Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Rockin ’Rider Ponies Çocuklarınızı Getiriyor – Sağlıklı Moms Dergisi Noel İstek Listesi (Hediye)

Noel hızlı yaklaşırken, muhtemelen çocuklarınızı soğuk kış aylarında bile aktif kalmaya teşvik edecek eğlenceli oyuncaklar arıyorsunuz. Tek Nek Toys tarafından Rockin ’Rider Ponies, yaratıcı oyunu fiziksel aktivite ile birleştiriyor. Anneler ve baba bu Noel sezonunda biraz para biriktirirken, çocuklar rockin binicisinde saatlerce eğlenebilirler.

Çocuklarım (2-5 yaş) “Lucky” ile oynamayı seviyor Deluxe Talking Peluş Bahar At. Geldiğinde iki oğlum anne bir araya getirmesi için heyecanlandı ve endişeli. Pony’nin montajı basitti ve sadece on beş dakika sürdü. “Lucky hareketle etkinleştirilir ve gerçekçi sondaj gürültüsü sesleri yapar ve ödüllü şarkı yazarı Jim Coffee tarafından yazılan“ I I Little Pony ”şarkısını söylüyor. At yumuşaktır ve taban güçlü ve sağlamdır, bu da 2-6 yıl çocuklar için güvenlidir. Çocuklarım “şanslıyı” o kadar çok seviyor ki, kavgalardan kaçınmak için sırayla aldıklarından emin olmak zorundayız. Oyun odamızda çok fazla yer kaplamamasını seviyorum ve çocuklarımı onu sallamak ve sıçramak için bedenlerine adım atmaya teşvik ediyor.

Tek Nek Toys, çok çeşitli rock binicileri taşıyor. En çok satan konuşan Peluş Rocker’ları 18mo – 3 yaş arası çocuklar için idealdir. Popüler pembe ve kahverengi de dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelir. Senkronize ağız, atın konuşmasına ve “Ben küçük bir midilli” şarkısını söylemesine izin verir. Bu midilli de kolay kavrama kulplarına sahiptir, whiny dörtnala ses çıkarır ve sağlam bir plastik sallama tabanına sahiptir. Talking Peluş Rockers bütçe dostudur ve bu güzel perakendeciler, AAFES, Duckwall, Kmart, Orscheln USA, Pamida, Toys “R” Us, Wal-Mart’ta ve Amazon, Etoys, Kmart, Hedef, Toys R’de satın alınabilir. Biz ve Walmart.

İlgili Kelp’in gizli sağlık yararları nedir?

Noel dilek listemizin bir parçası olarak, sağlıklı bir Moms dergisi okuyucusu Tek Nek Toys’tan özel küçükleri için bir peluş rocker kazanabilir. Kazanan pembe bir rocker veya kahverengi bir rocker seçebilir. Katılımcıların Rockin ’Rider’ı Facebook’ta sevmeleri ve girmek için Twitter’da Rockin’ Rider’ı takip etmeleri gerekmektedir. Bundan sonra, yapmanız gereken tek şey bize kahverengi veya pembe midilli seçiminizle ilgili bir yorum bırakmaktır.

Bu yarışma sadece ABD sakinlerine açıktır ve 7 Kasım 2011’de sabah 8’de sona erer.

Ekstra Girişler İçin: Sağlıklı Yaşayan Bültenimize Abone Olun

Twitter’da beni takip et

Sağlıklı Moms dergisine abone olun

Google Friend Connect ile bu blogu takip edin

Bu yarışma digg

Bu yarışmayı tweet

Yarışmayı tökezleyin

E -posta ile sitemize veya bu yarışmaya bir arkadaşa bağlantı (e -postanın kanıtı var, böylece talbertcascia @ yahoo dot com olduğunuzdan emin olun)

Facebook’taki Sağlıklı Moms Magazine gibi

Blog Frog topluluğumuza katılın

Blogroll’unuza Sağlıklı Moms dergisini ekleyin.

Bu yarışma hakkında blog. Bir bağlantı geri eklediğinizden emin olun.

Ekstra girişler de dahil olmak üzere her giriş için lütfen ayrı bir yorum bırakın. Kazananlar, aldığım yorum ve e -postalardan rastgele seçilecek. Yarışma 7 Kasım 2011’de sabah 8’de sona eriyor ve ABD’deki herhangi bir kişiye açık. Lütfen e -posta adresinizi yorumlarınızda bırakın. E -posta adresleri olmayan tüm yorumlar diskalifiye edilecektir.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında Tek Nek Toys’dan Deluxe Talking Spring Horse’u “Şanslı” aldım. Tüm görüşler doğru ve% 100 benim.

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusu, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralandı ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve anne blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri geçebileceklerine inanıyorÇocuklarına iniş ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirir

İLGİLİ BM İklim Değişikliği Raporu: Dünya ısınma, buzullar erimiş, deniz seviyeleri yükselen aslanlar ve kaplanlar ve ayılar, oh!

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı yönetiyor, Annenin Doğal Sağlık ve Sağlık Mağazası’nı yönetiyor ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’nda.

Bu yazıya bağlantı: rockin ‘binici midilli çocuklarınızı hareket ettirir ( Hediye)

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *