anne anne ve bebek yoga bir şeydir. Bunu biliyor muydun? Birçok yoga stüdyosu anne ve bebek dersleri sunar. Doğum sonrası yoga veya doğum sonrası yoga ve bir tane bulmak için şehrinizin adını çevrimiçi arayın. Çaylak anne zorluklarını yapıyorsanız, bu yedinci haftalık zorluğunuzdur.

“Yoga insanı” olmasanız bile, bu sınıfların faydalarını düşünün: evden çıkmak, vücudunuza nazik olmak, diğer çaylak annelerle tanışmak ve belki biraz bebek masaj tekniği öğrenmek.

Bazen sınıfta anne uzanırken sarılmaya ihtiyaç duyan bir bebeği tutacak “yardımcılar” vardır. En sevdiğimiz poz sadece yerde yatıp hiçbir şey yapmadığınız pozdur. Bu ödemeye değer.

Berkeley’de yaşıyorum, bu yüzden kişisel blogumdan bu alıntıyı okuduğunuzda bunu aklınızda bulundurun, Scarlett 6 haftalıkken doğum sonrası yogaya gittiğimde yayınladığım bir girişten.

Doğum sonrası bu yoga sınıfında, her öğrenci istasyonunun anne için bir yoga mat ve bebek için rahatlatıcı bir yastık yatağı vardır. Yoga tuğlanızın ve kayışınızın yanında ideal olan bir şişe masaj yağı, temiz bir bez ve yumuşak bir oyuncak kurulur. Scarlett telaşlı olduğunda, tercih ettiğim kundaklama battaniyesi markasını kullandım ve bir kez sakinleştiğimde, evcil köpeğimi aşağı doğru sallarken ve güneşimi selamlarken onu uyumak için ekstra bir silah seti. Sınıfta bir noktada, eğitmen bebeğinizin ne kadar özel olduğu hakkında bir şeyler söylüyor. Bir annenin kucaklamaya ihtiyacı olduğu ve bir tane verdiği gibi göründüğü söylendi.

Bu meydan okumayı tamamladınız mı? Sev ya da nefret et, bize nasıl gittiğini söyle:

Aşağıda yorum.

Facebook’ta bizimle bir resim paylaşın.

Hedefinizi Twitter veya Instagram’da adlandırın ve #Ookiemoms hashtag kullanın.

Veya bu zorlukla ilgili yorumlarda kendi blog yayınınıza bağlantı verin.

Bu meydan okumayı alan diğer bazı çaylak annelerinden okumayı sevdik: “San Diego’da Kristin, Rachel ve 3 aylık Evie ve New York’ta Olivia. Sizden haber almak isteriz!

Yeni anneler ve bebekler için çok daha fazla zorluk yapmak istiyorsanız, işte çok daha fazla fantastik fikir!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *