için bir tarif, ebeveynlere bir bebek bakıcısı için ödeme yapmadan “tarih gecesi” nin nasıl gerçekleşeceğini söyleyen bir video yapma şansım olduğunda, dedim ki:

O zamandan beri, özellikle bebeğinizi bir bakıcı ile terk etmeye hazır değilseniz, size ilham verebilecek birkaç harika kaynak keşfettim; Ya da gittiğiniz yer orada olmanızı ödemediğiniz sürece bir bakıcıyı karşılayamazsanız, yani çalışın.

Konfeti tarihleri ​​bir kutudaki tarih geceleridir. Çevrimiçi bir satın alırsınız, postada bir paket alırsınız ve tarihinizi başlatmak için birlikte açarsınız. 50-70 $ karşılığında “Tam Seçenekler” ve 25 $ karşılığında “Just Tatlı” satıyorlar. Beyaz şarap ülkesi gibi bir temada paketlenmiş bazı ikramlar ve aktiviteler bekleyin. Örneğin Napa tarihi iki şişe şarap, bazı gurme tatlı eşyaları ve mum yapma etkinliği içerir. Bu paketler akşam yemeğini içermez, bu nedenle kıdal sonrası yatmadan önce aktivite için idealdirler. Ayda evde bir tarih gecesine bağlı olmak isteyenler için abonelikler mevcuttur. Bana eğlenceli görünüyor. (GÜNCELLEME: Confetti tarihleri, çaylak anne okuyucularına% 20 indirim kullanıyor. Kodu kullan: confetimom)

Mavi önlük, spektrumun diğer ucunda, gerçek protein ve sebzelere açsanız, bunun sizin için aktivite olduğunu gösterir. Menüsüne göz atın ve ardından ne istediğinizi satın alın. Önce ölçülü küçük kaplarda baharat ve baharatlara kadar yemek pişirmek için ihtiyacınız olan her yiyecek sunarlar. Taze yiyecekler, akşam yemeğinize adım adım size adım atan tam renkli bir talimat kılavuzu ile gelir. Bebeğiniz yattıktan sonra bir takım olarak yemek pişirip bir çift olarak yemek yiyebilirseniz, bu sizin içindir. Yemekler kişi başı yaklaşık 10 dolar, ancak hafta boyunca üç tane almanız gerekiyor. Blue Apron, bu yazıdan itibaren ABD eyaletlerinin yaklaşık yarısına sunuyor.

Yazı tiplerinin o kadar süslü olduğu gerçekten kız gibi bloglardan biri olan tanışma divas, okumak biraz zor, çiftler için hayal edebileceğinizden çok daha fazla lezzette eğlenceli tarih fikirleri sağlamaya adanmıştır. Her bir ortağı diğerini kişisel trivia’larında test etmeye davet eden bu gibi, bir dizi evde tarih fikirleri ve bir sürü yazdırılabilir kategorisi var. Site, en az iki farklı Reese Witherspoon filmi ile birlikte gitmek için yıldızlarla dans ve temalı akşam yemeği fikirleri gibi bazı TV şovlarına eşlik eden etkinlikler kullanıyor, bu da bana ortağınız TV şovlarınızdan nefret ederse, en azından zevk alabileceğiniz fikrini verdi Onları onun için bir içme oyununa dönüştürdü.

İLGİLİ: Whitney, şirket dışı bir randevu gecesi yaşamak için Howaboutwe.com kullanıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *