Bebeğiniz otomobil koltuğunda uyumayı seviyorsa, kutsamalarınızı sayın. Araba uykulu yapmak bir araba çıtırtıdan daha iyidir.

Ayrıca, yakındaki sürüş işletmelerini bir varış noktası olarak korumak için mükemmel bir bahaneye sahipsiniz. Benim favorilerim biraz Far In-N-Out ve çok yakışıklı olmayan Starbucks oldu.

Gerçek sihir yaratıcı ve ikna edici (ve minnettar olduğunuzda (ve minnettar!) Olabilir. İş yavaşsa normal işletmelerin size kaldırım kenarı hizmet vermesi için alabilirsiniz.

Holden’i uykuda tutmak için dolaşarak çevremizi bir kötülük yaparken, yerel bir bebek emporium (Oakland’daki Telegraph Avenue’da bebek dünyası) çağırdım ve muhtemelen dışarı çıkıp kredi kartımı alıp bana bir beden getirip getiremeyeceklerini sordum Orta uyku çuval ve bir besleme sandalye. Puan! Bu teknikte çocuk kıyafetleri ve sürücü olmayan restoranlar gibi düzenli perakende mağazalarıyla şansım oldu. Kibarsanız ve durumu açıklarsanız çoğu işletme paranızı dışarıya çıkarmaktan mutluluk duyar. Son olarak, nakit bunu kolaylaştırır.

Bebeğiniz bir otomobil napper ise, bu tür değerli işletmelerin telefon numarasını telefonunuzda tutun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *