Tamamen yapabilirsin: Bebekler için Basit DIY kundak battaniyesi

Bu, 5 $ ‘ınız için size patlama sağlayacak basit bir DIY işi. Annem, ailemizin pazen kundak battaniyelerinin ilk yinelemelerini üretti ve bu talimatlarla birkaç tane daha diktim. Hatta bir süre bebek olmak istediğinde beş yaşındaki çocuğumu sarmak için yeterli bir şey yaptım.

Battaniye almak için satın alırken, 3 tip tamamen yanlış battaniye türü var gibi görünüyor: sevimli ancak esnek, küçük veya kare değil. Uggh! Gerçek bir Harvey-Karp tarzı kundak için, bir karede kesilmiş büyük bir pazen veya muslin malzemesi parçası gerekir.

Birinci Adım: Sevimli bir desenle 40 ″ x 40 ″ parça pazen satın alın. Hatanın yanı sıra, çok daha iyi çubuklu flanelin çok daha iyi kavrama olduğu için çok daha iyi çalıştığını keşfettik.

İkinci Adım: Katlayın, demir, sonra (veya eten) kenarları. Bir pürüzlü dikiş mükemmel tutar ve böyle görünür.

Profesyonel ipucu: Hatalar büyük bir anlaşma değildir. İdeal bir kare en iyi kundakçıyı yapar, ancak bir bebek arabası battaniyesi veya oyun mat için her türlü şekil yapacaktır. Aşağıdaki bebek (Holden) birkaç ay boyunca sıkı kundaklamaya ihtiyaç duyuyordu. Bebek bebeği çok daha fazla iniksizdi ve zar zor bir kavga koydu.

Bir avuç yıl sonra ve hala bu robot Blankie’yi kullanıyoruz. Aynı şekilde hafta sonu 2005 dolaylarında birkaç tane daha hediye ettim. Kok.

Benim gerçek hayat benim çaylak bebek kundaklandı

Kundaklamayı seven bebek bebeği pratik yapın

İlgili Bağlantılar: Bloktaki En Mutlu Bebek (DVD) veya Akış – Tam olarak ideal kundakınızı nasıl saracağınız şekilde. eğlenceli projeler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *