götürün

Bebekle bir sanat müzesi ile mücadele etmek, on ikinci haftalık zorluğunuzdur.

Arkadaşımız ve çaylak annemiz Rosa’dan eğlenceli bir fikir, kendinizi paketlemek ve bir müze gezisi için şehre gitmek.

Yakında bir kokteyl partisine gittiğinizi varsayalım. Birisi ne yaptığınızı sorduğunda, doğum izni hakkında mırıldanmak veya nasıl içemeyeceğinizi düşündüğünüzde gözyaşlarına boğulmak yerine, her üç saatte bir hemşireye bakmanız ve Cumartesi dahil her gün saat 6’da uyanmanız gerekir, Konu ve “Rothko şovunu gördün mü?” Deyin.

Birçok müze ayın belirli günlerinde kabul ücretlerinden feragat eder. Bunu büyük günün yap.

Rosa, SFMoma’da bir bebekle bir arkadaşla tanışmanın başarılı bir gezi olduğunu bildirdi. “Her iki bebek de renkli modernist tablolar ve heykeller tarafından ilgisini çekti” diye övdü. “Anneler sohbet eder ve sanatın tadını çıkarır.”

Körfez Bölgesi annemiz için, sabah geç San Francisco’ya gelmenizi ve Nordstrom Ann’s Lounge’ı ana üs olarak kullanmanızı önerir. Konfor ve gizlilik için müthiş bir değişim/hemşirelik alanı vardır. Alışveriş merkezinin bodrum yemek sahasında öğle yemeği veya hava izin verirse Yerba Buena Bahçeleri’nde dışarıda yemek yiyebilirsiniz.

Boston’daki Becky, bebeği Nick’in Güzel Sanatlar Müzesi’nde bir asker olduğunu söyledi. “O sabırlıydı. Öğle yemeğinden sonra emzirdi ve bebek arabasında uyumaya gitti, onu ittim ve sanata baktım, uyandığında birlikte sanata baktık – birlikte ne kadar müthiş bir gün geçirdiğimize şaşırdım. ”

Holden’i (yukarıda) burada Berkeley’deki Bampfa’ya başka anne arkadaşlarıyla aldım ve çok keyif aldım (yani çığlık atan değil – Yay!). Küçük kafede güzel bir öğle yemeği yedik ve müzakere masaları, bebek arabaları, hemşirelik ve kalabalıklar. Araç otopark bir tür acı, bu yüzden lojistik sıralamak için kız arkadaşları olması güzeldi.

Bu meydan okumayı tamamladınız mı? Sev ya da nefret et, bize nasıl gittiğini söyle:

Aşağıda yorum yapın ve ayrıntıları dökün.

Facebook’ta bizimle bir resim paylaşın.

Hedefinizi Instagram veya Twitter’da adlandırın ve sizi bulabilmemiz için #Ookiemoms hashtag kullanın.

Veya bu zorlukla ilgili yorumlarda kendi blog yayınınıza bağlantı verin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *