paylaşımına dönüştürmek için altı yöntem umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Ev işleri denir – büyük kalori yakabilirsiniz! Bu kolay hilelerle yapılacaklar listenizi başka bir seviyeye nasıl götüreceğinizi tam olarak keşfedin.

1. Ev işlerinizi bir devre antrenmanı gibi planlayın. En sevdiğiniz müzik çalma ile bazı kulaklıklar açın, ardından çamaşır makinesine çamaşır fırlatın, toza oturma alanına gidin, geri dönüşümünüzü türü için garaja gidin ve daha sonra kıyafetleri kurutucuya koymak için geri dönün.

2. Bahçede çık! Etrafınızda bahar hissetmek önemli bir motivasyon kaynağıdır. Ayıklama saatte 250 kalori eritir ve kollarınızı, bacaklarınızı ve sırt kaslarınızı çalıştırır. Bir itme biçme makinesi kullanmak aynı zamanda 325 kalori düşürür.

3. Eşyalarınızı düzenleyin. Kalçalarınızdaki kutuları, sepetleri veya kovaları dengelemek yerine, kollarınız uzatılmış bir şeyleri elinizde taşıyın. Bir nesneyi ne kadar uzak tutabilirseniz, bu kolları çok daha fazla çalıştırırsınız.

4. Akşam yemeği yapın. İster inanın ister inanmayın, yemek pişirmek size bir egzersiz sağlayabilir. Doğrama, yoğurma, karıştırma ve kaçınılmaz temizleme sizi saatte 150 kalori yakmanıza yol açacaktır. Bir aydan fazla bir süre ekleniyor.

5. Mutfak alanı zemini paspaslayın. Bu, kendi başına eğlence gibi bir gürültü değil. Ama sakinleştirici bir yaz esintisinin kokusunu alırken paspas mı? çok daha iyi! Sıvı deterjanla kıyafetlerinizi (en sevdiğiniz ev işleri tişörtleri ve terlemeler dahil) çamaşır; Sonra zemini temizlerken büyük enerjinin sarhoş edici özünde nefes alın. Bu saatte 240 kalori alacak! Duyularınızı canlandırmak için bir başka mükemmel seçim: nefis kokulu bir zemin temizleyici kullanın.

İlgili Bir evlat edinme ajansı ne yapar?

6. Çamaşırları sıralamak kolaydır, ancak bir bacağın üzerinde durur musunuz? Dengenizi korumak için savaşmanız gerektiğinde, çekirdeğinizi çalıştırırsınız. Bu, aslında gövdenizdeki her kas kütlesini açıklar, ABS dahildir. Zen anı yapın: kurutucu çarşaflar gevrek narenciye patlamaları, harika bir çevre dostu bükülme ve işleri yapmak için yeterli çiçek kokusu daha az angarya gibi görünüyor. Sağlıklı anneler için kumaş bakım hizmetlerinin editörlerinden

Bu yazıya bağlantı: ev işlerini bir haline getirmek için altı yöntem Mini antrenman

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *