paylaşım bakımından sağlıklı bir aile öğretiyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jsa Bir Katolik ve Hıristiyan her zaman İncil’in bize fiziksel bedenlerimize ve ruhlarımıza bakmanın değerini öğrettiğine inanıyordum. İnanç ve fiziksel sağlık ilişkilidir ve bu yüzden Hıristiyanlığı bu web sitesine dahil ettim.

Yazar ve diyetisyen Dr. Norma DeVault, İncil’in bize günlük sağlık seçimlerine ve Tanrı’nın sadakatine günlük bir bağlılığın “Sabah By Sabah Sağlık Yolu” kitabında nasıl dönüştürebileceğini nasıl öğrettiğini çok daha ayrıntılı olarak tanımlıyor. Kutsal Yazıları Desteklemek İçin Kullanıyor Vücudumuzla ilgilenmek için satın almamız gereken sağlıklı seçimler. DeVault, sağlığa giden bu yolu “Doğanın Kendi” kısaltmasıyla anlatıyor. Beslenme, tutum, toksin çıkarma, yanlış, dinlenme ve uyku, egzersiz, güneş ışığı, oksijen, su ve tekrar beslenme anlamına gelir. Vücudumuz Tanrı’dan bir armağandır ve O’nun O’nun her şeye dikkat etmek bizim sorumluluğumuzdur bize verdi. “Sabah Sabah Sağlığı Yolu”, İncil, Hıristiyanlığın ve fiziksel sağlığımızın nasıl ilişkili olduğu konusunda doğru olduğuna inandığım her şeyi doğruluyor. Bu kitabı Amazon.com’dan veya yerel kitap mağazanızdan satın alabilirsiniz.

Yazar hakkında Dr. Norma Devault: Norma DeVault, Oklahoma Eyalet Üniversitesi’nden doktora ve Tulsa Üniversitesi’nden MBA yaptı. Kayıtlı ve lisanslı bir diyetisyendir. Özel pratiği, Morning By Morning Inc., İncil Sağlık Prensipleri, Beslenme Danışmanlığı, Sağlıklı Yaşam Tarzı Koçluğu ve Tıbbi Beslenme Terapisi konusunda uzmanlaşmıştır. Üç oğlunun annesi DeVault evli ve Tulsa, Oklahoma yaşıyor. Blogunu ziyaret edin: Normadevault.wordpress.com.

İlgili Hafta Sonu Yansıma

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Dr. Norma DeVault tarafından “Morning by Sabah By Health Pathway” in dijital bir kopyasını aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve sağlıklı yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Sağlıklı Momies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları sunuyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Momies Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, bu hikayelerden zevk alabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu yazıya bağlantı: Yeni kitap sağlıklı aile öğretir İncil perspektifinden yaşamak

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *