paylaşımıyla güçlü ve sağlıklı kalın!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Premier Nutrition on yılı aşkın bir süredir ustaca beslenme ürünlerini kullandı. Kısa bir süre önce lezzetli protein çubuklarının yanı sıra sallanmalarını denedim.

Premier protein sarsıntısı, 30 g üst çentik proteininden, 1 gram şekerden oluşur, sadece 160 kaloridir ve enerjik bir çalışmadan sonra vücudunuzu yeniden yakıt verir. Her sarsıntı, 8 gerekli amino asit, 24 vitamin ve mineral ile zengin besindir ve olağanüstü bir kalsiyum kaynağıdır. Üç lezzetli lezzet, çikolata, vanilya ve çilekte mevcuttur.

Bu sabah rutin fiziksel fitness rutinimden sonra önde gelen bir beslenme çikolata protein sallama geçirdim. Tatmin edici, lezzetli ve bana bit erkek çocuklarımla ilgilenmem gereken enerjiyi sağladı. Protein, bizi yorulmamızı engelleyen vücut için enerji sağlar. Zincirli anneler, başkalarıyla ilgilenen çok fazla enerji kullandığımız için protein gerektirir. Bu yüzden önce vücudumuzla ilgilenmek son derece önemlidir.

Öğleden sonra, şekerleme zamanı etrafında ideal, çoğu zaman da kestirebileceğimi hissediyorum. Bununla birlikte, yapmam gereken ev işlerim olduğunu anlıyorum, yanıt verecek e -postalar ve diğer işler, bu yüzden şekerleme yapmak bir seçenek değil. Öğleden sonra önde gelen bir protein çubuğu yemek, günümün geri kalanıyla bunu yapmak için gereken ek enerji sağlıyor.

30 gram yüksek kaliteli protein ile, önde gelen protein çubuğu, raflardaki en pratik yemek yedek çubuğu olmak için gerekenlere sahiptir. Bu çubuklar besleyici, lezzetli ve çikolata fıstık ezmesi, çift çikolata krizi ve yoğurt fıstık ezmesi krizi ile birlikte gelir. Her çubuk 30G protein, sıfır trans yağ, sıfır hidrojenlenmiş yağ ve yüksek fruktozlu mısır şurubu içermez. Çift çikolata krizi, suçluluk olmadan öğleden sonra çikolata özlemimi tatmin ediyor!

Salatalıkların sağlık ve sağlıklı yaşam faydaları ile ilgili

Önde gelen beslenme çubuklarının yanı sıra Sam’in Club, Meijer, Wal-Mart ve premiernutrition.com adresinden internette satın almaları önerilmektedir. Önde gelen beslenme hakkında çok daha fazla bilgi için onları Facebook veya Premier Beslenme Bloguna bakın.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında birinci sınıf protein çubuklarının bir örneği ve sallamalar aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

şimdi satın al
Amazon’un reklamları

Premier Protein Shake 30g Protein 1g Şeker 24 Vit…

$ 24.99

En çok satan kitap

(161702)günün teklifi

bitirmek

Premier Beslenme Yüksek Protein Sarsıntı, Vanilya, 1…

45,75 $

En çok satan kitap

(841)

günün teklifi

bitirmek

Önde gelen protein içecek, tropikal yumruk, 20G PR…

30,79 $

En çok satan kitap

(29573)

günün teklifi

bitirmekPremier Protein, Beslenme Yüksek Protein Sarsıntı, Van…

23.99 $

En çok satan kitap

(26)

günün teklifi

bitirmek

Premier Protein% 100 Peynir altı suyu protein tozu (Keto F…

$ 19.98

En çok satan kitap

(26442)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *