Julian’ın en iyi arkadaşı bir kız. Birinci sınıfta kulaklarını deldi, bu da bana bu etkinliğe girmem gerektiğini işaret etti. Birkaç yıl içinde Scarlett, idolü olan Maia ile aynı tedaviyi istiyor olabilir.

Diğer annelerden (Maia’nın dahil) çocuğunuzun kulaklarını delme konusunda keşfettiğim iki şey:

Q-TIPS, taze delinmiş kulakları hijyenik olarak temizlemek için ideal bir araçtır. Şu anda Q-TIPS büyükelçileri olduğumuzu düşünürsek, bu size değerlerini anlatmak için harika bir zaman gibi görünüyordu. Maia’nın annesi Cori, “gerçek deliciyi temizlemek için küpe altına girmek çok daha kolay olduğu için pamuk kürelerden daha iyi olduklarını belirtti. Aynı şekilde-pamuk küre lifleri küpelere sıkışır, ancak Q-Tips aynı şekilde parçalanmaz. Q-Tips, Maia’nın kullanması pamuk toplarından daha kolay. ”

Bir dövme salonu, bir çocuğun delici için en iyi yer olabilir. Mommywords’ten Brittany, araştırma çalışması yaptı ve kızlarının loblarının delinmesi için en iyi seçenek olarak bir dövme salon-eğik stüdyosuna geldi. Niye ya? Bir alışveriş merkezi mağazasından çok daha fazla hijyenik yöntemleri olduğu için. Bu eklemdeki sterilizasyon için yüksek gereksinimler onu kazandı. (Blogundaki ayrıntıları okuyun.)

Çok daha fazla fikir ve Q-Tips teknikleri için Facebook sayfalarına bakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *