paylaşımının hayati bir parçasıdır!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Thomas Larson tarafından

İlaç veya alkol bağımlılığından kurtulmak, şimdiye kadar yapacağınız en büyük başarılardan biridir. Detoks ile gitmek, zihinsel ve fiziksel sağlık ve sağlıklı yaşam problemlerine sahip olmak ve bileşik kötüye kullanımı rehabilitasyon programınızı çalıştırmak, büyük bir zor iş ve çaba gerektiren bir süreçtir, ancak yaşamanın sonucu Ayık bir insan olarak keşfetmenin yanı sıra çok değerdir.

Toplam rehabilitasyonda, iyileşmenin sonrası bakım aşamasına başlarken gelişiminiz devam edecektir – daha fazla bilgi için bkz.

St Louis Bağımlılık Danışmanlığı Hizmetleri tarafından sunulan bakım sonrası programların çoğu, geri kazanılan bağımlılara ayık yaşamda temellerini geliştirmek için birçok yöntem sunmaktadır. Derslere ve atölyelere gitmenin yanı sıra grup toplantılarını desteklemenin yanı sıra, House Health ve Wellness Terapisine katılmak ayık kalmanın gerekli bir parçasıdır.

Sobriety, bir kerelik başarı olmaktan ziyade, yaşam için sürdürülen bir şeydir. Gittiğiniz danışmanlık oturumları, yeni sağlıklı yaşam tarzınızı korumanıza yardımcı olmanın hayati bir parçası olacaktır.

-Rehabilitasyon Sırasında Terapi: Hasta bir rehabilitasyon merkezinde kalırken, Detoks’a yardımcı olmak ve bağımlılığınızdan iyileşmeye başlamak için bir dizi farklı tedavi modundan geçeceksiniz.

Gelenek Orlando’daki iyi arkadaşlarımız, bu unsurlardan birinin terapiye katılacağını öne sürüyor. Grubunuzla ve özel danışmanlarla her gün tatmin etmek, Detoks ile almanıza yardımcı olacak ve bağımlılığınız hakkında daha fazla şey keşfetmeye başlayacaktır.

– Konunun kökenine ulaşın: İlk konumda neden bağımlılığa düştüğünüzü anlamak, nüksetmeyi önlemenin hayati bir parçasıdır. Danışmanınızla geçirdiğiniz zaman, hayatınızdaki bağımlılığın kök tetikleyicilerini keşfetmek için katmanları geri çekmenize yardımcı olacaktır. Bu köklerle uğraşmak, nüksetmeyi önlemenin önemli bir parçasıdır.

İlgili 6 Yöntem Minnettarlık Modifikasyonları Bir Annenin Hayatı

– Tetik sorunları ile teklif: Tüm bağımlılar, ilaçları ve/veya alkolü kötüye kullanmaya yönlendiren veya yönlendiren tetikleyicilere sahiptir. Bağımlılığınıza aktif olarak katıldığınızda, büyük olasılıkla, size bu kadar ek bir dürtme veya tam kuvvetli bir itme sağlayan özel insanlar, konumlar veya koşullar vardı.

İyileştikten sonra, bu aynı tetikleyiciler sizi de test edebilir. Terapi sırasında, tetikleyicileri belirleyecek ve hayatınızdan tam olarak nasıl ortadan kaldıracağınızı veya bunlardan kurtulacağınızı keşfedeceksiniz, böylece artık bir sorun değiller.

– Hanehalkı İlişkileri Üzerine Çalışma: Onunla başa çıkalım; Bağımlılık sizi ele geçirdiğinde, eviniz ve iyi arkadaş bağlantıları sonuçları yaşar. Hanehalkı danışmanlığına katılmak size yardımcı olabilir ve sevdikleriniz ilişkilerinizi yeniden inşa etme sürecine başlar.

Bağımlılıkla mahvedilmesi aylar veya yıllar süren bağlantıların bir gecede iyileşme yaşama olasılığı yoktur. Ancak, birlikte danışmanlığa giderken, güven ve iletişim gibi sağlıklı bir ilişkilerin önemli yönlerini yavaşça yeniden inşa edebilirsiniz.

– Ayık yaşam için araçlar kazanın: Bir tamirci bir motoru doğru aletler olmadan onaramaz. Deneyebilir ve biraz başarılı olabilir, ancak uygun araçlar mevcut olmadıkça görev eksik kalacaktır. Yaşam boyu ayık kalma sürecinin doğru araçlar olmadan başarılması zor olacaktır. Danışmanınız, nüksetmeyi önleyebilmeniz için araç kutunuza eklemenize yardımcı olacaktır.

Bağımlılıktan iyileşme konusunda kalırken, size yardımcı olabilecek bir dizi terapi ve danışmanlık vardır. İster özel danışmanlık, grup danışmanlığı, hane halkı danışmanlığı veya her üçü de katılın, objektif bir uzman tarafından kazanılan içgörü, bakımın en hayati kısımlarından biri olduğunu kanıtlayabilir.

İlgili kayıtlı diyetisyen, diyetinize eklemek için dört bahar sebzesini paylaşır

Hissetmediğiniz kadar zor hissettiğinizde bile danışmanlık ile kalın, çünkü bu çok önemli yaşam çizgisine sahip olmak, nüksetme ve nüks arasındaki farkı yaratabilir.

Thomas bir sağlık ve zindelik ve terapi araştırmacısıdır – takdir ediyorİnsanların neden yaptıklarını ve tam olarak nasıl yardımcı olabileceğimizin arkasındaki ayrıntılara girmek

Bu bilgiyi yararlı keşfettiniz mi? Sağlıklı Moms dergisine desteğinizi göstermek için buraya tıklayın.

Bu yazıya bağlantı: Neden Terapi, her türlü ilaç tedavisi iyileştirme programının hayati bir parçasıdır

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *