Kendi Dogfood’umu yemek, kendimi sokakta yürürken, bebeğimi giyerken, uyandığında buldum. Beş haftalıkken, en kısa sürede yemek yemeye ihtiyaç duyacaktı ve hala evden iki blok uzaktaydım. Giydiğim sahte sargıya yerleştirme şeklinin yüzünü göğsüme karşı ideal yerleştirdiğini gözlemledim. Bu yüzden Berkeley’de yaşayan müthiş ikinci kez annenin yapacağını yaptım: Ben yürürken onu emzirdim. Kapıma yaklaştığımda ve bir elinde çok önemli bir kahve fincanı ile eve girdiğimde, diğer elimde bir kahve fincanı, taşıma ve bebeğin ağzının göğsümde ağız çantası, “Kahretsin, iyiyim” diye düşündüm.

Tabii ki son beş hafta çılgın inişler yaşadı. İnişler çoğunlukla çığlık atan saatlerde. UPS genellikle uyku saatlerinde olur. Ama övünecek başka up’lar da var. Birkaç çaylak anne gezisi ve aktivitesi gerçekleştirdim.

Listemi inceleyelim:

Aktivite #455: ​​Bebeğinizi sarın ve sıcak kalın – resme bakın.
Aktivite #38: Bebek masajını öğrenin – Bu hafta Elephant Pharm’da ücretsiz bir ders aldım. Bir sonraki 28 Ağustos.
Etkinlik #494: Daha iyi bir Kleenex kutusu oluşturun – Bebeğimin resmini içeren bireyselleştirilmiş bir Kleenex kutusu da üç büyükanneye gönderdim.
Aktivite #17: Bu bebeği yatıştırın – kundaklı bir bebeğin daha uzun süre uyuklamasını doğrulamak.
Etkinlik #92: Ağlamaya izin verilen tiyatroya gidin – Scarlett’in ilk sinema filmi saç spreyiydi!
Etkinlik #122: “Evet, teşekkür ederim” deyin. – Kendimden memnunum çünkü yedi aylık hamile arkadaşım Lisa nasıl yardım edebileceğini sorduğunda, Julian’ı okula götürürken gelip Scarlett’i 20 dakika tutmasını söyledim. Yardıma “evet” dediğim için kendimden memnunum.
Etkinlik #100: Bir Pedikür Alın – Heather ve Milo da geldi ve bebekler arabalarına otururken gün spa sandalyelerinde oturduk.
Etkinlik #205: Hayvanat Bahçesi’nde bir maymunla tanışın – Tamam, bu gerçekten Julian’ın faydası içindi, ancak #2 olmanın sonucu, sadece birkaç haftalıkken hayvanat bahçesine gitmenizdir.
Aktivite #361: Kolay Çocuk Pantolon Yapın – Sevimli pembe bir tshirtten küçük küçük kızım için bir çift küçük pantolon yaptım. Yaklaşık yirmi dakika sürdü. İnsanlara onları kendim yaptığımı söylemek inanılmaz eğlenceli (yorum yaptıklarında).

Öyleyse bunu önümüzdeki ay devam ettirebilir miyim?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *