Kendinize karşı nazik olmanın iyi, biraz hoşgörülü ve saçma olduğu tipik bir yanlış kanı, ancak buna inandığınızda tam tersi, kendinize olduğunuz daha nazik , sizden çok daha fazla kabul etmek, çok daha fazla enerji ve başkaları için sahip olduğunuz zamanın yanı sıra hayatınız daha mutlu olabilir.

Bu, hatalarınızı kabul etmediğinizi göstermez (biz insanız, hepimiz onları yapıyoruz), üzgünüm veya büyümek. Bu asla durmayacak (umarım). Sadece kendinize en iyi arkadaşınız gibi, empati ve sevgi ile davranmaya başlayacağınızı gösterir.

İşte benim ipuçlarım, kendime ve diğerlerine karşı daha nazik olmama yardımcı olan şeyler:

1. Hissedinceye kadar sahte

Bu çok önemlidir, çünkü kafanızdaki olumsuz sesler (hepimizin var) pozitiflikten dövülmesi gerekliliği. Bu basit bir şey değil, ancak daha fazla şey kabul ettiğiniz, sahip olmayı tercih edemeyeceğiniz (örneğin güven eksik) normal, yaygın, tamam, onlardan korkmayı bırakıp olumlu kanalize edebileceğinizdir.

Örneğin, ortaklığınızı kıskanıyor ve yaptıklarını yapmak istiyor musunuz? Sorun değil, kıskançlık tipiktir sadece gelişimini kıskançlığa bırakmamaya çalışın. Eğer öyleyse, duyguyu değiştirirse de değiştirin. Başkalarının başarısı sizi de etkilemesine izin verin. Sizi taahhüt ediyorum, bunu çok daha fazla yöntem ederseniz, her zamankinden çok daha güçlü ve çok daha güçlü hissedeceğiniz kadar daha kolay olur.

Annem her zaman kardeşime aşıladı ve hayatımızı etkileyen bu akıllı sözler: ‘Her zaman daha akıllı insanlar olacak, çok daha çekici, daha zengin ve senden çok daha başarılı olacak, sorun değil Sen de olabileceğin en iyisi ‘.

2. EVET EVET

Genellikle yapamayacağınız zorlukları ele alarak zihninizi yeni olasılıklara ve maceralara açın. Boynuzlardan hayatı almak ve görevinizi veya yaşam planınızı değiştirip değiştirmediğini ‘sadece seçmek’ ilginçtir.

Hayat planları zaten aptalca, hayat size eğri küreleri atar ve kimse hatta ne yapacağını tahmin edemez. Bir film yapımcısı olduğumda modifikasyon kariyerlerine hiç inanmadım, ancak tam burada bir blogcu olarak, yaptığımı seviyorum.

Eğlenin, kendinizi itin, uyarın, tatmin olmuş hissedin- Yaşam yaşamak içindir.

3. Eyalet Hayır

Biliyorum, anladığımı anlıyorum, sadece ‘evet’ daha fazla ifade etmenizi söylediğimi anlıyorum, ancak ‘hayır’ ‘da da büyük sağlık ve sağlıklı yaşam için çok önemlidir. Hayır demek kötü bir şey bana inanıyorum, o kadar değişiklik bu yanlış anlama ideal. Gerçekte diğerleri dürüstlüğünüzü takdir edecek ve nerede durduklarını anlayacaklar.

Bir şeyleri tam olarak nasıl yönettiğiniz konusunda nazik olun (görgü masrafları hiçbir şey), ‘O öğle yemeğini yapmak, senaryoya bak, evcil köpeğinize bak, çünkü yapamam çünkü…’ – hepimiz kendimizi çok geriyoruz Gereksinim zaman aşımı, kendimiz için ailemiz, sadece ‘olmak’, bu yüzden yaptığınızdan emin olun.

Tabii ki, lütfen başkalarına yardım etmek için zaman ayırın, sadece aldığınız şeyle başa çıkabileceğinizden emin olun.

4. Affet

İnsanlar hata yapar. Hata yaparsın. Bu hatalardan keşfetmenin yanı sıra deneyin, ancak her zaman affetmeye çalışın (ve bu da kendinizi de gösterir) ve bırakın.

İnsanlar sizi üzdüğünde, intikam anlamsız, gereksizdir ve sizi üzenlerin seviyesine indirir. Çözmek için bir yöntem veya çok daha fazlasını keşfedin. Herhangi bir nedenle işe yaramayan arkadaşlıkların gitmesine izin vermek, sizi gerçekten yeni arkadaşlıklara açık bırakın.

Onlar ücretsiz zaman ve başkalarının sizden boşaltılabileceği enerji.

Bu, önemsediğiniz kişilerle ilgili sorunları gözden geçirmemeniz gerektiğini belirtmek gerekir, ancak deneyin ve mümkün olduğu yerde diğer bakış açısını da görün. Birçok insan ‘sizi elde etmek’ için dışarıda değil, kendi yaşamları hakkında sizinkiyle aşırı derecede uymak için çok daha endişeli.

Bir anlaşmazlığı aşamazsanız veya bir sorun yaratamazsanız, hayatınızla birlikte adım atın. Ancak demek istediğim, gerçekten adım at. Durmayın, dersleri keşfedin, hayat kısa.

5. Kim olduğunuzu kabul edin, değişmez

İnsanlar genellikle başkalarını değiştirmeyi ve denemeyi severler, arkadaşlığınıza veya kendi bagajlarıyla bağlantınıza gelirler ve kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlamak için beklentilerini karşılamanızı isteyebilirler. Hayır. Kim olduğunuzu anlamak ve herhangi bir bireyin denemesine izin vermemenin yanı sıra, karakterinizi, kim olduğunuzun özünü değiştirmeye veya değiştirmesine izin vermemelidir. Eğer sizin için anlamıyorlarsa veya sevmiyorlarsa, sizin için değiller.

Herkes senden hoşlanmayacak ne de senden de hoşlanmayacaksın. Bunu kabul et.

Güçlü yönlerinizi bilin, zayıf yönleriniz üzerinde çalışın, büyük kendinizi yukarı kaldırın, ancak kim olduğunuzu tanımadığınız dereceye kadar kendi hype’inize inanmayın. İzle Of Önemli olanın yanı sıra kendi cildinizde harika hissedeceksiniz.

Her zaman yüksek sesle, konuşkan, akademik ve yaratıcı oldum. O benim. Özellikle yüksek kurumda, eğitmenlerim beni her zaman kendimin barışçıl bir versiyonuna dönüştürmeye çalıştı. Sonunda olduğu gibi hiç işe yaramadı, isyan ettim.

Kişiliğimi kullanmak, beni kurum (sevdiğim bir şey) veya tüm enerjimi spora yönlendirmeye çok daha fazla drama yapmaya motive etmek yerine, beni değiştirmeye çalıştılar. Onları affediyorum-No 4 (hatta geçen yıl eski kurumumda bir drama ödülünü yargılamaya geri döndüm).

Eklemek çok önemlidir, önerilen karakter yükseltmeleri, sesimin yanı sıra işe yaramadı ve karakter, kariyerimde olduğu kadar hayatta olduğum kimin büyük bir parçası oldu.

Bakın, kurumun bir dereceye kadar yönetmenin yanı sıra uygunluğu da anlıyorum, ancak eğitmenlerin en büyüğü çocukların kendileri olmasını sağlıyor, destekliyorlar ve destekliyorlar ve başarılı yetişkinlere dönüşen gençlerin üretilmesine yardımcı oluyorlar.

Neyse ki 6. tipim, üniversitede geçirdiğim zamanın yanı sıra 21 yaşında MA’mı aldığım gibi yaptı. Ailem ne de ben, kurumun kim olduğumu veya kim olacağımı mahvetmesine izin ver.

Önemli bir ders.

Paylaşmak istediğim çok daha fazlası var, aynı şekilde kendinize nazik olmanın iyi yemek yemeyi, yapabildiğiniz zaman egzersiz yapmayı, kendinize iyi hissetme olasılığını sağladığını belirtiyorum.

Aynı şekilde risk almayı, kendiniz için değişiklik yapmayı gösterir. İşini sevmiyor musun? Sevdiğiniz şeyi yapmak için yöntemlerde çalışın, çalışmaya geri dön (hatta yarı zamanlı), bir hareket düşünün, kendiniz için çalışın.

Kendi hikayenizde kahraman olun ve başkalarını suçlamayın veya sizi geri tutmalarına izin vermeyin. Küçük adımlar büyük bir değişim üretir.

Kendinize daha nazik olmaktan başlayabileceği kadar iyi olmak istediğiniz kişi olmayı başardınız.

Ben kendim gelişimde bir çalışıyorum, ancak sevdiğim bir şey, başkalarına da yardım etmek gibi, aynı zamanda bunun size yardımcı olduğunu umuyorum.

Teşekkürler

Vx

En çok satan kitabımı ciltsiz veya sesle satın alın

İlk kitabım, hayatta kalmanın yanı sıra işyerinde gelişmek için rehberim ve evde gelişmenin yanı sıra, bir dijital hizmetin nasıl üretileceği veya güvenle çalışmaya nasıl döneceğine dair içgörü kullanıyor.

MUMBOSS: Samimi Anne Hayatta Kalma Kılavuzu ve İşyerinde ve Evde Gelişme Kılavuzu (İngiltere 2. Baskı)

Amazon’da veya Audible’da mevcut

Çalışan Anne: Hayatta Kalma Rehberiniz yanı sıra işte ve House’da gelişme rehberiniz (ABD/Kanada Sürümü)

8 Eylül 2020. Şimdi Amazon’dan Satın Alın

Okuduklarınız gibi mi? O zaman neden Facebook, Twitter, YouTube, Pinterest ve Instagram’da Vicki’ye uymuyorsunuz?

Asla bir gönderiyi kaçırmayın!

Yeni blog yayınlarımı, blog ipuçlarını, etkinlik davetiyelerimi, yarışmaları ve yeni kitabımla ilgili haberleri paylaştığım düzenli e -posta bültenim için DonvestMum’a abone olun. Kişisel verilerinizi asla üçüncü taraflarla paylaşmam.

FacebooktwitterpinteresTemailtumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *