Star Wars Günü’nü memnun etti, herkes! (Dördüncüsü seninle olsun, anladın mı?) Evim Star Wars’ın her şeyi için oldukça yükseltildi. Küçük çocuklarımıza göstermeden önce bile – 4, 5, 6, 1, 2, {çocukların yaşlanması için genişletilmiş duraklama} ve 3 – ve 3 – LEGO Star Wars video oyununu daha az olarak oynadık Canon’a korkutucu giriş.

Okul Öncesi Oyun Alanı’na teşekkürler, bugünün küçük olanlar Yoda’nın harika olduğunu biliyor, Darth Vader Luke’un babası ve Prenses Leia, bir film ekranının önünde oturmadan önce şimdiye kadarki en havalı prenses (üzgünüm, Elsa!) kendi zihinleri. Ve ebeveynlerinin yaşına bağlı olarak, Ewoks’un ürpertici veya sevimli olduğuna inanarak büyürler.

Fantezi doğum günü partim muhtemelen bir Prenses Leia kostümü veya en azından hafif bir kılıç savaşı içeriyor.

Bebekler de aksiyona girebilir. Bu küçük Prenses Leia ve R2D2 onesie gibi birkaç sevimli Star Wars bebek kostümleri gördük (Link, OMG’yi takip edin).

R2D2’den bahsetmişken, bu köpük cep telefonunu çocuklarım için yaptım ve üç yıl sonra hala seviyorlar. Ya da en azından odanın her yerinden kirli çamaşırlarıyla vururken fark ediyorlar.

Yıldız Savaşlarını Nasıl Kutlayacaksınız?

İlişkili:

Yıldız Savaşları: Bölüm VII The Force Awakens bu kış sezonunda 18 Aralık’ta çıkıyor, ikinci önizlemeyi gördünüz mü? Çok iyi.

Diğer tüm Star Wars filmlerini dijital olarak alabileceğinizi biliyorsunuz, değil mi?

Lego Star Wars Droid Tales, bu yıl alamadığım bir kanalda gelen önceki altı filmin tamamen esprili özeti. Wah.

Henüz Star Wars görmemiş çocuklar için Star Wars partisi önerileri.

Star Wars Partisi Fikirleri Bir Bütçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *