Tutkulu Sebze – Yemek Kitabı, tarladan masaya

Paylaşım’a kadar taze sağlık ve zindelik toplantısını getiriyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jservery, günde bir dizi sebze yemenin vitaminleri ve ideal sağlık için gereken mineralleri almak için en iyi yöntem olduğunu anlıyor. Seçici yiyenlerin bir annesi olarak, gençlerin sebzelerini yemesini sağlamanın zorluklarına aşina oldum. Çocuklarıma uygun beslenmenin önemini öğretmek için sürekli yeni sağlıklı tarifler deniyorum.

Suzanne Landry’nin yeni yemek kitabı, tutkulu sebze ile tüm evimin tadını çıkarabileceği yeni, taze yemekler hazırlıyorum. En iyi kısmı şimdi gençlerim sebzelerini yiyorlar. Suzanne, 30 yılı aşkın bir süredir doğal gıda yemek dersleri öğretti ve aynı zamanda insanları daha fazla sebze, yüksek lifli kepekli tahılların yanı sıra fasulye ve daha az et proteini yemeye eğitmeye inanıyor. Ben de sağlıklı bir yaşam tarzını korumak için daha fazla bitki bazlı yemek ve daha az kırmızı et yememiz gerektiğine inanıyorum. Gıda ve iyileşme arasındaki bağlantıya odaklanan Suzanne, bölgesel çiftçi pazarlarından, standların yanı sıra bahçelerin yanı sıra bahçelerden de mevsimsel yaratımdan en iyi şekilde yararlanabilen ev aşçılarını sağlayan taze ve lezzetli yemekler üretti. , yine de sağlıklı, dengeli yemekler. Suzanne’nin tarifleri hazırlanması basittir ve her bölümde beslenme ipuçları ve bilgi sunmaktadır. Sağlıklı başlangıç ​​kahvaltıları, tatmin eden salatalar, taze bahçe salataları, çorbalar, kehribar tahıl dalgaları, fasulye mutfağı ve sebzeler: doğanın ödülünü kapsar. Suzanne aynı şekilde ete ya da ete adanmış bir bölüme ve ete değil, sağlıklı ikramlara sahiptir: Tatlılar için harika. Tutkulu sebzeden ailemin tercih ettiği tariflerden birkaçı şunlardır: tıknaz elma yulaf ezmesi krepleri, Çin kümes hayvanları salatası, yaz kinoa ve taze meyve gevrek. Tutkulu sebze, kullanımı kolay bir pakette birlikte harika bir sağlık ve sağlıklı yaşam getiriyor. Suzanne Landry ve tutkulu sebze ziyareti hakkında daha fazla bilgi için: SuzanNelandry.com. Tutkulu sebzeyi internetten HealthinspiredPublishing.com, Amazon.com veya bölgesel kitap mağazanızdan satın alabilirsiniz.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Suzanne Landry tarafından tutkulu sebzenin bir kopyasını aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam bloguna yerleştirildi ve bir dizi özellik Sağlık ve Wellness Profesyonel Yazarlar ve Anne Blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Diyetinize neden fytonutrients eklemeniz gerektiğile ilgili

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş reklam polisi ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda. Google+’da ona uyun.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bu hikayelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu yazıya bağlantı: Tutkulu Sebze-Yemek Kitabı, Tarladan Masaya Taze Sağlık ve Sağlık Toplantısını Getiriyor

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Noel Duvar Kağıtları – Tatil için harika

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Noel, birçok insan için sadece bir şeyi gösterir, uzun tatil zamanı ve aileniz ve arkadaşlarla bir araya gelme zamanıdır. Dünya çapında birçok insan tatili evlerinde veya başka birinde kutluyor, ancak Noellerini nerede geçirirse geçirsin, yer, sezonun ruhunu canlı tutmak için kesinlikle renkli ve parlak dekorlarla doluyor. Atmosferi çok daha şenlikli hale getirmek istiyorsanız, Noel duvar kağıtlarını indirin. Duvar kağıtları her zaman Noel’in şenlikli ruh halini yaratabilir ve bu yüzden nerede olursanız olun, tatil sezonuna uygun duvar kağıtlarınız olduğu sürece büyüdüğünüz atmosferi kaçırmak için bir neden yoktur. Başka bir deyişle, ambiyans yaratmak Noel duvar kağıtları ile her yerde çok daha kolaydır. Noel duvar kağıtları nedir? Duvar kağıtları bilgisayar ekranınız için müthiş dekorasyondur. Ekranınızı bakmak için ferahlatıcı hale getirir ve Noel olduğunu düşünerek, tatil temasıyla duvar kağıdı indirmek idealdir. Noel temaları, tatilin ruhunu somutlaştırdıklarını düşünerek ekranınız için en iyi masaüstü ekranıdır. Duvar kağıtları nereden alınır? İnternetten kolayca indirebileceğiniz için Noel duvar kağıtlarını bulmak zor değil. Sadece en iyi duvar kağıdı portalına göz atmanız ve tema olarak tatil sezonu ile birçok duvar kağıtından seçim yapmanız gerekir. Seçimleriniz muhtemelen Noel Baba, kar taneleri, süs eşyaları, çanlar ve diğer Noel dekorasyonlarını içerecektir. Duvar kağıdı resmini indirmek için ideal tıklayın ve “İndir” düğmesinin bulunduğu seçenek menüsüne gidin, böylece masaüstü ekranınızdaki ekranı değiştirebilirsiniz. Duvar kağıtları sadece masaüstü bilgisayarlar için mi? Hayır, dizüstü bilgisayarlarınıza ve cep telefonlarınıza duvar kağıdı indirebilirsiniz, ekranı renkli ve şenlikli hale getirmek mi istiyorsunuz. Aslında, bugünlerde birçok insan masaüstüne ve diğer elektronik cihazlara ekran koruyucu ekran olarak bir Noel Baba indiriyor. Yani, bir tane indirmemek için hiçbir neden yok, çünkü Noel’i her gün kesinlikle yaklaştıracak. Noel duvar kağıtları ile en iyi tatil yapmak Noel popüler bir Noel şarkısına göre neşeli olmak için bir mevsim, bu yüzden tatil atmosferini yükseltmek için dekorasyonlarla dolu evin her köşesi ve krahnesi emin olun. Ama biliyorsunuz, tatil temasıyla bir duvar kağıdı indirmek, Noel’in hemen köşede olduğunu hatırlattığınız için ambiyansı çok daha neşeli hale getirebilir. Kesinlikle çevrimiçi müthiş Noel duvar kağıtları bulacaksınız.

Bu yazıya bağlantı: Noel duvar kağıtları-tatil için harika
İlgili sağlıklı atıştırmalıklar çocuklarınız sevecek

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Farklı Ebeveynlik Stilleri

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Karşıtlar çekiyor ve muhtemelen bu yüzden çok erkeksi kocam Girly için çok uygun, beni besliyor. Belirli şeyleri istediğinde tam olarak kime döneceğini bilen bir çocuğumuz var, çünkü ebeveynlik stillerimizde çok farklıyız. Örneğin, banyo zamanı oldukça bir maceradır. Küçük adam çok daha fazla bir itme olduğumu biliyor, bu yüzden onu atacak ve bir banyodan çıkmak için ağlıyormuş gibi davranacak ve onu kınamak ve onu içine almak için oyuncaklarla rüşvet vermeliyim küvet. Kocam onu ​​alır ve genellikle onu fırlatır, yıkar, kurutur ve biter- küçük adamın protestolarını ikinci bir düşünce vermeden.

Yatma vakti başka bir SFASDF’dir. Çocuğumuzun onu emzirmeden uyumasını sağlayamadım ve sonunda onu sütten kestiğimde, onu dozlanana kadar arabamda sürerek onu uyutabildim. Kocam onu ​​tutuyor ve etrafta dolaşıyor, ağlamasını görmezden geliyor ve 5-10 dakika içinde çocuğumuz hızlı uyuyor. Bundan asla kaçamadım. Ben onu bırakmayacak insanlardan uzaklaşmak istediğinde çocuğumun ulaştığı tek kişi, çünkü kolay bir işaret olduğumu biliyor ve ücretsiz olmasını istediğinde suratına direnemeyecek etrafta koşmak için. Sonuç olarak, kocam şimdi çocuğumuzu yıkıyor ve onu beslemeye ve ona okumaya özen gösterirken onu her gece uyutuyor. Ebeveynlik görevlerimizi güçlü yönlerimize göre ayırdık.

İLGİLİ BÜYÜK EĞİTİM VE KAYAK EĞİTİMİ ARASINDAKİ FARKLAR

Çocukların farklı stillere sahip ebeveynlere sahip olmalarının iyi olduğunu sık sık duyuyorum, özellikle biri çok daha fazla besleniyorsa (çünkü bebeklerin boo booos’larına ihtiyaç duyduğu için) ve biri disiplin hakkında daha iyi (çünkü kim kontrol dışı, şımarık veletler?). Kocam ve ben bir takımız ve birleşik bir cepheyiz, ancak ebeveynlikteki maceralarımız, şeyleri yönetmek için kesinlikle farklı tekniklerimizle birleştiğinde, kesinlikle akıllı küçük insanımız zaten nasıl yol alacağını planlıyor. Kocamın yöntemlerine hayran kaldım (ve ondan çok şey öğrenebilirim) ve oğlumuzla yıllar boyunca dört gözle beklemek için çok heyecan duyduğumuzu hissediyorum.

Penelope Guzman, sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamaya güçlü bir şekilde inanan serbest yazar ve eczacıdır. Bir anne ve eş olarak, iyi yiyip birlikte aktif olarak ailesinin sağlığını da halleder. Penelope, mutlu evlilikler, güçlü aileler, sağlıklı bir yaşam tarzı yaşayarak ve daha fazlasını inşa ederek kadınlara harika yaşamlar yaşayan kadınlara yardım etmeye adanmış bir site olan Penelope’in Oasis’in sahibi ve editörüdür. Seyahat etmekten, okumaktan, yemek pişirmekten ve ev partilerine ev sahipliği yapmaktan hoşlanır.

Bu gönderiye bağlantı: Farklı ebeveynlik stilleri

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Pelvic floor Muscles: how to boost Your Intimate health

Sharing is caring!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

The pelvic floor is a web of muscles that directly affects a woman’s health and wellbeing. Nonetheless, many women are not aware of just how important it is and just how easy can be to keep it in shape with just a few minutes of exercise per day. Let’s start by explaining what it is, why it’s so important and how to keep it strong and healthy.

So, what is the pelvic floor exactly? It’s a set a muscles and tissues located at the base of the pelvis. It allows matter to pass in and out of the body. Thoughthe pelvic floor muscles are not as visible as some other muscles, they still need exercise just like any other muscle.

Why is the pelvic floor so important?It plays an integral role in a woman’s wellbeing and quality of life due to its many functions:

Support: It supports the pelvic organs such as the uterus, bladder and intestines and holds them in place within the pelvis.

Buffer: It buffers the pelvic area from the pressure of coughs, sneezes and the weight of pregnancy.

Opening and closing: It closes to prevent bladder and anal leakage. and it opens to allow entrance and exit from the vagina, uterus and anus (thus relating to sex, pregnancy and the digestive system).

A weak pelvic floor can lead a woman to experience problems and symptoms like urine loss, organ prolapse, pain during sex or lower back pain. For that reason, keeping these muscles healthy is so important for a woman’s physical and emotional health.

Related  approach the holidays with Intention: avoid Food waste and help the Planet

How do you exercise and strengthen the pelvic floor? The muscles of the pelvic floor experience changes throughout a woman’s life and can be particularly weakened during pregnancy, motherhood and menopause. before you start exercising your pelvic floor you’ll want to identify it and its supporting structures. once you’ve pinpointed its location, you can start to exercise it.

What kinds of exercises can you do?

Kegel Exercises: These exercises consist of the voluntary contraction and relaxation of the muscles of the pelvic floor. They can be done in many different positions in order to work the entire pelvic floor. The plans get progressively more difficult as you go along.

Hypopressive Abdominal Gymnastics: exercises that use apnea in specific poses to tone your abdominals and release the pressure on your pelvic floor. They also tone your pelvic floor through involuntary contractions, complementing the work of Kegel exercises.

How can Bwom help? You want pelvic floor exercises to benefit you as much as possible. To do that you’ll first want to determine the current state your pelvic floor. From there, you’ll need a training plan based your particular needs, i.e. controlling urine loss, improving sex, or avoiding constipation.

Bwom is an app that offers a free test that evaluates your pelvic floor and provides a series of customized exercises according to your needs. Bwom also offers recommendations on how typically you should perform the exercises. download Bwom for iPhones or Androids at www.bwom.com. Take the test, see your results and get a sample of the exercises designed for your pelvic floor.

Related  how to manage stress and emotional eating While staying at Home

*Disclosure: This article has been sponsored by Bwom.

Link to this post:Pelvic floor Muscles: how to boost Your Intimate Health

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Teknoloji Salı: Geeky uygulamaları sizi bebekle dışarı çıkarmak için

Geeky Mommies ve babaların da evden ayrılmasını zorunlu kılıyor, değil mi? Seni burada blogda görmeyi severken, güneş ışığının yanı sıra temiz hava almanızı istiyorum. Birinin size çabalarınız için bazı puanlar vermesini zorunlu kılıyorsanız, gezilerinizi oyunlaştırmak için bu uygulamalardan birini deneyin. Coğrafi konum uygulamaları bebekle birlikte bir çöpçü avına dönüşüyor. Nerdy ebeveynleri, video oyunları gibi fantastik dış mekanlara götürmek için Foursquare, Ingress veya Geocaching uygulamalarını kullanmak isteyeceklerdir.

oturaklı. Çocuklu veya çocuksuz yetişkinler için, gittiğiniz her yerde.
Ne zaman geldiğinizde farklı gerçek dünya konumlarına “check-in” için telefonunuzu kullanın. Yeterince sık bir yere giderseniz, belediye başkanı olacaksınız. Aynı şekilde, oyunda günde 10 kez denetlemek veya 5 farklı sinema film tiyatrosuna gitmek gibi farklı kilometre taşlarına ulaşmak için onur rozetleri yapabilirsiniz. Sosyal özellikleri kullanarak, arkadaşlarınızdan hangisinin yakınlarda olduğunu keşfedebilir, fikirleri birbirleriyle paylaşabilir ve deneyiminizin fotoğraflarını bırakabilirsiniz. Neden son derece içinde olduğumu anlamıyorum; İşlevsel bir uygulama yok (kendi iyiliği için belgelenmiş veri takıntısının yanı sıra). Bu yazıdan itibaren, 3.000’den fazla check-in ve bir lot belediye başkanlığım var.
İTunes App Store veya Google Play Store’da FourSquare alın.

Geocaching. Ebeveynler hem de gençler için hazine kontrol ediyor.
Minyatür bitlerin ve bobs’un gizli önbelleklerini keşfetmek için telefonunuzu (veya eski moda bir web sitenizi) kullanın. Bunu hiç yapmadığımı itiraf edeceğim, ancak sadece ideal tür geeky ailesi için gerçekten eğlenceli göründüğüne inanıyorum. Shiloh bize büyük beklenen midesi ve biraz bebek yardımcılığının yanı sıra Whitney’in ailesinin bazı akıllı telefon uygulamaları da dahil olmak üzere geocaching deneyimini açıkladığını anlatıyor.
Bu GroundSpeak Geocaching uygulaması, iTunes App Store veya Google Play Store’da yaklaşık 10 $ ‘dır, ancak son derece önerilir.

Giriş. Ebeveynlerin yanı sıra büyük çocuklar için, belirli yerleri yakalayın.
Sadece Android telefon bireyleri için Ingress, bölgenizdeki/kasabanızdaki farklı “portallara” yürümeniz gereken bir “artırılmış gerçeklik” oyunudur. Bu portallar, daha önce hiç gözlemlemeyeceğiniz gerçek yer işaretleri, heykeller ve diğer kamu, tarihi veya yaratıcı sitelerdir. Amaç, bu portalları ekibiniz için yakalamak ve bunları birbirine bağlamaktır. Oyunun fiziksel olarak bu yerlere yakın olmanız gerekiyor, bu yüzden bölgesel bölgenizde yeni ve özel yer işaretlerini görmenin yanı sıra yürüdüğünüzü de dışarı çıkarmanızı sağlıyor. Oyun tarzı oldukça nerdy: İki takım, yeryüzüne yeni uzaylı inovasyonunu ve uzaylılara karşı direnişe davet eden Aydınlanma. Başlamak için her iki tarafı da seçersiniz ve o zamana bağlılığınız değişmez. Benim koca ve sekiz yaşındaki bu oyunu oynamak için her hafta sonu saatlerce yürüyor.
Http://www.ingress.com adresinden davet isteyin.

Bunlar kullandığımız GEO uygulamaları. Sizi gerçek dünyaya götüren geeky suçlu bir zevkiniz var mı? Söyle!

WORLD travel WITH young children

My friends, Magnus as well as Cheryl, are remarkable nomads who have been around the world as well as back only to set off once again with a infant as well as one more time with two toddlers. They have chronicled their journeys, triumphs as well as tantrums on a blog, with tons of suggestions on touring the world with young kids. because they’re expecting infant number three any type of day now, I caught up with them as well as asked to share some stories as well as advice. Mersi!

Lessons discovered from worldwide trips with tots

We organized an 8 month soiree from August 2011 up until March 2012, with really hopes to travel from Scotland to Barcelona, dip into America, zip across Japan as well as Korea, traverse new Zealand, dot around Australia, take time out at Thai beaches before ending up in scrumptious Sri Lanka.

Traveling the world with young kiddies – exhausting chaotic craziness, yes, however with the payoff of a close-up view as our two small people grow as well as modification with each passing day.

Destinations: Where’s risk-free & fun to choose the wee ‘uns?

Recommended child-friendly itinerary:

Camping across Western Europe: safe, workable however a great deal of driving miles.

Drive the U.S. east as well as South: household friendly however again, big distances to cover.

Japan: Nuclear reactor cooling down (though we kept south to be safe) as well as a country that can utilize our traveler money as it rebuilds.

South Korea: Diverse, safe, easy to use as well as not commonly visited.

New Zealand: Stunningly gorgeous as well as household friendly parks as well as barbeque areas everywhere.

Australia: Sunny beaches as well as familiar culture however frightening poisonous critters to avoid.

Thailand: Asia fun-style with fantastic traveler infrastructure, beautiful people as well as no malaria in the south.

Sri Lanka: awesome different culture, civil war in the past, a bit like India-lite!

{Read exactly how as well as why we chosen our Destinations}

Packing: What to pack on a world trip with toddlers

We discovered packing to travel with youngsters worked out fine: just keep your full-grown set to a minimum. likewise keep in mind the apparent truth that there are kids everywhere: you can many likely discover any type of fundamentals anywhere you are in the world. Be prepared for a few embarrassing interactions, though, like Magnus mistaking the label for women sanitary pads for nappies (diapers) in a Japanese store!

Sri Lankan Train kid Pacification System (iPhone, Headphones & Apple!)

Of course, some things have worked out much better than others: the pram [turned out to be] a god-send, providing manage over our crazy youngsters in hectic train stations (but less useful going up as well as down train stairs); the child-carrier enabled us to take the youngsters on a multi-day trip in new Zealand as well as the ukulele has brought delight to neighboring spaces in hotels across Japan as well as Korea. On the downside, e-books are not as simple to utilize as an old-fashioned print, we couldn’t make it through without running shoes to keep us in shape as well as the youngsters needed a routine revitalize of their toys as well as books to keep them interested.

{Read our actual packing listings as well as exactly how they changed}

Travel Days: Surviving long transit days with young children (planes, trains, & automobiles)

Japanese trains are especially awesome since you can sit in the front carriage as well as look with a glass window to view the chauffeur pull his knobs as well as turn his dials to drive the train ”“ fantastic for inquisitive youngsters.

However, the magic lasts for however a few minutes up until their small interest spans turn to the rest of the carriage. The cool, polite silence of the carriage with the people as well as occasional kids sitting with restraint as well as remarkable manners.

Books, toys, treats as well as risks can likewise purchase you a bit time but, again, a journey of over 2 hours made the train carriage seem like a prison, with us the inmates being punished with the pity of damning eyes as our uncontrollable young children charged up as well as down, climbed the seats, fought as well as wailed when reprimanded. {read much more travel Days}

Even much more reflections on our world trip with toddlers:

The worry Factor: established as well as unfounded fears when traveling with toddlers

The Jabs!: Kiddy inoculations/vaccines

I excerpted this publish as part of our series on traveling with babies, toddlers, as well as little children. Sheryl as well as Magnus have been some very remarkable places. Go go to their blog to see inside much more of their adventures. 

[All pictures from MagnusandCheryl, all rights reserved]

Vale otoparkını kullanın

Bu tavsiyenin ciddiyeti tamamen nerede yaşadığınıza bağlıdır. Bununla birlikte, size bir tepede, geceleri yüksek topuklu bir tepede yürüdüğüm San Francisco’da, bir C bölümünden beş hafta sonra, vale park etmemiz gereken süre boyunca koca lanetlediğimi söyleyebilirim.

Çalışan bir anne iseniz, bu fikre kullanılmalısınız. Zamanınız park etmek için etrafta dolaşmak da değerlidir. O zaman, bebek bakıcısını ödemek için evden acele ettiğinize inandığınızda, arabanıza 15 dakika daha harcıyorsunuz. Yanınızda bir bebeğiniz varsa, fuggedaboutit. Aracınızın size verilmesini istemiyor musunuz?

GMC için bir yayıncı, yeni bir otomobil için bir tanıtım olarak, Acadia (Crossover SUV), Nisan ayı için ülkenin dört bir yanındaki alışveriş merkezlerini seçen ücretsiz vale otoparkının sunulduğunu anlamama izin verdi. Bu, kendinize asla davranamayacağınız bir kolaylık ise, deneyin.

Katılan satın alma merkezleri:

Los Angeles: Orange’da Blok, California Pavilion Satın Alma Merkezi, South Bay Galleria ve Rainbow Harbor’daki Pike
Phoenix: Chandler Moda Merkezi
Sacramento: Arden Fair Alışveriş Merkezi ve Loftworks
San Francisco: Stoneridge Mills
San Diego: Fashion Valley Mall
Miami/ft. Lauderdale: Sawgrass Mills
Tampa: Channelside
Orlando: Florida Alışveriş Merkezi

Bu teklif 30 Nisan’a kadar sürüyor.

Pompalamak

Julian asla bir şişe almadığı için, Holden’in bir tane alacağından emin olmaktan gerçekten korktum, bu yüzden her gün bir şişe aldı çünkü üç haftalık (haftada en az üç kez ve fazla günde bir kereden fazla).

Pompalama için en iyi önerilerim:

Gaz için en iyi şişeler; Bebeğinizin karnını nasıl hafifletirsiniz!

Gassy bir bebek tipik olarak çok memnun değildir ve bu, ilgili herkes için gerçekten zor olabilir. Bununla başa çıkmanın birçok farklı yolu var, ancak başlamak için en iyi yerlerden biri bebeğiniz için çalışan bir şişe bulmak. Bebeğinizin yemek yeme şekli, yedikleri kadar karın üzülmesine neden olabilir, bu nedenle bebeğinizin karnının üzülmesini durdurmaya yardımcı olacak en iyi gaz şişelerini topladık.

Gaz için en iyi şişeler, bebeğinizin karnını nasıl hafifletirsiniz!

Neden önemli

“Evet, bebeğimin mide problemleri şişelerini değiştirmek kadar temel bir şeyle çözülemez!” Diye düşünüyor olabilirsiniz.

İşte gerçekten işe yarayabilir, bebeklerde gaz genellikle çok fazla hava yutmalarından kaynaklanır ve bu da küçük karmaşalarında sıkışıp kalırlar. Bazı şişeler daha iyi bir iş çıkarır ve genel olarak bu hava alımını azaltır. Diğerleri özellikle yeme uygulamalarına ve ağız şekline odaklanır. Hava alımını en aza indirecek bir şişe bulmanın yanı sıra, küçük olanınızın daha yavaş yemesini sağlayan bir şişe bulmak isteyeceksiniz.

Önemli şişe özellikleri

Gaz için en iyi şişelerin bir listesini yaptık. Araştırmaya kendi başınıza devam etmek istiyorsanız, aramanız gereken tüm özellikler vardır.

Akış

Şişe akışı bebeğiniz için büyük zaman önemlidir. Emmek için çok çalışıyorlarsa, hava almaya son verebilirler, ancak akışlar üzerinde çok kolaylaştırılıyorsa, yiyeceklerini çok hızlı bir şekilde düşürebilirler, bu da hava kabarcıklarına neden olur.

Denemek için birçok seçeneğiniz olacak şekilde çeşitli meme uçları içeren bir şişe seti almanızı öneririm. Bebeğinizin karın sorunlarını çözmeye çalışırken tam olarak isteyeceğiniz şey budur.

Açı

Açılı boyunlu şişeler, beslemeyi çok daha kolay hale getirir ve bebeğinizin döşemek yerine çok daha fazla oturma pozisyonunda yemesine izin verir.

Havalandırılmış

Havalandırma şişeleri olduğunu biliyor muydunuz? Hassas bebekler için kesinlikle onları kontrol etmek isteyeceksiniz. Sizin için tüm bilimi parçalayamıyorum, ancak temel tutmak için bebeğiniz içerken kabarcıklardan kurtulurlar.

Meme şekli

Şekil gelince, farklı bebekler farklı şeyler gibi ama karın sıkıntıları için bir seçenek bulamıyorsanız, işleri değiştirmeyi deneyin. Kendi meme şeklinizi düşünün ve benzer bir şişe meme ucunu bulmaya çalışın.

Şişeyi nasıl tuttuğunuza dikkat edin

Bu tam olarak bir şişe özelliği değil, ancak bebeğinizin ve şişenin nasıl tutulduğunu düşünmek çok önemlidir.

Bize bebekleri nasıl düzgün tutacağımızı öğreten büyülü bir içgüdüyle doğmuş gibi değil. Bu yüzden, bunu aramaktan, bazı fotoğraflara göz atın ve hatta bir uzmana sormaktan utanmayın. Kidonuzun beslenme zamanlarında tutulma şekli, sindirimlerinde büyük bir rol oynayabilir. Yeni başlayanlar için, her zaman başlarının karnının üstünde olduğundan emin olun!

Gaz için en iyi şişeler

Comotomo bebek şişeleri

Hava delikleri, büyük bir boyun, doğal şekilli bir meme başı ve plastik gibi yumuşak bir cildi yapılmış; Bu şişe şüphesiz gazlı kolik bebekler göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Listedeki her şeyi kontrol eder ve yeni bir şişe denemek istiyorsanız harika bir ilk tercihtir. bunları kontrol et!

Philips Avent Anti-Colic

Sizi burada bir bütün Philips Avent başlangıç ​​başlatıcısına bağladık çünkü çok iyi. Neredeyse asla çökmeyen harika bir havalandırma sistemi ve meme uçları var. Bu şişenin mide rahatsızlığını en aza indirmeye yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlandığından bahsetmiş miydik? yeterince söylendi. bunları kontrol et!

Tommee tippee doğaya yakın

Muhtemelen ebeveynlikte, şeyleri “doğaya daha yakın tutmanın” sadece en iyi sonuç verme eğiliminde olduğunu öğreneceksiniz. İsim ilk dikkatimizi çeken şey olsa da, bu şişeyi listemize koymaya yardımcı olan ödüllü sadece anne-momple ve anti-valf. bunları kontrol et!

Dr. Brown’ın Orijinal Şişesi

Bu şişe, bebekleriyle karın sıkıntılarıyla acı çeken birçok ebeveyn arasında favori. Ayrıca kolik en aza indirgediği klinik olarak kanıtlanmıştır ve herhangi bir havayı boşaltan olağanüstü bir havalandırma sistemine sahiptir. bunları kontrol et!

Medela şişeleri

Bir bütçe seçeneği arıyorsanız, ancak yine de bebeğinizin karnını güvenli tutmak istiyorsanız, bu Medela şişelerini kontrol edin. Çocuk doktorları tarafından şiddetle tavsiye edilirler ve ne yaptıklarını kesinlikle bilen bir göğüs pompası şirketi tarafından yapılırlar. bunları kontrol et!

Nanobebe şişesi

İlk bakışta, bu şişe muhtemelen sizi biraz atacaktır. Piyasadaki birçok şişeden kesinlikle farklı, ama aslında çok mantıklı. Bir memenin şeklini ve hissini taklit etmek için yapıldı. Ayrıca doğrudan bu şişelere pompalayabilirsiniz ve bunlar istiflenebilir !! Bebeğiniz, onları rahatlık alanlarında tutmak için anneleri gibi şekillendirilmiş bir şişeye ihtiyaç duyabilir. bunları kontrol et!

Playtex Ventaire

Playtex Ventaire tüm ideal açılara sahiptir. Bu açılı şişe, gaz kabarcıklarının oluşmasını ve ayrıca kulak enfeksiyonlarını durdurmaya yardımcı olabilir. Kanal havalandırma teknolojisi ve ekstra geniş nipellerT Çoklu farklı akış hızı. bunları kontrol et!

Nuk basitçe doğal

Şişeleri anneye çok daha fazla hissettiğinde birçok bebek için beslenme çok daha kolaydır. Nuk tam olarak bu doğal şişeleri geliştirdi. Meme ucu, annenin göğsü gibi birden fazla deliğe sahiptir ve sadece ideal esnekliğe sahiptir. bunları kontrol et!

Çıplak hava ücretsiz besleme sistemi

Bütün bir besleme sistemi alabildiğinizde neden gaz için en iyi şişelerden birini alıyorsunuz? Şaka yapıyorum, aslında aynı şey. Ancak, çıplak hava, tüm sistemi akılda tutmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Bebeğinizi ve karınlarını mutlu etmeye yardımcı olmak için bir hava fişi teknolojisi ve yerleşik akış kontrolü buldular. bunları kontrol et!

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Emzirilen bebekler için bu emzikler şimdi en iyi piyasada idealdir!

Beni yakalayın. HANGİSİ DAHA İYİ?

En iyi bebek ölçeğini mi arıyorsunuz? İşte ilk 5’imiz!

Daha sonra pin – Gaz için en iyi şişeler, bebeğinizin karnını nasıl hafifletirsiniz!

Ev işlerini mini egzersiz

paylaşımına dönüştürmek için altı yöntem umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Ev işleri denir – büyük kalori yakabilirsiniz! Bu kolay hilelerle yapılacaklar listenizi başka bir seviyeye nasıl götüreceğinizi tam olarak keşfedin.

1. Ev işlerinizi bir devre antrenmanı gibi planlayın. En sevdiğiniz müzik çalma ile bazı kulaklıklar açın, ardından çamaşır makinesine çamaşır fırlatın, toza oturma alanına gidin, geri dönüşümünüzü türü için garaja gidin ve daha sonra kıyafetleri kurutucuya koymak için geri dönün.

2. Bahçede çık! Etrafınızda bahar hissetmek önemli bir motivasyon kaynağıdır. Ayıklama saatte 250 kalori eritir ve kollarınızı, bacaklarınızı ve sırt kaslarınızı çalıştırır. Bir itme biçme makinesi kullanmak aynı zamanda 325 kalori düşürür.

3. Eşyalarınızı düzenleyin. Kalçalarınızdaki kutuları, sepetleri veya kovaları dengelemek yerine, kollarınız uzatılmış bir şeyleri elinizde taşıyın. Bir nesneyi ne kadar uzak tutabilirseniz, bu kolları çok daha fazla çalıştırırsınız.

4. Akşam yemeği yapın. İster inanın ister inanmayın, yemek pişirmek size bir egzersiz sağlayabilir. Doğrama, yoğurma, karıştırma ve kaçınılmaz temizleme sizi saatte 150 kalori yakmanıza yol açacaktır. Bir aydan fazla bir süre ekleniyor.

5. Mutfak alanı zemini paspaslayın. Bu, kendi başına eğlence gibi bir gürültü değil. Ama sakinleştirici bir yaz esintisinin kokusunu alırken paspas mı? çok daha iyi! Sıvı deterjanla kıyafetlerinizi (en sevdiğiniz ev işleri tişörtleri ve terlemeler dahil) çamaşır; Sonra zemini temizlerken büyük enerjinin sarhoş edici özünde nefes alın. Bu saatte 240 kalori alacak! Duyularınızı canlandırmak için bir başka mükemmel seçim: nefis kokulu bir zemin temizleyici kullanın.

İlgili Bir evlat edinme ajansı ne yapar?

6. Çamaşırları sıralamak kolaydır, ancak bir bacağın üzerinde durur musunuz? Dengenizi korumak için savaşmanız gerektiğinde, çekirdeğinizi çalıştırırsınız. Bu, aslında gövdenizdeki her kas kütlesini açıklar, ABS dahildir. Zen anı yapın: kurutucu çarşaflar gevrek narenciye patlamaları, harika bir çevre dostu bükülme ve işleri yapmak için yeterli çiçek kokusu daha az angarya gibi görünüyor. Sağlıklı anneler için kumaş bakım hizmetlerinin editörlerinden

Bu yazıya bağlantı: ev işlerini bir haline getirmek için altı yöntem Mini antrenman

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak