, rutin doğru çocuklardan% 20 daha emicidir ve aynı zamanda rahat olmasına rağmen şekillendirilmiştir. mevcut c’yi inceleyinBurada osts!

Luvs ultra sızıntı

Luvs sadece uygun fiyatlı değildir, ancak ürünlerini sevmiyorsanız para geri güvencesi sağlar. Bu yüzden onları aslında hiçbir risk için deneyin! Tüm bunların nasıl çalıştığını keşfetmek için buraya tıklayın. Bununla birlikte, bunlar mükemmel bir gece bebek bezi ürettiğinden, bu konuda endişelenmenize bile gerek kalmayabilirsiniz. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Pampers bebek kuru

Pampers bebek kuru çocuk bezi gerçekten oldukça uygun fiyatlı, bu yüzden sadece bu gecede bir deneme sağlamak istiyorsanız mükemmel bir seçimdir. 3 katmanları var ve boncuklarda bit büyüsüne dönüşen bir jel içeriyorlar. Bunların tercih edilmesinin nedenlerinden biri, tam olarak ne kadar yumuşak ve çok yönlü olduklarıdır. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Pampers Sundurucular Gecede

Tüm kundaklılar gibi, bu çocuk bezleri battaniye yumuşaktır. Onlar, gece seçeneklerinden önceki Pampers’dan daha büyük bir emilim alanına ve nemde almak için jel benzeri bir malzemeye sahip olmak için geliştirilmiştir. Büyük bir artı, bebek bezi ıslak olduğunda görünen mavi bir çizgi olan ıslak bir göstergeye sahip olmalarıdır. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Babyganics ultra emici çocuk bezi

Bu, organik çocuk bezi üretmeye çalışan ve tüm doğal malzemeleri kullanan bir markadır, ancak bu babyganics de çocuk bezlerinin masraflarını alt uçta tutmak için tutamlar. Onları hareket halinde görmek isterseniz sızıntıdan kaçınırlar. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Bambu doğası

Hippi mamas’ın bu çocuk bezlerinin gürültüsünü zaten sevdiğini anlıyorum. Sana söyleyeyim, ben de! Aslında son derece emici olan bambu hamurundan tamamen doğal hale getirilirler. Biraz küçük koştukları için boyutlandırdığınızdan emin olun. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Yedinci Nesil Gece Çocuk Bebekleri

Bunlar, bu listede tek kullanımlık olan tek çocuk bezidir, ancak aynı şekilde biyolojik olarak parçalanabilir, çevreyi tam olarak nasıl etkilediğiniz konusunda harika hissedebileceğinizi ima eder. Tüm doğal malzemelerden oluşurlar, bunları hassas cilde sahip bebekler için ideal hale getirir. Tipik bir bebek bezinden çok daha fazlasını alıyorlar, ancak bu listede en emici değiller. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Bumgenius Freetime – En İyi Kumaş Seçeneği!

Tek kullanımlık çocuk bezlerinde şiddetli kimyasallardan endişe duyan anneler için birçok seçenek vardır. Bumgenius bu şaşırtıcı seçeneklerden biridir. Kumaş çocuk bezlerine çok emici olarak inanamayabilirsiniz, ancak bu aynı zamanda sızıntı kanıtı olan bir dış kapağa sahiptir. Aynı şekilde hızlı bir şekilde ayarlanabilir, böylece bebeğinizle 35 lbs kadar büyüyebilir. Her şeyin üstesinden gelmek için, düzenli depolama alanına çok daha fazla çocuk bezi katkıda bulunmadığı için çok bir anne gibi hissedebilirsiniz. Mevcut maliyetleri burada inceleyin!

Aynı şekilde zevk alabilirsiniz

En iyi yatak ıslatma alarmları ve tam olarak nasıl yatak ıslatma biter!

En iyi sırt çantası bebek bezi çantası ve neden her anneye ihtiyacı var

Bebek bezi döküntüsü + en iyi bebek bezi döküntü kremi nasıl önlenir

Daha sonra pin -Â ıslak yataklardan kaçınmak için bitiniz için en iyi gece çocuk bezi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *